MUZYCZNE HITY I NAUKA TAŃCA W TELETOON+

MUZYCZNE HITY I NAUKA TAŃCA W TELETOON+

Opublikowany

teleTOON+ zaprasza wszystkich fanów muzyki i tańca do oglądania nowego, autorskiego formatu stacji pt. „Czas na taniec”. Program spełnia dziecięce marzenia o zaprezentowaniu własnej choreografii w telewizji na oczach setek tysięcy widzów. By spróbować szczęścia, wystarczy wziąć udział w konkursie na stronie czasnataniec.teletoonplus.pl.

Nowy program „Czas na taniec” to idealna propozycja dla fanów muzyki i tańca. W każdym odcinku drużyna składająca się z trzech nastolatek wykona nowoczesny układ taneczny do jednego ze znanych utworów, m.in. Margaret, Maroon 5 czy Drake’a. Każdy odcinek to inny muzyczny hit i zupełnie nowa choreografia. Widzowie, naśladując kroki tancerek, będą mogli nauczyć się układów tanecznych nie wychodząc z domu. Na zakończenie każdego odcinka zostaną pokazane nagrania z choreografiami widzów teleTOON+.

Od poniedziałku, 28 maja na stronie czasnataniec.teletoonplus.pl dzieci  mogą dodawać filmiki z układami tanecznymi własnego autorstwa. Spośród  nagrań, które zdobędą najwięcej głosów internautów, jury wybierze te,  które zostaną zaprezentowane w programie „Czas na taniec”. To  niepowtarzalna szansa dla młodych tancerzy, żeby pochwalić się swoimi  umiejętnościami na antenie teleTOON+ przed szeroką widownią.

Program  „Czas na taniec” zachęca dzieci do aktywnego spędzania czasu oraz nauki  ruchów i sekwencji tanecznych. Premierowe odcinki będzie można zobaczyć  już od poniedziałku, 25 czerwca na antenie teleTOON+.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

logo.jpg

grafika | 98,3 KB

Pobierz
CZAS NA TANIEC_7.jpg

grafika | 11,5 MB

Pobierz
CZAS NA TANIEC_4.jpg

grafika | 10,5 MB

Pobierz
CZAS NA TANIEC_12.jpg

grafika | 8,73 MB

Pobierz
CZAS NA TANIEC_1.jpg

grafika | 11,5 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Rewolucja w MiniMini+! Obok Rybki MiniMini pojawią się dwaj zupełnie nowi bohaterowie stacji

temu

Stacja MiniMini+ w tym roku obchodzi piętnaste urodziny. Z tej okazji przygotowano niespodziankę dla małych widzów ­- świat Rybki MiniMini został wzbogacony o dodatkowe postacie. Nowymi bohaterami są Delfin oraz Ośmiornica, które idealnie wpisują się w morską stylistykę kanału.
Akacja "Czas na taniec - czas na twój ruch!" spełniła taneczne marzenia dzieci

temu

Akcja „Czas na taniec – czas na twój ruch” zorganizowana przez stację teleTOON+ była kierowana do młodych fanów muzyki i tańca, dzieci między 6 a 14 rokiem życia. Projekt miał formę castingu – widzowie mogli pokazać własne choreografie przed szeroką publicznością. Internauci oddali prawie 35 tysięcy głosów na blisko 300 przesłanych filmików. Celem akcji było zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz nauki ruchów i układów tanecznych.
„Gdzie jest rybka?” – nowa propozycja dla najmłodszych w aplikacji mobilnej MiniMini+ „Rybka Kolekcjonerka”

temu

Zupełnie nowe atrakcje proponuje kanał MiniMini+ użytkownikom swoich aplikacji mobilnych. Aktualizacja „Rybki Kolekcjonerki” wprowadza minigrę, dodatkową lokację, czyli tło graficzne oraz unikalne figurki do kolekcjonowania. Nowa wersja aplikacji jest już dostępna w sklepach App Store i Google Play.
WAKACJE W MINIMINI+ I TELETOON+

temu

Z okazji wakacji stacje MiniMini+ i teleTOON+ przygotowały szereg atrakcji dla najmłodszych widzów. Na dzieci czekają wyjątkowe premiery: edukacyjne bajki „Molang 3” i „Kot Prot na wszystko odpowie w lot 3”, zabawne przygody przedstawione w „Winston i Dudley” i „Kaeloo”, a także kolejny sezon romantycznej historii „Sissi młoda cesarzowa”. We wtorek, 3 lipca startują dwa konkursy, w których dzieci mogą pochwalić się swoimi selfie z wakacji.