KRYMINALNY CZERWIEC W CANAL+

KRYMINALNY CZERWIEC W CANAL+

Opublikowany

„Nox. W śmiertelnej pułapce” i „Próba niewinności” to seriale, które w czerwcu debiutują na antenie CANAL+. Intrygi, śledztwo i tajemnice do rozwiązania – wymienione seriale to gratka dla miłośników kryminalnych wątków i historii z zaskakującym zakończeniem. Obie produkcje pojawią się w polskiej telewizji po raz pierwszy.

Gwiazdy francuskiego kina - Nathalie Baye, Maîwenn i Malik Zidi - w trzymającym w napięciu serialu kryminalnym "Nox. W śmiertelnej pułapce" („Nox”), wprowadzą widzów w wątek zagadki policyjnej.


Główna oś fabularna produkcji to mrożąca krew w żyłach podróż w głąb Paryża w poszukiwaniu młodej porucznik – Julie Susini (Maîwenn). Kiedy dziewczyna znika bez śladu w podziemiach Paryża, jej matka, Catherine Suzini (Nathalie Baye), jest przekonana, że tylko ona może ją znaleźć. Jako emerytowany policjant z dużym doświadczeniem ma wielką nadzieję, że to właśnie jej się to uda. Z pomocą przychodzi też mundurowy Raphael Berger (Malik Zidi) - kolega z pracy Julie. Wspólnie opuszczają znaną wszystkim powierzchnię i zanurzają się w kanały Paryża, by rozpocząć przerażającą pogoń z czasem w poszukiwaniu zaginionej kobiety.

Premiera: CANAL+ czwartek, 14 czerwca, godz. 21:00. Emisja po 2 odcinki.
Druga propozycja to produkcja oparta na powieści królowej kryminału, Agathy Christie. „Próba niewinności” ("Ordeal by Innocence") to brytyjski miniserial z gwiazdorską obsadą. W rolach głównych występują m.in. Matthew Goode („Gra tajemnic”), Bill Nigthy („To właśnie miłość”), oraz Anna Chancellor („Cztery wesela i pogrzeb”).
"Próba niewinności" to opowieść z misternie skonstruowaną intrygą, która nie pozwoli oderwać się widzowi od ekranu. Sama powieść, na podstawie której stworzono scenariusz, jest  jedną z  najbardziej cenionych przez samą Agathę Christie.
Fabuła prosta jest tylko z pozoru – znaną filantropkę Rachel Argyle (Anna Chancellor) zamordował jeden z mieszkańców jej rezydencji. Za winnego od razu uznano Jacka - przybranego syna ofiary, czarną owcę rodu. Po dwóch latach od zdarzenia, w progu domu zamordowanej, niespodziewanie pojawia się lekarz, który przedstawia dowody niewinności Jacka. To oznacza, że morderca wciąż jest na wolności. Nadchodzi czas, by każdy z domowników udowodnił swoją niewinność...

Premiera: CANAL+ SERIALE poniedziałek, 4 czerwca, godz. 20:00.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

OBI_ART_72DPI.jpg

grafika | 3,46 MB

Pobierz
2017288_008.jpg

grafika | 886 KB

Pobierz
2017288_018.jpg

grafika | 716 KB

Pobierz
2017288_007.jpg

grafika | 1,2 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Weekend z American Film Festival w Ale kino+

temu

Ale kino+ już po raz kolejny jest partnerem wrocławskiego American Film Festival (23-28.10). Z tej okazji stacja przygotowała „Weekend z American Film Festival”, w ramach którego odbędzie się „Wieczór z Aleksem Rossem Perrym” oraz „Wieczór z filmami prezentowanymi w sekcji „Ale kino+” w poprzednich edycjach American Film Festival”. W piątek, 19 października, na antenie zaprezentowane zostaną dwa dzieła niezależnego amerykańskiego reżysera Alexa Rossa Perry’ego: „Do ciebie, Philipie” oraz „Królowa Ziemi”. Natomiast w sobotę, 20 października, wielbiciele amerykańskich filmów będą mieli okazję, by zobaczyć oryginalną produkcję z poprzednich edycji wrocławskiej imprezy: „Love & Mercy” w reżyserii Billa Pohlada.
Juliusz Machulski znów na planie! CANAL+ rozpoczął zdjęcia do pierwszego kryminalnego serialu komediowego w karierze twórcy

temu

Padł pierwszy klaps na planie kolejnego serialu premium produkowanego przez CANAL+. "Mały Zgon" to porywająca, trzymająca w napięciu i pełna czarnego humoru komedia kryminalna. Wśród twórców serialu uznani twórcy m.in. Juliusz Machulski, Piotr Domalewski czy Jagna Janicka.
„Pitbull. Ostatni pies” i wiele innych hitów w październiku w CANAL+

temu

W październiku wieczory stają się coraz dłuższe, stwarzając doskonałą atmosferę dla pełnych emocji seansów. W tym miesiącu na antenie CANAL+ poruszający dramat („Pomiędzy nami góry”), prawdziwa historia gwiazd tenisa („Wojna płci”), wyczekiwany polski film sensacyjny („Pitbull. Ostatni pies”), kino familijne („My Little Pony. Film”, „Potworna rodzinka”) i uwielbiany przez rzeszę fanów na całym świecie musical („Pitch Perfect 3”). Kinowe hity po raz pierwszy w telewizji, tylko w CANAL+.
Jak wysoka jest cena sukcesu i szczęścia? Odpowiedzi w cyklu „Kino Mówi: Ekonomia” w październiku w Ale kino+

temu

Wszystko, czego pragniemy w życiu ma swoją cenę. Doskonale rozumieją to filmowcy i w swych dziełach stawiają pytania o koszty, które ponosi człowiek, stąpając po drodze prowadzącej do osiągnięcia założonych celów. W październiku w cyklu „Kino Mówi: Ekonomia” zaprezentowane zostaną filmy badające ludzką gospodarkę emocjonalną. Na antenie: nagrodzony Złotą Palmą na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes dramat „Ja, Daniel Blake” („I, Daniel Blake”), sentymentalna podróż do Czechosłowacji w filmie „Nauczycielka” („Ucitelka”), nominowana do Oscara® przewrotna tragikomedia „Toni Erdmann” („Toni Erdmann”) oraz poruszające studium gasnącego uczucia w obrazie „Inwestycja w małżeństwo” („L'économie du couple”). Filmy z cyklu „Kino Mówi: Ekonomia” w czwartki od 4 do 25 października, o godz. 20:10 w Ale Kino+.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.