„Bellevue” już w czerwcu na antenie Ale kino+

„Bellevue” już w czerwcu na antenie Ale kino+

Opublikowany

Już od 10 czerwca Ale kino+ zaprasza na nowy serial kryminalny – „Bellevue” z Anną Paquin w roli głównej. Po raz pierwszy w telewizji.

W pełną grozy historię kryminalną wprowadzi widzów Anna Paquin – gwiazda popularnego serialu o wampirach „Czysta krew” („True Blood”). Za scenariusz i produkcję „Bellevue” odpowiada Jane Maggs („Detektyw Madiba”) oraz Adrienne Mitchell („Played: Wydział Operacji Specjalnych”), która jednocześnie pełni rolę reżysera.

Ładnie sfotografowany, kompetentnie reżyserowany... dobrze zagrany. (…) [Paquin] ma rzadką zdolność do przekazywania intensywnych, złożonych i jednocześnie sprzecznych emocji

The New York Times

Kłamstwo, tajemnica i trauma sprzed lat. Kto stoi za zniknięciem nastolatka z małego miasteczka o tajemniczej nazwie Bellevue? Detektyw Anna Ryder (w tej roli Anna Paquin) próbuje rozwikłać tę zagadkę. Osobowość kobiety zawsze kłóciła się z duchem jej rodzinnego miasta, zamieszkałego przez „dobrych ludzi”, prowadzących uczciwe życie. Bezczelna i impulsywna przedstawicielka służb mundurowych znacznie wyróżniała się tam swoją osobowością. Jakie tajemnice skrywa pozornie szczęśliwe miasteczko?
Premiera serialu już 10 czerwca o godz. 20:10 na antenie Ale kino+. Emisja po dwa odcinki.
W czerwcu w Ale kino+ również finał serialu „Prawnik” (niedziela, 3 czerwca od 20:10) oraz drugi sezon izraelskiego przeboju „Dumb” (każda środa od 20:10). Natomiast w sobotę 16 czerwca Ale kino+ zaprasza na maraton z islandzkim serialem kryminalnym „Więźniowie”.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Bellevue_EP101_Kew Media Group_08.JPG

grafika | 4,88 MB

Pobierz
Bellevue_EP101_Kew Media Group_16.JPG

grafika | 2,77 MB

Pobierz
Bellevue_EP101_Kew Media Group_04.JPG

grafika | 2,35 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Czego się wstydzimy i od czego uciekamy? Odpowiedzi w cyklu „Kino Mówi: Wyparcie” w Ale kino+

temu

We wrześniu w cyklu „Kino Mówi: Wyparcie” na antenie Ale kino+ zaprezentowane zostaną cztery filmy zmuszające do refleksji nad najgłębszymi lękami. Na antenie: głośny thriller „Musimy porozmawiać o Kevinie” („We Need to Talk About Kevin”), debiut obiecującego Kantemira Balagova „Bliskość” („Tesnota”), prezentowany w Konkursie Głównym na Festiwalu Filmowym w Cannes „Peterson” („Peterson”) Jima Jarmuscha oraz „Nowa dziewczyna” („Une nouvelle amie”) w reżyserii gwiazdy francuskiego kina François’a Ozona. Filmy z cyklu „Kino Mówi: Wyparcie” we wrześniowe czwartki o godz. 20:10 w Ale kino+.
Siła jest kobietą w cyklu „Kino Mówi: Niezniszczalne”. W sierpniu w Ale kino+

temu

W sierpniu w cyklu „Kino Mówi: Niezniszczalne” na antenie Ale kino+ pięć filmów o kobietach niezwykłych. Zmuszone do walki, udowodnią, że płeć piękna to także płeć silna. Na antenie: oparty na faktach dramat „Dziewczyna z Brestu” („La fille de Brest”), prezentowana w Konkursie Głównym Festiwalu Filmowego w Cannes „Julieta” Pedro Almodóvara, studium psychologiczne „Co przynosi przyszłość” („L'avenir”) w reżyserii laureatki Srebrnego Niedźwiedzia Mii Hansen-Løve oraz dwie wzruszające produkcje: „Na zawsze twoja” („A Promise”) i „Sierota” („Orpheline”). Filmy z cyklu „Kino Mówi: Niezniszczalne” w czwartki od 2 do 30 sierpnia, o godz. 20:10 w Ale Kino+.
Polowanie na sycylijską mafię już w sierpniu na antenie CANAL+

temu

Bezwzględna mafia kontra zdeterminowani policjanci – serial „Il Cacciatore. Polowanie na mafię” („Il Cacciatore”) to historia pojmania największych bossów sycylijskiej organizacji przestępczej, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Premierowe odcinki już od czwartku, 2 sierpnia na antenie CANAL+.
Po raz pierwszy w historii Ale kino+ wszystkie odcinki dostępne w dniu premiery. Serial „Dzień” („De Dag”) już w sierpniu na antenie oraz w nc+ GO i nc+ GO TV.

temu

Ale kino+ zaprasza na trzymający w napięciu serial kryminalny "Dzień" („De Dag”), którego narracja została skonstruowana w nietypowy sposób – jest opowiadana z różnych punktów widzenia. Pełna grozy belgijska produkcja będzie emitowana już od niedzieli, 5 sierpnia w Ale kino+. W dniu premiery telewizyjnej  wszystkie odcinki dostępne będą w nc+ GO oraz nc+ GO TV.