AKCJA „ZOSTAŃ GWIAZDĄ FUTBOLU” ZAANGAŻOWAŁA PONAD 60 TYSIĘCY INTERNAUTÓW. POZOSTAŁY JESZCZE TRZY TYGODNIE KONKURSU

AKCJA „ZOSTAŃ GWIAZDĄ FUTBOLU” ZAANGAŻOWAŁA PONAD 60 TYSIĘCY INTERNAUTÓW. POZOSTAŁY JESZCZE TRZY TYGODNIE KONKURSU

Opublikowany

Internauci oddali ponad 22 tysiące głosów na filmiki nagrane w ramach akcji „Zostań gwiazdą futbolu” stacji MiniMini+, której celem jest zachęcanie dzieci do aktywności fizycznej. Do czwartku, 21 czerwca na stronie internetowej casting.miniminiplus.pl można zamieszczać wideo z małymi piłkarzami w roli głównej. Akcja ma formę castingu, a finaliści będą mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami w telewizji.  

Chętni do udziału w akcji „Zostań gwiazdą futbolu” mogą się zgłaszać jeszcze przez trzy tygodnie – wystarczy zamieścić nagranie ze swoimi piłkarskimi popisami albo zagłosować na filmiki innych dzieci. Dotychczas na stronie dodano kilkadziesiąt materiałów wideo małych piłkarzy. Stronę internetową akcji odwiedziło ponad 60 tysięcy internautów, którzy łącznie oddali ponad 22 tysiące głosów na swoje ulubione nagrania.
Młodych sportowców do wspólnej zabawy zagrzewa Jarek Bieniuk, trener UEFA A i dyrektor akademii piłkarskiej, a prywatnie tata trójki dzieci. - Sport uczy systematyczności, cierpliwości, pomaga nawiązywać kontakty z rówieśnikami i skutecznie odrywa od ekranu komputera. „Zostań gwiazdą futbolu” to świetna akcja, która otwiera przed młodymi zawodnikami wiele drzwi. Naprawdę warto wziąć w niej udział − zachęca Bieniuk. 
Ambasadorem akcji jest również bramkarz Legii Warszawa oraz tata bliźniaków – Arkadiusz Malarz. Na stronie internetowej akcji można zobaczyć filmiki instruktarzowe, w których piłkarz pokazuje, jak wykonać triki z piłką i przeprowadzić rozgrzewkę. Towarzyszy mu Sebastian Szymański.
Warto zacząć uprawiać sport już od najmłodszych lat, ponieważ dzięki temu dzieci uczą się dyscypliny, która przekłada się na inne dziedziny życia. Ponadto, pod kątem rozwoju fizycznego, sport jest jak lekarstwo. To najczystsza forma relaksu dla ciała i ducha – mówi Malarz.
Akcja „Zostań gwiazdą futbolu” skierowana jest do dzieci w wieku od 3 do 10 lat i ich rodziców. Casting składa się łącznie z 6 tur, a w każdej z nich nagrania z największą liczbą polubień zakwalifikują się do rundy finałowej. Spośród finalistów jury wybierze zwycięską grupę, składającą się z 78 maluchów. Zgłoszenia na stronie: casting.miniminiplus.pl.
Partnerem akcji jest FCB Escola Varsovia, oficjany Partner FC Barcelona w Polsce, klub sportowy szkolący chłopców i dziewczynki w wieku 3-12 lat, która ma za zadanie kształcić i promować zawodników na najwyższy światowy poziom.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

rybka_02.png

grafika | 716 KB

Pobierz
AKCJA_ZOSTAN GWIAZDA FUTBOLU_9.jpg

grafika | 2,51 MB

Pobierz
AKCJA_ZOSTAN GWIAZDA FUTBOLU_8.jpg

grafika | 2,86 MB

Pobierz
AKCJA_ZOSTAN GWIAZDA FUTBOLU_6.jpg

grafika | 2,97 MB

Pobierz
AKCJA_ZOSTAN GWIAZDA FUTBOLU_4.jpg

grafika | 2,57 MB

Pobierz
AKCJA_ZOSTAN GWIAZDA FUTBOLU_2.jpg

grafika | 3,26 MB

Pobierz
AKCJA_ZOSTAN GWIAZDA FUTBOLU_1.jpg

grafika | 2,64 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
NOWE EDUKACYJNE GRY Z RYBKĄ MINIMINI JUŻ W SPRZEDAŻY

temu

Rybka MiniMini zaprasza dzieci i rodziców do wspólnej zabawy przy nowych edukacyjnych grach. Dzięki nim maluchy będą ćwiczyły pamięć, spostrzegawczość oraz znajomość kolorów. Do sklepów trafiły trzy nowe gry z Rybką MiniMini: „Junior Kimble”, „Nie tym razem” oraz „Memory”.
NOWE KOSMETYKI Z DOBRZE ZNANĄ MAŁYM WIDZOM MINIMINI+ MYSZKĄ W PASKI W ROSSMANNIE

temu

Rybka MiniMini zaprasza wszystkie maluchy do poznawania kolorów podczas zabawy w wannie. W drogeriach Rossmann dostępnych jest aż sześć rodzajów kosmetyków oraz akcesoriów kąpielowych z Myszką w Paski, bohaterką programów edukacyjnych emitowanych w stacji MiniMini+. Są to: kąpielowe kredki do rysowania, żele, aksamitna pianka, magiczna sól, żelki do kąpieli oraz gąbka do mycia z Myszką w Paski. Dzieci będą mogły używać ich jak farbek do malowania ciała, a także eksperymentować, mieszając ze sobą barwy.
MUZYCZNE HITY I NAUKA TAŃCA W TELETOON+

temu

teleTOON+ zaprasza wszystkich fanów muzyki i tańca do oglądania nowego, autorskiego formatu stacji pt. „Czas na taniec”. Program spełnia dziecięce marzenia o zaprezentowaniu własnej choreografii w telewizji na oczach setek tysięcy widzów. By spróbować szczęścia, wystarczy wziąć udział w konkursie na stronie czasnataniec.teletoonplus.pl.
ZOSTAŃ GWIAZDĄ FUTBOLU Z RYBKĄ MINIMINI

temu

W czerwcu niezapomniane piłkarskie emocje podczas Mistrzostw Świata, a już teraz Rybka MiniMini zaprasza maluchy z całej Polski do sportowej rywalizacji. Akcja „Zostań gwiazdą futbolu” to szansa na spełnienie piłkarskich marzeń dzieci. Od 11 maja do 21 czerwca Rybka MiniMini czeka na filmiki maluchów, które pragną pochwalić się swoimi sportowymi umiejętnościami.

KRYMINALNY CZERWIEC W CANAL+

„Nox. W śmiertelnej pułapce” i „Próba niewinności” to seriale, które w czerwcu debiutują na antenie CANAL+. Intrygi, śledztwo i tajemnice do rozwiązania – wymienione seriale to gratka dla miłośników kryminalnych wątków i historii z zaskakującym zakończeniem. Obie produkcje pojawią się w polskiej telewizji po raz pierwszy.