„Bellevue” już w czerwcu na antenie Ale kino+

„Bellevue” już w czerwcu na antenie Ale kino+

Opublikowany

Już od 10 czerwca Ale kino+ zaprasza na nowy serial kryminalny – „Bellevue” z Anną Paquin w roli głównej. Po raz pierwszy w telewizji.

W pełną grozy historię kryminalną wprowadzi widzów Anna Paquin – gwiazda popularnego serialu o wampirach „Czysta krew” („True Blood”). Za scenariusz i produkcję „Bellevue” odpowiada Jane Maggs („Detektyw Madiba”) oraz Adrienne Mitchell („Played: Wydział Operacji Specjalnych”), która jednocześnie pełni rolę reżysera.

Ładnie sfotografowany, kompetentnie reżyserowany... dobrze zagrany. (…) [Paquin] ma rzadką zdolność do przekazywania intensywnych, złożonych i jednocześnie sprzecznych emocji

The New York Times

Kłamstwo, tajemnica i trauma sprzed lat. Kto stoi za zniknięciem nastolatka z małego miasteczka o tajemniczej nazwie Bellevue? Detektyw Anna Ryder (w tej roli Anna Paquin) próbuje rozwikłać tę zagadkę. Osobowość kobiety zawsze kłóciła się z duchem jej rodzinnego miasta, zamieszkałego przez „dobrych ludzi”, prowadzących uczciwe życie. Bezczelna i impulsywna przedstawicielka służb mundurowych znacznie wyróżniała się tam swoją osobowością. Jakie tajemnice skrywa pozornie szczęśliwe miasteczko?
Premiera serialu już 10 czerwca o godz. 20:10 na antenie Ale kino+. Emisja po dwa odcinki.
W czerwcu w Ale kino+ również finał serialu „Prawnik” (niedziela, 3 czerwca od 20:10) oraz drugi sezon izraelskiego przeboju „Dumb” (każda środa od 20:10). Natomiast w sobotę 16 czerwca Ale kino+ zaprasza na maraton z islandzkim serialem kryminalnym „Więźniowie”.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Bellevue_EP101_Kew Media Group_08.JPG

grafika | 4,88 MB

Pobierz
Bellevue_EP101_Kew Media Group_16.JPG

grafika | 2,77 MB

Pobierz
Bellevue_EP101_Kew Media Group_04.JPG

grafika | 2,35 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Lato z włoskim kryminałem i inspirujące wspomnienie legendy wolności – lipcowe premiery serialowe w CANAL+

temu

Już od pierwszych dni lipca CANAL+ zapewni widzom moc serialowych emocji. Włoska produkcja twórców „Młodego papieża” oraz wstrząsająca biografia Nelsona Mandeli to premierowe hity, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających miłośników seriali.
Po amerykańsku, rosyjsku lub muzycznie - filmowe lato w CANAL+ FILM

temu

„Wieczór z kinem rosyjskim”, „Wieczór po amerykańsku” czy „Muzyczny poniedziałek z Ryanem Goslingiem” to tylko niektóre z wieczorów tematycznych, które w lipcu proponuje CANAL+ FILM.
KRYMINALNY CZERWIEC W CANAL+

temu

„Nox. W śmiertelnej pułapce” i „Próba niewinności” to seriale, które w czerwcu debiutują na antenie CANAL+. Intrygi, śledztwo i tajemnice do rozwiązania – wymienione seriale to gratka dla miłośników kryminalnych wątków i historii z zaskakującym zakończeniem. Obie produkcje pojawią się w polskiej telewizji po raz pierwszy.
Życie jednego człowieka może stać się natchnieniem dla tysięcy - czerwcowe wieczory z inspirującymi postaciami w Ale kino+

temu

W czerwcowe poniedziałki Ale kino+ zaprasza widzów na wieczory z postaciami, które od lat inspirują. W cyklu zostaną przedstawione sylwetki nowozelandzkiego konstruktora − Burta Munro, amerykańskiej aktorki uznanej za „najgorszą śpiewaczkę świata” − Marguerite Dumont, francuskiego projektanta mody − Yves’a Saint Laurent’a oraz Davida Wozniaka, który pewnego dnia dowiaduje się, że ma 533 dzieci. Wieczory pełne emocji tylko w Ale kino+.

Finały NBA, PGNiG Superligi, żużlowy memoriał Jancarza, Speedway of Nations oraz gala DSF Kickboxing Challenge – długi sportowy weekend w nc+

Golden  State Warriors i Cleveland Cavaliers zagrają w finałach NBA. W  ostatnich latach obie drużyny zdominowały rywalizację w najlepszej  koszykarskiej lidze świata – w finałach zagrają po raz czwarty z rzędu.  Obie drużyny mają za sobą wyczerpujące finały konferencji