Finały NBA, PGNiG Superligi, żużlowy memoriał Jancarza, Speedway of Nations oraz gala DSF Kickboxing Challenge – długi sportowy weekend w nc+

Finały NBA, PGNiG Superligi, żużlowy memoriał Jancarza, Speedway of Nations oraz gala DSF Kickboxing Challenge – długi sportowy weekend w nc+

Opublikowany

Golden  State Warriors i Cleveland Cavaliers zagrają w finałach NBA. W  ostatnich latach obie drużyny zdominowały rywalizację w najlepszej  koszykarskiej lidze świata – w finałach zagrają po raz czwarty z rzędu.  Obie drużyny mają za sobą wyczerpujące finały konferencji – na Wschodzie  Cavaliers pokonali Boston Celtics 4-3, a na Zachodzie Warriors wygrali z  Houston Rockets również 4-3. Finały NBA są rozgrywane w systemie do  czterech zwycięstw. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Oakland o 03:00 w  nocy z czwartku na piątek, drugie również w Oakland o 02:00 w nocy z  niedzieli na poniedziałek. Następne dwa zostaną rozegrane w przyszłym  tygodniu w Cleveland. Transmisje wszystkich spotkań w CANAL+ SPORT.  

Także w PGNiG Superlidze przyszedł czas na decydujące rozstrzygnięcia. W  wielkim finale zagrają piłkarze ręczni PGE Vive Kielce oraz Orlen Wisły  Płock. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane w środę w Płocku (19:45,  nSport+). Studio w Płocki poprowadzi Piotr Karpiński, a komentatorami  meczu będą Robert Skrzyński i Tomasz Rosiński. Mistrza Polski w piłce  ręcznej poznamy w niedzielę – wtedy odbędzie się rewanżowe spotkanie w  Kielcach (15:30, nSport+). Gospodarzem studia ponownie będzie Piotr  Karpiński, a komentatorami będą Krzysztof Bandych i Michał Matysik.  

Długi weekend będzie także obfitował w żużlowe wydarzenia. W czwartek w  Gorzowie odbędzie się memoriał Jancarza. W zawodach pojawią się  znakomici żużlowcy, między innymi Patryk Dudek – wicemistrz świata i  dwukrotny zwycięzca memoriału w ostatnich dwóch latach, a także Bartosz  Zmarzlik, indywidualny mistrz Polski Szymon Woźniak i Krzysztof  Kasprzak. Studio w nSport+ o 16:30 poprowadzi Jakub Zborowski, zawody  skomentuje Edward Durda.

W sobotę rozpoczną się zmagania w Speedway of  Nations. Nowe zawody żużlowe są wzorowane na mistrzostwach świata par.  Pierwszy półfinał z udziałem siedmiu drużyn, między innymi USA, Rosji i  Danii, zostanie rozegrany w niemieckim Teterowie. Transmisja w CANAL+  SPORT o 18:30. Zawody skomentują Michał Łopaciński i Tomasz Bajerski, a  gośćmi w studiu będą trener kadry Marek Cieślak i Krzysztof Cegielski.

W  piątek 1 czerwca CANAL+ SPORT zaprasza na galę DSF Kickboxing Challenge  w Zabrzu. W walce wieczoru DSF 16: Śląskie Tąpnięcie – Śląskie  Tąpnięcie do obrony tytułu mistrzowskiego w wadze do 81 kg przystąpi  Kamil Jenel, a jego rywalem będzie Bułgar Eduard Aleksanyan. W  pozostałych walkach o pasy Maksymilian Bratkowicz będzie po raz pierwszy  bronił trofeum w kategorii średniej (86 kg), a Rafał Dudek i Jarosław  Daschke spotkają się w pojedynku o pierwszy w historii DSF Kickboxing  Challenge tytuł mistrza w wadze do 71 kg. Transmisja w CANAL+ SPORT o  19:30.

3 czerwca CANAL+ SPORT zaprasza na towarzyski mecz Hiszpania –  Szwajcaria. Dla obu drużyn będzie to ważny sprawdzian przed zbliżającymi  się mistrzostwami świata w Rosji. Hiszpania, która jest uznawana za  jednego z faworytów turnieju, w  tym roku imponuje formą. W dotychczas rozegranych sparingach  zremisowała z Niemcami i rozbiła Argentynę 6:1. Szwajcarzy w marcu  odnieśli dwa towarzyskie zwycięstwa, ale nad zdecydowanie słabszymi  rywalami – Panamą i Grecją. Hiszpanie, mistrzowie świata z 2010  roku, będą dużo groźniejszymi przeciwnikami. Początek transmisji w  CANAL+ SPORT 3 czerwca o godzinie 20:55.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Gwiazdy golfa w CANAL+ SPORT – w czwartek rozpoczyna się prestiżowy US Open

temu

Shinnecock Hills Golf Club w stanie Nowy Jork będzie gościć w tym tygodniu elitę golfistów walczących w US Open. Prestiżowy tytuł to jedno, ale imponująca jest również pula nagród – aż 12 milionów dolarów. Transmisje z US Open będzie można oglądać od czwartku do niedzieli w CANAL+ SPORT.
Znamy komentatorów mundialu w CANAL+ 4K Ultra HD

temu

Rafał Wolski, Przemysław Pełka, Marcin Rosłoń, Bartosz Gleń i Rafał Dębiński będą komentować w CANAL+ 4K Ultra HD mecze piłkarskich mistrzostw świata FIFA 2018. Na antenie pojawią się również stali piłkarscy eksperci CANAL+, między innymi Grzegorz Mielcarski, Kazimierz Węgrzyn, Tomasz Wieszczycki, czy Leszek Orłowski. Nowy kanał platformy nc+ przeprowadzi ekskluzywne transmisje w standardzie 4K z dwunastu spotkań, w tym z finału mundialu w Rosji.
Finał Speedway of Nations we Wrocławiu, decydujące starcia NBA Finals, polscy kierowcy w Rajdzie Sardynii, derby lubuskie w PGE Ekstralidze – sportowy weekend w nc+

temu

W piątek i sobotę we Wrocławiu zostanie rozegrany dwudniowy finał zawodów Speedway of Nations. Polska reprezentacja, która jako gospodarz miała zapewniony udział w turnieju, wystąpi w składzie Maciej Janowski i Patryk Dudek, oraz rezerwowy Maksym Drabik. Z półfinału w Teterowie do wrocławskiego finału awansowały Rosja, Niemcy i Dania, a półfinał w Manchesterze dał awans Szwecji, Australii i Wielkiej Brytanii. Na wielkie ściganie zaprasza CANAL+ w piątek i sobotę o 18:30.
Specjalne wydania radia CANAL podczas mistrzostw świata w Rosji

temu

Siedmiu prowadzących, 26 audycji i tylko jeden temat – piłkarskie mistrzostwa świata. Z okazji mundialu w Rosji Radio CANAL zmieni się w Radio CANAL Na Mundialu. Godzinny program będzie nadawany w każdy dzień meczowy o godzinie 10 na Facebooku CANAL+ SPORT.

AKCJA „ZOSTAŃ GWIAZDĄ FUTBOLU” ZAANGAŻOWAŁA PONAD 60 TYSIĘCY INTERNAUTÓW. POZOSTAŁY JESZCZE TRZY TYGODNIE KONKURSU

Internauci oddali ponad 22 tysiące głosów na filmiki nagrane w ramach akcji „Zostań gwiazdą futbolu” stacji MiniMini+, której celem jest zachęcanie dzieci do aktywności fizycznej. Do czwartku, 21 czerwca na stronie internetowej casting.miniminiplus.pl można zamieszczać wideo z małymi piłkarzami w roli głównej. Akcja ma formę castingu, a finaliści będą mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami w telewizji.