MUZYCZNE HITY I NAUKA TAŃCA W TELETOON+

MUZYCZNE HITY I NAUKA TAŃCA W TELETOON+

Opublikowany

teleTOON+ zaprasza wszystkich fanów muzyki i tańca do oglądania nowego, autorskiego formatu stacji pt. „Czas na taniec”. Program spełnia dziecięce marzenia o zaprezentowaniu własnej choreografii w telewizji na oczach setek tysięcy widzów. By spróbować szczęścia, wystarczy wziąć udział w konkursie na stronie czasnataniec.teletoonplus.pl.

Nowy program „Czas na taniec” to idealna propozycja dla fanów muzyki i tańca. W każdym odcinku drużyna składająca się z trzech nastolatek wykona nowoczesny układ taneczny do jednego ze znanych utworów, m.in. Margaret, Maroon 5 czy Drake’a. Każdy odcinek to inny muzyczny hit i zupełnie nowa choreografia. Widzowie, naśladując kroki tancerek, będą mogli nauczyć się układów tanecznych nie wychodząc z domu. Na zakończenie każdego odcinka zostaną pokazane nagrania z choreografiami widzów teleTOON+.

Od poniedziałku, 28 maja na stronie czasnataniec.teletoonplus.pl dzieci  mogą dodawać filmiki z układami tanecznymi własnego autorstwa. Spośród  nagrań, które zdobędą najwięcej głosów internautów, jury wybierze te,  które zostaną zaprezentowane w programie „Czas na taniec”. To  niepowtarzalna szansa dla młodych tancerzy, żeby pochwalić się swoimi  umiejętnościami na antenie teleTOON+ przed szeroką widownią.

Program  „Czas na taniec” zachęca dzieci do aktywnego spędzania czasu oraz nauki  ruchów i sekwencji tanecznych. Premierowe odcinki będzie można zobaczyć  już od poniedziałku, 25 czerwca na antenie teleTOON+.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

logo.jpg

grafika | 98,3 KB

Pobierz
CZAS NA TANIEC_7.jpg

grafika | 11,5 MB

Pobierz
CZAS NA TANIEC_4.jpg

grafika | 10,5 MB

Pobierz
CZAS NA TANIEC_12.jpg

grafika | 8,73 MB

Pobierz
CZAS NA TANIEC_1.jpg

grafika | 11,5 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Nowe produkcje wytwórni DreamWorks na antenie stacji dziecięcej teleTOON+!

temu

teleTOON+ poszerza współpracę z wytwórnią filmów animowanych DreamWorks. W październiku widzowie stacji zobaczą premierowo spin-offy filmowych hitów: „Mustang – duch wolności” oraz „Trolle: Impreza trwa!”. Z tej okazji stacja przygotowała konkurs dla fanów roztańczonych Trolli. Kolejną produkcją słynnego studia, która już w listopadzie ukaże się na antenie teleTOON+ jest „Dom: Przygody Ocha i Tip”.
Innowacyjny projekt „KinoMagica” już w kinach - ucz się, baw i przeżywaj niesamowite przygody z Rybką MiniMini!

temu

Stacja MiniMini+ oraz sieć Multikino we współpracy z firmą Verne Vision przygotowały niespodziankę dla najmłodszych fanów podwodnego świata Rybki MiniMini. Dzięki projektowi „KinoMagica” widzowie będą mogli doświadczyć kina przyszłości – porozmawiać na żywo ze swoją ulubienicą na dużym ekranie. Od października wybrane Multikina zapraszają na weekendowe pokazy tego wyjątkowego, interaktywnego show. Twórcy przygotowali trzy różne przedstawienia.
Dzień Przyjaciół Rybki MiniMini w warszawskim ZOO. Poznaj nowych bohaterów stacji!

temu

W niedzielę, 16 września w warszawskim ogrodzie zoologicznym odbędzie się Dzień Przyjaciół Rybki MiniMini, podczas którego dzieci będą mogły poznać Delfina Finka i Ośmiornicę Lolę. Impreza organizowana przez stację MiniMini+ rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 16:00. Na uczestników czekać będą niezwykłe atrakcje, mnóstwo zabawy i dużo interesujących ciekawostek na temat podwodnego świata.
Mecz Finałowy akcji "Zostań gwiazdą futbolu"

temu

W niedzielę, 9 września na boisku sportowym „Agrykola” w Warszawie odbędzie się Mecz Finałowy akcji „Zostań gwiazdą futbolu” zorganizowanej przez stację dziecięcą MiniMini+. Podczas imprezy na małych fanów piłki nożnej będzie czekało wiele sportowych atrakcji i mnóstwo zabawy. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.