Półfinały Ligi Mistrzów UEFA w nc+

Półfinały Ligi Mistrzów UEFA w nc+

Opublikowany

Emocje w Lidze Mistrzów UEFA sięgają zenitu. W najbliższy wtorek i środę rozegrane zostaną pierwsze półfinały najbardziej prestiżowych rozgrywek Starego Kontynentu, w których Liverpool zagra z AS Roma, a Bayern Monachium z Realem Madryt.

We wtorek widzowie CANAL+ zobaczą starcie Liverpool - AS Roma. Zespół z „Wiecznego miasta” sprawił w ćwierćfinale nie lada  niespodziankę. Pomimo porażki 1:4 na Camp Nou, Roma wygrała u siebie 3:0  i wyeliminowała FC Barcelonę z rozgrywek. Na studio o godzinie 20:00 zapraszają Krzysztof Marciniak i Rafał Dębiński, transmisja o godzinie 20:40.Transmisja w jakości 4K na CANAL+ NOW.

 W środę, także w CANAL+, mecz budzący ogromne emocje, czyli starcie  Bayernu Monachium z Realem Madryt. „Bawarczycy” czy „Królewscy”? Robert Lewandowski czy Cristiano Ronaldo? Przedmeczowe studio o godzinie 20:00 poprowadzą Filip Surma i Żelisław Żyżyński a mecz skomentują Rafał Wolski z Maciejem Murawskim

W czwartek widzowie nc+ będą mogli zobaczyć półfinał Ligi Europy UEFA Arsenal - Atletico (21:00, CANAL+ SPORT). Na studio już od 20:30 zaprasza Piotr Salak.

Plan transmisji Ligi Mistrzów UEFA w nc+


wtorek, 24 kwietnia
20:00 Studio Ligi Mistrzów UEFA; CANAL+
Prowadzący: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński; Goście: Marcin Baszczyński, Kazimierz Węgrzyn

20:40 Liverpool - AS Roma; CANAL+ (w jakości 4K – CANAL+ NOW)
Komentarz: Przemysław Pełka, Krzysztof Przytuła

22:45 Magazyn skrótów Ligi Mistrzów UEFA; CANAL+
Prowadzący: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński

środa, 25 kwietnia
20:00 Studio Ligi Mistrzów UEFA; CANAL+
Prowadzący: Filip Surma, Żelisław Żyżyński; Goście: Tomasz Wieszczycki, Kamil Kosowski

20:40 Bayern Monachium - Real Madryt; CANAL+  
Komentarz: Rafał Wolski, Maciej Murawski

22:45 Magazyn skrótów Ligi Mistrzów UEFA; CANAL+
Prowadzący: Filip Surma, Żelisław Żyżyński

Plan transmisji Ligi Europy UEFA w nc+

czwartek, 26 kwietnia
20:30 Studio Ligi Europy UEFA; CANAL+ SPORT
Prowadzący: Piotr Salak

21:00 Arsenal - Atletico; CANAL+ SPORT
Komentarz: Piotr Laboga, Rafał Nahorny

23:05 Studio skrótów Ligi Europy UEFA; CANAL+ SPORT
Prowadzący: Piotr Salak

Udostępnij

Powiązane artykuły
Początek nowego sezonu LaLiga Santander, derby Londynu w 4K i hit LOTTO Ekstraklasy Lech – Wisła – sportowy weekend w nc+

temu

Na ten dzień czekają wszyscy kibice iberyjskiego futbolu. W najbliższy piątek na boiska wracają piłkarze LaLiga Santander. Nowy sezon hiszpańskiej ekstraklasy zapowiada się niezwykle ciekawie.
Premier League w nc+: powrót najbardziej emocjonującej ligi

temu

„Tutaj niemożliwe po prostu nie istnieje, a każdy mecz jest widowiskiem, które wbija w fotel i trzyma w napięciu niczym najlepszy thriller” – mówi dziennikarz nc+, Andrzej Twarowski. Start rozgrywek już w piątek w kanałach sportowych platformy nc+!
LOTTO Ekstraklasa, NBA Africa Game, Gala Boksu Zawodowego, Indywidualne Mistrzostwa Polski na żużlu – sportowy weekend w nc+

temu

Platforma nc+ zaprasza na weekend pełen sportowych emocji. Od piątku do niedzieli będą transmitowane mecze 3. kolejki piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy. Najciekawiej zapowiada się sobotnie starcie w stolicy pomiędzy Legią Warszawa i Lechią Gdańsk oraz niedzielny mecz Jagiell
Start LOTTO Ekstraklasy: Carlitos gościem specjalnym Ligi+ Extra, od września nowy program „Witaj w klubie”

temu

Piątkowy mecz Jagiellonii Białystok z Lechią Gdańsk rozpocznie nowy sezon LOTTO Ekstraklasy w CANAL+ SPORT. Gościem niedzielnej Ligi+ Extra, prowadzonej po raz pierwszy przez Krzysztofa Marciniaka i Andrzeja Twarowskiego, będzie Carlitos. Od września na antenie CANAL+ SPORT+ pojawi się nowy program poświęcony LOTTO Ekstraklasie „Witaj w klubie”.