AKCJA „ZOSTAŃ GWIAZDĄ FUTBOLU” ZAANGAŻOWAŁA PONAD 60 TYSIĘCY INTERNAUTÓW. POZOSTAŁY JESZCZE TRZY TYGODNIE KONKURSU

AKCJA „ZOSTAŃ GWIAZDĄ FUTBOLU” ZAANGAŻOWAŁA PONAD 60 TYSIĘCY INTERNAUTÓW. POZOSTAŁY JESZCZE TRZY TYGODNIE KONKURSU

Opublikowany

Internauci oddali ponad 22 tysiące głosów na filmiki nagrane w ramach akcji „Zostań gwiazdą futbolu” stacji MiniMini+, której celem jest zachęcanie dzieci do aktywności fizycznej. Do czwartku, 21 czerwca na stronie internetowej casting.miniminiplus.pl można zamieszczać wideo z małymi piłkarzami w roli głównej. Akcja ma formę castingu, a finaliści będą mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami w telewizji.  

Chętni do udziału w akcji „Zostań gwiazdą futbolu” mogą się zgłaszać jeszcze przez trzy tygodnie – wystarczy zamieścić nagranie ze swoimi piłkarskimi popisami albo zagłosować na filmiki innych dzieci. Dotychczas na stronie dodano kilkadziesiąt materiałów wideo małych piłkarzy. Stronę internetową akcji odwiedziło ponad 60 tysięcy internautów, którzy łącznie oddali ponad 22 tysiące głosów na swoje ulubione nagrania.
Młodych sportowców do wspólnej zabawy zagrzewa Jarek Bieniuk, trener UEFA A i dyrektor akademii piłkarskiej, a prywatnie tata trójki dzieci. - Sport uczy systematyczności, cierpliwości, pomaga nawiązywać kontakty z rówieśnikami i skutecznie odrywa od ekranu komputera. „Zostań gwiazdą futbolu” to świetna akcja, która otwiera przed młodymi zawodnikami wiele drzwi. Naprawdę warto wziąć w niej udział − zachęca Bieniuk. 
Ambasadorem akcji jest również bramkarz Legii Warszawa oraz tata bliźniaków – Arkadiusz Malarz. Na stronie internetowej akcji można zobaczyć filmiki instruktarzowe, w których piłkarz pokazuje, jak wykonać triki z piłką i przeprowadzić rozgrzewkę. Towarzyszy mu Sebastian Szymański.
Warto zacząć uprawiać sport już od najmłodszych lat, ponieważ dzięki temu dzieci uczą się dyscypliny, która przekłada się na inne dziedziny życia. Ponadto, pod kątem rozwoju fizycznego, sport jest jak lekarstwo. To najczystsza forma relaksu dla ciała i ducha – mówi Malarz.
Akcja „Zostań gwiazdą futbolu” skierowana jest do dzieci w wieku od 3 do 10 lat i ich rodziców. Casting składa się łącznie z 6 tur, a w każdej z nich nagrania z największą liczbą polubień zakwalifikują się do rundy finałowej. Spośród finalistów jury wybierze zwycięską grupę, składającą się z 78 maluchów. Zgłoszenia na stronie: casting.miniminiplus.pl.
Partnerem akcji jest FCB Escola Varsovia, oficjany Partner FC Barcelona w Polsce, klub sportowy szkolący chłopców i dziewczynki w wieku 3-12 lat, która ma za zadanie kształcić i promować zawodników na najwyższy światowy poziom.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

rybka_02.png

grafika | 716 KB

Pobierz
AKCJA_ZOSTAN GWIAZDA FUTBOLU_9.jpg

grafika | 2,51 MB

Pobierz
AKCJA_ZOSTAN GWIAZDA FUTBOLU_8.jpg

grafika | 2,86 MB

Pobierz
AKCJA_ZOSTAN GWIAZDA FUTBOLU_6.jpg

grafika | 2,97 MB

Pobierz
AKCJA_ZOSTAN GWIAZDA FUTBOLU_4.jpg

grafika | 2,57 MB

Pobierz
AKCJA_ZOSTAN GWIAZDA FUTBOLU_2.jpg

grafika | 3,26 MB

Pobierz
AKCJA_ZOSTAN GWIAZDA FUTBOLU_1.jpg

grafika | 2,64 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Rewolucja w MiniMini+! Obok Rybki MiniMini pojawią się dwaj zupełnie nowi bohaterowie stacji

temu

Stacja MiniMini+ w tym roku obchodzi piętnaste urodziny. Z tej okazji przygotowano niespodziankę dla małych widzów ­- świat Rybki MiniMini został wzbogacony o dodatkowe postacie. Nowymi bohaterami są Delfin oraz Ośmiornica, które idealnie wpisują się w morską stylistykę kanału.
Akacja "Czas na taniec - czas na twój ruch!" spełniła taneczne marzenia dzieci

temu

Akcja „Czas na taniec – czas na twój ruch” zorganizowana przez stację teleTOON+ była kierowana do młodych fanów muzyki i tańca, dzieci między 6 a 14 rokiem życia. Projekt miał formę castingu – widzowie mogli pokazać własne choreografie przed szeroką publicznością. Internauci oddali prawie 35 tysięcy głosów na blisko 300 przesłanych filmików. Celem akcji było zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz nauki ruchów i układów tanecznych.
„Gdzie jest rybka?” – nowa propozycja dla najmłodszych w aplikacji mobilnej MiniMini+ „Rybka Kolekcjonerka”

temu

Zupełnie nowe atrakcje proponuje kanał MiniMini+ użytkownikom swoich aplikacji mobilnych. Aktualizacja „Rybki Kolekcjonerki” wprowadza minigrę, dodatkową lokację, czyli tło graficzne oraz unikalne figurki do kolekcjonowania. Nowa wersja aplikacji jest już dostępna w sklepach App Store i Google Play.
WAKACJE W MINIMINI+ I TELETOON+

temu

Z okazji wakacji stacje MiniMini+ i teleTOON+ przygotowały szereg atrakcji dla najmłodszych widzów. Na dzieci czekają wyjątkowe premiery: edukacyjne bajki „Molang 3” i „Kot Prot na wszystko odpowie w lot 3”, zabawne przygody przedstawione w „Winston i Dudley” i „Kaeloo”, a także kolejny sezon romantycznej historii „Sissi młoda cesarzowa”. We wtorek, 3 lipca startują dwa konkursy, w których dzieci mogą pochwalić się swoimi selfie z wakacji.