NOWE EDUKACYJNE GRY Z RYBKĄ MINIMINI JUŻ W SPRZEDAŻY

NOWE EDUKACYJNE GRY Z RYBKĄ MINIMINI JUŻ W SPRZEDAŻY

Opublikowany

Rybka MiniMini zaprasza dzieci i rodziców do wspólnej zabawy przy nowych edukacyjnych grach. Dzięki nim maluchy będą ćwiczyły pamięć, spostrzegawczość oraz znajomość kolorów. Do sklepów trafiły trzy nowe gry z Rybką MiniMini: „Junior Kimble”, „Nie tym razem” oraz „Memory”.

Nowe gry edukacyjne z Rybką MiniMini stymulują pamięć, rozwijają umiejętność kojarzenia oraz myślenia strategicznego u najmłodszych. Dzięki łatwym zasadom, znanym każdemu dorosłemu, maluch nauczy się grać w kilka minut, a grafiki przedstawiające ulubionych bajkowych bohaterów zachęcą dzieci do zabawy. To prosty i ciekawy sposób na wspólną naukę i rozrywkę.
Gra „Junior Kimble” pozwala dzieciom nauczyć się rozróżniania kolorów. Ponadto, nie trzeba już się martwić o zgubienie kostki, ponieważ została zamknięta w specjalnej kapsule. Gra przeznaczona jest dla najmłodszych, nawet tych, którzy nie opanowali jeszcze umiejętności liczenia. Zabawa „Memory” rozwija pamięć dziecka. Solidnie wykonane karty pozwolą na długą zabawę. Z kolei „Nie tym razem” to unowocześniona wersja tradycyjnego Piotrusia, która doskonali umiejętności kojarzenia i wyrabia spostrzegawczość.
Gry edukacyjne z Rybką MiniMini trafiły do sprzedaży w  poniedziałek, 30 kwietnia br. Produkty są dostępne, m.in. w sieci księgarni Bookszpan, Świat Książki oraz w E. Leclerc i sklepie internetowym Ravelo.  
Nowe gry z Rybką MiniMini to kolejny produkt wydany przez Tactic Games we współpracy ze stacją MiniMini+. Poprzedni – puzzle z Rybką MiniMini – spotkał się z ogromnym zainteresowaniem dzieci i nadal jest w sprzedaży. 

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

54944_Minimini_Junior_Kimble2.jpg

grafika | 1,34 MB

Pobierz
54945_Minimini_Go_Fish.jpg

grafika | 221 KB

Pobierz
54945_Minimini_Go_Fish2.jpg

grafika | 265 KB

Pobierz
54944_Minimini_Junior_Kimble2(1).jpg

grafika | 1,34 MB

Pobierz
54944_Minimini_Junior_Kimble(1).jpg

grafika | 871 KB

Pobierz
54939_Minimini_Memory_game2.jpg

grafika | 248 KB

Pobierz
Tactic_logod.jpg

grafika | 706 KB

Pobierz
54939_Minimini_Memory_game.jpg

grafika | 371 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Rewolucja w MiniMini+! Obok Rybki MiniMini pojawią się dwaj zupełnie nowi bohaterowie stacji

temu

Stacja MiniMini+ w tym roku obchodzi piętnaste urodziny. Z tej okazji przygotowano niespodziankę dla małych widzów ­- świat Rybki MiniMini został wzbogacony o dodatkowe postacie. Nowymi bohaterami są Delfin oraz Ośmiornica, które idealnie wpisują się w morską stylistykę kanału.
Akacja "Czas na taniec - czas na twój ruch!" spełniła taneczne marzenia dzieci

temu

Akcja „Czas na taniec – czas na twój ruch” zorganizowana przez stację teleTOON+ była kierowana do młodych fanów muzyki i tańca, dzieci między 6 a 14 rokiem życia. Projekt miał formę castingu – widzowie mogli pokazać własne choreografie przed szeroką publicznością. Internauci oddali prawie 35 tysięcy głosów na blisko 300 przesłanych filmików. Celem akcji było zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz nauki ruchów i układów tanecznych.
„Gdzie jest rybka?” – nowa propozycja dla najmłodszych w aplikacji mobilnej MiniMini+ „Rybka Kolekcjonerka”

temu

Zupełnie nowe atrakcje proponuje kanał MiniMini+ użytkownikom swoich aplikacji mobilnych. Aktualizacja „Rybki Kolekcjonerki” wprowadza minigrę, dodatkową lokację, czyli tło graficzne oraz unikalne figurki do kolekcjonowania. Nowa wersja aplikacji jest już dostępna w sklepach App Store i Google Play.
WAKACJE W MINIMINI+ I TELETOON+

temu

Z okazji wakacji stacje MiniMini+ i teleTOON+ przygotowały szereg atrakcji dla najmłodszych widzów. Na dzieci czekają wyjątkowe premiery: edukacyjne bajki „Molang 3” i „Kot Prot na wszystko odpowie w lot 3”, zabawne przygody przedstawione w „Winston i Dudley” i „Kaeloo”, a także kolejny sezon romantycznej historii „Sissi młoda cesarzowa”. We wtorek, 3 lipca startują dwa konkursy, w których dzieci mogą pochwalić się swoimi selfie z wakacji.