NOWE EDUKACYJNE GRY Z RYBKĄ MINIMINI JUŻ W SPRZEDAŻY

NOWE EDUKACYJNE GRY Z RYBKĄ MINIMINI JUŻ W SPRZEDAŻY

Opublikowany

Rybka MiniMini zaprasza dzieci i rodziców do wspólnej zabawy przy nowych edukacyjnych grach. Dzięki nim maluchy będą ćwiczyły pamięć, spostrzegawczość oraz znajomość kolorów. Do sklepów trafiły trzy nowe gry z Rybką MiniMini: „Junior Kimble”, „Nie tym razem” oraz „Memory”.

Nowe gry edukacyjne z Rybką MiniMini stymulują pamięć, rozwijają umiejętność kojarzenia oraz myślenia strategicznego u najmłodszych. Dzięki łatwym zasadom, znanym każdemu dorosłemu, maluch nauczy się grać w kilka minut, a grafiki przedstawiające ulubionych bajkowych bohaterów zachęcą dzieci do zabawy. To prosty i ciekawy sposób na wspólną naukę i rozrywkę.
Gra „Junior Kimble” pozwala dzieciom nauczyć się rozróżniania kolorów. Ponadto, nie trzeba już się martwić o zgubienie kostki, ponieważ została zamknięta w specjalnej kapsule. Gra przeznaczona jest dla najmłodszych, nawet tych, którzy nie opanowali jeszcze umiejętności liczenia. Zabawa „Memory” rozwija pamięć dziecka. Solidnie wykonane karty pozwolą na długą zabawę. Z kolei „Nie tym razem” to unowocześniona wersja tradycyjnego Piotrusia, która doskonali umiejętności kojarzenia i wyrabia spostrzegawczość.
Gry edukacyjne z Rybką MiniMini trafiły do sprzedaży w  poniedziałek, 30 kwietnia br. Produkty są dostępne, m.in. w sieci księgarni Bookszpan, Świat Książki oraz w E. Leclerc i sklepie internetowym Ravelo.  
Nowe gry z Rybką MiniMini to kolejny produkt wydany przez Tactic Games we współpracy ze stacją MiniMini+. Poprzedni – puzzle z Rybką MiniMini – spotkał się z ogromnym zainteresowaniem dzieci i nadal jest w sprzedaży. 

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

54944_Minimini_Junior_Kimble2.jpg

grafika | 1,34 MB

Pobierz
54945_Minimini_Go_Fish.jpg

grafika | 221 KB

Pobierz
54945_Minimini_Go_Fish2.jpg

grafika | 265 KB

Pobierz
54944_Minimini_Junior_Kimble2(1).jpg

grafika | 1,34 MB

Pobierz
54944_Minimini_Junior_Kimble(1).jpg

grafika | 871 KB

Pobierz
54939_Minimini_Memory_game2.jpg

grafika | 248 KB

Pobierz
Tactic_logod.jpg

grafika | 706 KB

Pobierz
54939_Minimini_Memory_game.jpg

grafika | 371 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Innowacyjny projekt „KinoMagica” już w kinach - ucz się, baw i przeżywaj niesamowite przygody z Rybką MiniMini!

temu

Stacja MiniMini+ oraz sieć Multikino we współpracy z firmą Verne Vision przygotowały niespodziankę dla najmłodszych fanów podwodnego świata Rybki MiniMini. Dzięki projektowi „KinoMagica” widzowie będą mogli doświadczyć kina przyszłości – porozmawiać na żywo ze swoją ulubienicą na dużym ekranie. Od października wybrane Multikina zapraszają na weekendowe pokazy tego wyjątkowego, interaktywnego show. Twórcy przygotowali trzy różne przedstawienia.
Dzień Przyjaciół Rybki MiniMini w warszawskim ZOO. Poznaj nowych bohaterów stacji!

temu

W niedzielę, 16 września w warszawskim ogrodzie zoologicznym odbędzie się Dzień Przyjaciół Rybki MiniMini, podczas którego dzieci będą mogły poznać Delfina Finka i Ośmiornicę Lolę. Impreza organizowana przez stację MiniMini+ rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 16:00. Na uczestników czekać będą niezwykłe atrakcje, mnóstwo zabawy i dużo interesujących ciekawostek na temat podwodnego świata.
Mecz Finałowy akcji "Zostań gwiazdą futbolu"

temu

W niedzielę, 9 września na boisku sportowym „Agrykola” w Warszawie odbędzie się Mecz Finałowy akcji „Zostań gwiazdą futbolu” zorganizowanej przez stację dziecięcą MiniMini+. Podczas imprezy na małych fanów piłki nożnej będzie czekało wiele sportowych atrakcji i mnóstwo zabawy. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
Rewolucja w MiniMini+! Obok Rybki MiniMini pojawią się dwaj zupełnie nowi bohaterowie stacji

temu

Stacja MiniMini+ w tym roku obchodzi piętnaste urodziny. Z tej okazji przygotowano niespodziankę dla małych widzów ­- świat Rybki MiniMini został wzbogacony o dodatkowe postacie. Nowymi bohaterami są Delfin oraz Ośmiornica, które idealnie wpisują się w morską stylistykę kanału.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.