Uroczysta gala ekstraklasy tylko w CANAL+

Uroczysta gala ekstraklasy tylko w CANAL+

Opublikowany

W sobotę i niedzielę zostaną rozegrane mecze 37. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy. W ten weekend poznamy mistrza Polski, a także komplet spadkowiczów. Natomiast w poniedziałek podczas Gali Ekstraklasy dowiemy się którzy piłkarze oraz trener zdobyli nagrody za sezon 2017/18. Transmisja Gali od godziny 20:00 tylko w CANAL+.

Nominowanych do nagród piłkarzy i trenerów wybrała 15-osobowa kapituła. Dziennikarze, piłkarscy eksperci oraz przedstawiciele Ekstraklasy S.A. i Ekstraklasy Live Park nominowali po trzy osoby w następujących kategoriach: Bramkarz Sezonu, Obrońca Sezonu, Pomocnik Sezonu, Napastnik Sezonu, Odkrycie Sezonu oraz Trener Sezonu. Inaczej niż w latach ubiegłych to również członkowie kapituły w tajnym głosowaniu wybrali zwycięzców powyższych kategorii. Kapituła dokonała także wyboru pięciu zawodników nominowanych do nagrody dla Piłkarza Sezonu. O tym, kto nim zostanie decydują, tak jak dotychczas, wszyscy zawodnicy LOTTO Ekstraklasy. Wyniki poznamy w poniedziałkowy wieczór w CANAL+.

Podczas Gali Ekstraklasy wręczona będzie także nagroda dla Turbokozaka sezonu. Uhonorowani zostaną również najlepsi piłkarze poszczególnych dekad w Galerii Sław Ekstraklasy. Galę poprowadzi Krzysztof Marciniak, w studiu zobaczymy Darię Kabałę-Malarz oraz Grzegorza Mielcarskiego, a rozmowy z gośćmi przeprowadzą Paulina Czarnota-Bojarska i Filip Surma.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Początek nowego sezonu LaLiga Santander, derby Londynu w 4K i hit LOTTO Ekstraklasy Lech – Wisła – sportowy weekend w nc+

temu

Na ten dzień czekają wszyscy kibice iberyjskiego futbolu. W najbliższy piątek na boiska wracają piłkarze LaLiga Santander. Nowy sezon hiszpańskiej ekstraklasy zapowiada się niezwykle ciekawie.
Premier League w nc+: powrót najbardziej emocjonującej ligi

temu

„Tutaj niemożliwe po prostu nie istnieje, a każdy mecz jest widowiskiem, które wbija w fotel i trzyma w napięciu niczym najlepszy thriller” – mówi dziennikarz nc+, Andrzej Twarowski. Start rozgrywek już w piątek w kanałach sportowych platformy nc+!
LOTTO Ekstraklasa, NBA Africa Game, Gala Boksu Zawodowego, Indywidualne Mistrzostwa Polski na żużlu – sportowy weekend w nc+

temu

Platforma nc+ zaprasza na weekend pełen sportowych emocji. Od piątku do niedzieli będą transmitowane mecze 3. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy. Najciekawiej zapowiada się sobotnie starcie w stolicy pomiędzy Legią Warszawa i Lechią Gdańsk oraz niedzielny mecz Jagiell
Start LOTTO Ekstraklasy: Carlitos gościem specjalnym Ligi+ Extra, od września nowy program „Witaj w klubie”

temu

Piątkowy mecz Jagiellonii Białystok z Lechią Gdańsk rozpocznie nowy sezon LOTTO Ekstraklasy w CANAL+ SPORT. Gościem niedzielnej Ligi+ Extra, prowadzonej po raz pierwszy przez Krzysztofa Marciniaka i Andrzeja Twarowskiego, będzie Carlitos. Od września na antenie CANAL+ SPORT+ pojawi się nowy program poświęcony LOTTO Ekstraklasie „Witaj w klubie”.