AKCJA „ZOSTAŃ GWIAZDĄ FUTBOLU” ZAANGAŻOWAŁA PONAD 60 TYSIĘCY INTERNAUTÓW. POZOSTAŁY JESZCZE TRZY TYGODNIE KONKURSU

AKCJA „ZOSTAŃ GWIAZDĄ FUTBOLU” ZAANGAŻOWAŁA PONAD 60 TYSIĘCY INTERNAUTÓW. POZOSTAŁY JESZCZE TRZY TYGODNIE KONKURSU

Opublikowany

Internauci oddali ponad 22 tysiące głosów na filmiki nagrane w ramach akcji „Zostań gwiazdą futbolu” stacji MiniMini+, której celem jest zachęcanie dzieci do aktywności fizycznej. Do czwartku, 21 czerwca na stronie internetowej casting.miniminiplus.pl można zamieszczać wideo z małymi piłkarzami w roli głównej. Akcja ma formę castingu, a finaliści będą mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami w telewizji.  

Chętni do udziału w akcji „Zostań gwiazdą futbolu” mogą się zgłaszać jeszcze przez trzy tygodnie – wystarczy zamieścić nagranie ze swoimi piłkarskimi popisami albo zagłosować na filmiki innych dzieci. Dotychczas na stronie dodano kilkadziesiąt materiałów wideo małych piłkarzy. Stronę internetową akcji odwiedziło ponad 60 tysięcy internautów, którzy łącznie oddali ponad 22 tysiące głosów na swoje ulubione nagrania.
Młodych sportowców do wspólnej zabawy zagrzewa Jarek Bieniuk, trener UEFA A i dyrektor akademii piłkarskiej, a prywatnie tata trójki dzieci. - Sport uczy systematyczności, cierpliwości, pomaga nawiązywać kontakty z rówieśnikami i skutecznie odrywa od ekranu komputera. „Zostań gwiazdą futbolu” to świetna akcja, która otwiera przed młodymi zawodnikami wiele drzwi. Naprawdę warto wziąć w niej udział − zachęca Bieniuk. 
Ambasadorem akcji jest również bramkarz Legii Warszawa oraz tata bliźniaków – Arkadiusz Malarz. Na stronie internetowej akcji można zobaczyć filmiki instruktarzowe, w których piłkarz pokazuje, jak wykonać triki z piłką i przeprowadzić rozgrzewkę. Towarzyszy mu Sebastian Szymański.
Warto zacząć uprawiać sport już od najmłodszych lat, ponieważ dzięki temu dzieci uczą się dyscypliny, która przekłada się na inne dziedziny życia. Ponadto, pod kątem rozwoju fizycznego, sport jest jak lekarstwo. To najczystsza forma relaksu dla ciała i ducha – mówi Malarz.
Akcja „Zostań gwiazdą futbolu” skierowana jest do dzieci w wieku od 3 do 10 lat i ich rodziców. Casting składa się łącznie z 6 tur, a w każdej z nich nagrania z największą liczbą polubień zakwalifikują się do rundy finałowej. Spośród finalistów jury wybierze zwycięską grupę, składającą się z 78 maluchów. Zgłoszenia na stronie: casting.miniminiplus.pl.
Partnerem akcji jest FCB Escola Varsovia, oficjany Partner FC Barcelona w Polsce, klub sportowy szkolący chłopców i dziewczynki w wieku 3-12 lat, która ma za zadanie kształcić i promować zawodników na najwyższy światowy poziom.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

rybka_02.png

grafika | 716 KB

Pobierz
AKCJA_ZOSTAN GWIAZDA FUTBOLU_9.jpg

grafika | 2,51 MB

Pobierz
AKCJA_ZOSTAN GWIAZDA FUTBOLU_8.jpg

grafika | 2,86 MB

Pobierz
AKCJA_ZOSTAN GWIAZDA FUTBOLU_6.jpg

grafika | 2,97 MB

Pobierz
AKCJA_ZOSTAN GWIAZDA FUTBOLU_4.jpg

grafika | 2,57 MB

Pobierz
AKCJA_ZOSTAN GWIAZDA FUTBOLU_2.jpg

grafika | 3,26 MB

Pobierz
AKCJA_ZOSTAN GWIAZDA FUTBOLU_1.jpg

grafika | 2,64 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Innowacyjny projekt „KinoMagica” już w kinach - ucz się, baw i przeżywaj niesamowite przygody z Rybką MiniMini!

temu

Stacja MiniMini+ oraz sieć Multikino we współpracy z firmą Verne Vision przygotowały niespodziankę dla najmłodszych fanów podwodnego świata Rybki MiniMini. Dzięki projektowi „KinoMagica” widzowie będą mogli doświadczyć kina przyszłości – porozmawiać na żywo ze swoją ulubienicą na dużym ekranie. Od października wybrane Multikina zapraszają na weekendowe pokazy tego wyjątkowego, interaktywnego show. Twórcy przygotowali trzy różne przedstawienia.
Dzień Przyjaciół Rybki MiniMini w warszawskim ZOO. Poznaj nowych bohaterów stacji!

temu

W niedzielę, 16 września w warszawskim ogrodzie zoologicznym odbędzie się Dzień Przyjaciół Rybki MiniMini, podczas którego dzieci będą mogły poznać Delfina Finka i Ośmiornicę Lolę. Impreza organizowana przez stację MiniMini+ rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 16:00. Na uczestników czekać będą niezwykłe atrakcje, mnóstwo zabawy i dużo interesujących ciekawostek na temat podwodnego świata.
Mecz Finałowy akcji "Zostań gwiazdą futbolu"

temu

W niedzielę, 9 września na boisku sportowym „Agrykola” w Warszawie odbędzie się Mecz Finałowy akcji „Zostań gwiazdą futbolu” zorganizowanej przez stację dziecięcą MiniMini+. Podczas imprezy na małych fanów piłki nożnej będzie czekało wiele sportowych atrakcji i mnóstwo zabawy. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
Rewolucja w MiniMini+! Obok Rybki MiniMini pojawią się dwaj zupełnie nowi bohaterowie stacji

temu

Stacja MiniMini+ w tym roku obchodzi piętnaste urodziny. Z tej okazji przygotowano niespodziankę dla małych widzów ­- świat Rybki MiniMini został wzbogacony o dodatkowe postacie. Nowymi bohaterami są Delfin oraz Ośmiornica, które idealnie wpisują się w morską stylistykę kanału.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.