KRYMINALNY CZERWIEC W CANAL+

KRYMINALNY CZERWIEC W CANAL+

Opublikowany

„Nox. W śmiertelnej pułapce” i „Próba niewinności” to seriale, które w czerwcu debiutują na antenie CANAL+. Intrygi, śledztwo i tajemnice do rozwiązania – wymienione seriale to gratka dla miłośników kryminalnych wątków i historii z zaskakującym zakończeniem. Obie produkcje pojawią się w polskiej telewizji po raz pierwszy.

Gwiazdy francuskiego kina - Nathalie Baye, Maîwenn i Malik Zidi - w trzymającym w napięciu serialu kryminalnym "Nox. W śmiertelnej pułapce" („Nox”), wprowadzą widzów w wątek zagadki policyjnej.


Główna oś fabularna produkcji to mrożąca krew w żyłach podróż w głąb Paryża w poszukiwaniu młodej porucznik – Julie Susini (Maîwenn). Kiedy dziewczyna znika bez śladu w podziemiach Paryża, jej matka, Catherine Suzini (Nathalie Baye), jest przekonana, że tylko ona może ją znaleźć. Jako emerytowany policjant z dużym doświadczeniem ma wielką nadzieję, że to właśnie jej się to uda. Z pomocą przychodzi też mundurowy Raphael Berger (Malik Zidi) - kolega z pracy Julie. Wspólnie opuszczają znaną wszystkim powierzchnię i zanurzają się w kanały Paryża, by rozpocząć przerażającą pogoń z czasem w poszukiwaniu zaginionej kobiety.

Premiera: CANAL+ czwartek, 14 czerwca, godz. 21:00. Emisja po 2 odcinki.
Druga propozycja to produkcja oparta na powieści królowej kryminału, Agathy Christie. „Próba niewinności” ("Ordeal by Innocence") to brytyjski miniserial z gwiazdorską obsadą. W rolach głównych występują m.in. Matthew Goode („Gra tajemnic”), Bill Nigthy („To właśnie miłość”), oraz Anna Chancellor („Cztery wesela i pogrzeb”).
"Próba niewinności" to opowieść z misternie skonstruowaną intrygą, która nie pozwoli oderwać się widzowi od ekranu. Sama powieść, na podstawie której stworzono scenariusz, jest  jedną z  najbardziej cenionych przez samą Agathę Christie.
Fabuła prosta jest tylko z pozoru – znaną filantropkę Rachel Argyle (Anna Chancellor) zamordował jeden z mieszkańców jej rezydencji. Za winnego od razu uznano Jacka - przybranego syna ofiary, czarną owcę rodu. Po dwóch latach od zdarzenia, w progu domu zamordowanej, niespodziewanie pojawia się lekarz, który przedstawia dowody niewinności Jacka. To oznacza, że morderca wciąż jest na wolności. Nadchodzi czas, by każdy z domowników udowodnił swoją niewinność...

Premiera: CANAL+ SERIALE poniedziałek, 4 czerwca, godz. 20:00.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

OBI_ART_72DPI.jpg

grafika | 3,46 MB

Pobierz
2017288_008.jpg

grafika | 886 KB

Pobierz
2017288_018.jpg

grafika | 716 KB

Pobierz
2017288_007.jpg

grafika | 1,2 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Czego się wstydzimy i od czego uciekamy? Odpowiedzi w cyklu „Kino Mówi: Wyparcie” w Ale kino+

temu

We wrześniu w cyklu „Kino Mówi: Wyparcie” na antenie Ale kino+ zaprezentowane zostaną cztery filmy zmuszające do refleksji nad najgłębszymi lękami. Na antenie: głośny thriller „Musimy porozmawiać o Kevinie” („We Need to Talk About Kevin”), debiut obiecującego Kantemira Balagova „Bliskość” („Tesnota”), prezentowany w Konkursie Głównym na Festiwalu Filmowym w Cannes „Peterson” („Peterson”) Jima Jarmuscha oraz „Nowa dziewczyna” („Une nouvelle amie”) w reżyserii gwiazdy francuskiego kina François’a Ozona. Filmy z cyklu „Kino Mówi: Wyparcie” we wrześniowe czwartki o godz. 20:10 w Ale kino+.
Siła jest kobietą w cyklu „Kino Mówi: Niezniszczalne”. W sierpniu w Ale kino+

temu

W sierpniu w cyklu „Kino Mówi: Niezniszczalne” na antenie Ale kino+ pięć filmów o kobietach niezwykłych. Zmuszone do walki, udowodnią, że płeć piękna to także płeć silna. Na antenie: oparty na faktach dramat „Dziewczyna z Brestu” („La fille de Brest”), prezentowana w Konkursie Głównym Festiwalu Filmowego w Cannes „Julieta” Pedro Almodóvara, studium psychologiczne „Co przynosi przyszłość” („L'avenir”) w reżyserii laureatki Srebrnego Niedźwiedzia Mii Hansen-Løve oraz dwie wzruszające produkcje: „Na zawsze twoja” („A Promise”) i „Sierota” („Orpheline”). Filmy z cyklu „Kino Mówi: Niezniszczalne” w czwartki od 2 do 30 sierpnia, o godz. 20:10 w Ale Kino+.
Polowanie na sycylijską mafię już w sierpniu na antenie CANAL+

temu

Bezwzględna mafia kontra zdeterminowani policjanci – serial „Il Cacciatore. Polowanie na mafię” („Il Cacciatore”) to historia pojmania największych bossów sycylijskiej organizacji przestępczej, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Premierowe odcinki już od czwartku, 2 sierpnia na antenie CANAL+.
Po raz pierwszy w historii Ale kino+ wszystkie odcinki dostępne w dniu premiery. Serial „Dzień” („De Dag”) już w sierpniu na antenie oraz w nc+ GO i nc+ GO TV.

temu

Ale kino+ zaprasza na trzymający w napięciu serial kryminalny "Dzień" („De Dag”), którego narracja została skonstruowana w nietypowy sposób – jest opowiadana z różnych punktów widzenia. Pełna grozy belgijska produkcja będzie emitowana już od niedzieli, 5 sierpnia w Ale kino+. W dniu premiery telewizyjnej  wszystkie odcinki dostępne będą w nc+ GO oraz nc+ GO TV.