Platforma nc+ z nową kampanią promującą mundial w 4K
Platforma nc+ z nową kampanią promującą mundial w 4K

Platforma nc+ z nową kampanią promującą mundial w 4K

Po raz pierwszy w Polsce mecze piłkarskich mistrzostw świata FIFA World Cup będą transmitowane w 4K. Dzięki współpracy z Telewizją Polską wszystkie spotkania mundialu w Rosji zostaną pokazane w najwyższej jakości obrazu na platformie nc+ na kanałach CANAL+ 4K Ultra HD – nowym kanale platformy nc+  oraz w TVP 4K - kanale  udostępnionym przez Telewizję Polską specjalnie na czas mistrzostw. Mundial w 4K oraz wprowadzenie nowych kanałów do oferty promuje nowa kampania reklamowa nc+ realizowana w telewizji, sieciach kin „Multikino”, stacjach radiowych, mediach online, mediach społecznościowych oraz w kanałach własnych online i punktach sprzedaży nc+.

Bohaterem nowej odsłony kampanii nc+ jest rosyjski oligarcha Iwan, który ma wszystko - fantazję, rozmach i najlepsze jakościowo produkty z najdalszych zakątków świata. Iwanowi brakuje tylko jednego – mundialu w 4K, który jest dostępny w Polsce na platformie nc+. Aby zobaczyć mecze w najlepszej jakości obrazu, Iwanowi nie pozostaje nic innego, niż migiem przylecieć do Polski do salonu nc+ po najnowszy dekoder 4K UltraBOX+.
Kreację do kampanii stworzyła agencja Havas Warsaw, spot reklamowy przygotował dom produkcyjny Film Produkcja, a zakupem mediów zajęła się agencja Havas Media. Za komunikację online odpowiada dział Digital Marketing platformy nc+ oraz Havas Warsaw.

Kampania reklamowa promująca mundial w 4K i postać Iwana to kolejna odsłona nowej platformy komunikacji przygotowanej przez Havas Warsaw dla platformy nc+.  

Więcej informacji na temat oferty 4K na mundial można znaleźć na stronie głównej kampanii: ncplus.pl/mundial2018-4k

Więcej informacji na temat oferty 4K, technologii i kanału CANAL+ 4K Ultra HD można znaleźć na stronie: canalplus.pl/4k
Powiązane artykuły
Najwięcej filmów i seriali na święta. W nowej ofercie nc+ pakiety HBO, HBO GO, Cinemax, FilmBox, Multi Man Pack, kolekcje VOD oraz CANAL+ 4K Ultra HD za 0zł przez 24 miesiące.

Platforma nc+ przygotowała nowe świąteczne oferty promocyjne na wybrane pakiety telewizji dla wszystkich fanów najlepszego kina, seriali, programów dokumentalnych i sportu. Abonenci platformy zawierający nowe umowy na usługi telewizyjne na 24 miesiące, w zależności od wy
Platforma nc+ z kolejną telewizyjną umową. Hity filmowe i wybrane seriale NBCUniversal International wyłącznie w CANAL+, w tym również w 4K.

Platforma nc+ ogłosiła, że będzie kontynuować dotychczasową, długoterminową współpracę z NBCUniversal International, zawierając:
Platforma nc+ sfinalizowała umowę o współpracy z 20th Century Fox Television Distribution. Najnowsze hity kinowe amerykańskiej wytwórni będą dostępne na wyłączność po raz pierwszy w płatnej telewizji w CANAL+ w Polsce.

Platforma nc+ odnawia ekskluzywną współpracę z jedną z największych amerykańskich wytwórni filmowych 20th Century Fox Film. Kinowe przeboje 20th Century Fox Film będzie można nadal zobaczyć po raz pierwszy w polskiej telewizji wyłącznie w CANAL+. Filmy wyprodukowane prze
NC+ TELEFON: abonament na rok za pół ceny dla przenoszących numer

Platforma nc+ przygotowała specjalną ofertę dla abonentów usług telewizyjnych, którzy przeniosą numer z innych sieci. W ramach promocji abonenci mogą otrzymać obniżoną do połowy cenę abonamentu telefonicznego aż na 12 miesięcy.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.