„Bellevue” już w czerwcu na antenie Ale kino+

„Bellevue” już w czerwcu na antenie Ale kino+

Opublikowany

Już od 10 czerwca Ale kino+ zaprasza na nowy serial kryminalny – „Bellevue” z Anną Paquin w roli głównej. Po raz pierwszy w telewizji.

W pełną grozy historię kryminalną wprowadzi widzów Anna Paquin – gwiazda popularnego serialu o wampirach „Czysta krew” („True Blood”). Za scenariusz i produkcję „Bellevue” odpowiada Jane Maggs („Detektyw Madiba”) oraz Adrienne Mitchell („Played: Wydział Operacji Specjalnych”), która jednocześnie pełni rolę reżysera.

Ładnie sfotografowany, kompetentnie reżyserowany... dobrze zagrany. (…) [Paquin] ma rzadką zdolność do przekazywania intensywnych, złożonych i jednocześnie sprzecznych emocji

The New York Times

Kłamstwo, tajemnica i trauma sprzed lat. Kto stoi za zniknięciem nastolatka z małego miasteczka o tajemniczej nazwie Bellevue? Detektyw Anna Ryder (w tej roli Anna Paquin) próbuje rozwikłać tę zagadkę. Osobowość kobiety zawsze kłóciła się z duchem jej rodzinnego miasta, zamieszkałego przez „dobrych ludzi”, prowadzących uczciwe życie. Bezczelna i impulsywna przedstawicielka służb mundurowych znacznie wyróżniała się tam swoją osobowością. Jakie tajemnice skrywa pozornie szczęśliwe miasteczko?
Premiera serialu już 10 czerwca o godz. 20:10 na antenie Ale kino+. Emisja po dwa odcinki.
W czerwcu w Ale kino+ również finał serialu „Prawnik” (niedziela, 3 czerwca od 20:10) oraz drugi sezon izraelskiego przeboju „Dumb” (każda środa od 20:10). Natomiast w sobotę 16 czerwca Ale kino+ zaprasza na maraton z islandzkim serialem kryminalnym „Więźniowie”.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Bellevue_EP101_Kew Media Group_08.JPG

grafika | 4,88 MB

Pobierz
Bellevue_EP101_Kew Media Group_16.JPG

grafika | 2,77 MB

Pobierz
Bellevue_EP101_Kew Media Group_04.JPG

grafika | 2,35 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Weekend z American Film Festival w Ale kino+

temu

Ale kino+ już po raz kolejny jest partnerem wrocławskiego American Film Festival (23-28.10). Z tej okazji stacja przygotowała „Weekend z American Film Festival”, w ramach którego odbędzie się „Wieczór z Aleksem Rossem Perrym” oraz „Wieczór z filmami prezentowanymi w sekcji „Ale kino+” w poprzednich edycjach American Film Festival”. W piątek, 19 października, na antenie zaprezentowane zostaną dwa dzieła niezależnego amerykańskiego reżysera Alexa Rossa Perry’ego: „Do ciebie, Philipie” oraz „Królowa Ziemi”. Natomiast w sobotę, 20 października, wielbiciele amerykańskich filmów będą mieli okazję, by zobaczyć oryginalną produkcję z poprzednich edycji wrocławskiej imprezy: „Love & Mercy” w reżyserii Billa Pohlada.
Juliusz Machulski znów na planie! CANAL+ rozpoczął zdjęcia do pierwszego kryminalnego serialu komediowego w karierze twórcy

temu

Padł pierwszy klaps na planie kolejnego serialu premium produkowanego przez CANAL+. "Mały Zgon" to porywająca, trzymająca w napięciu i pełna czarnego humoru komedia kryminalna. Wśród twórców serialu uznani twórcy m.in. Juliusz Machulski, Piotr Domalewski czy Jagna Janicka.
„Pitbull. Ostatni pies” i wiele innych hitów w październiku w CANAL+

temu

W październiku wieczory stają się coraz dłuższe, stwarzając doskonałą atmosferę dla pełnych emocji seansów. W tym miesiącu na antenie CANAL+ poruszający dramat („Pomiędzy nami góry”), prawdziwa historia gwiazd tenisa („Wojna płci”), wyczekiwany polski film sensacyjny („Pitbull. Ostatni pies”), kino familijne („My Little Pony. Film”, „Potworna rodzinka”) i uwielbiany przez rzeszę fanów na całym świecie musical („Pitch Perfect 3”). Kinowe hity po raz pierwszy w telewizji, tylko w CANAL+.
Jak wysoka jest cena sukcesu i szczęścia? Odpowiedzi w cyklu „Kino Mówi: Ekonomia” w październiku w Ale kino+

temu

Wszystko, czego pragniemy w życiu ma swoją cenę. Doskonale rozumieją to filmowcy i w swych dziełach stawiają pytania o koszty, które ponosi człowiek, stąpając po drodze prowadzącej do osiągnięcia założonych celów. W październiku w cyklu „Kino Mówi: Ekonomia” zaprezentowane zostaną filmy badające ludzką gospodarkę emocjonalną. Na antenie: nagrodzony Złotą Palmą na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes dramat „Ja, Daniel Blake” („I, Daniel Blake”), sentymentalna podróż do Czechosłowacji w filmie „Nauczycielka” („Ucitelka”), nominowana do Oscara® przewrotna tragikomedia „Toni Erdmann” („Toni Erdmann”) oraz poruszające studium gasnącego uczucia w obrazie „Inwestycja w małżeństwo” („L'économie du couple”). Filmy z cyklu „Kino Mówi: Ekonomia” w czwartki od 4 do 25 października, o godz. 20:10 w Ale Kino+.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.