„Prawnik” i „Dumb 2” - serialowe premiery już w maju na antenie Ale kino+.

„Prawnik” i „Dumb 2” - serialowe premiery już w maju na antenie Ale kino+.

Opublikowany

W maju na antenę Ale kino+ wraca izraelski hit „Dumb” - już od środy 2 maja drugi sezon sensacyjnego serialu. Miłośnikom kryminalnych rozgrywek Ale kino+ proponuje serial „Prawnik” – po raz pierwszy w telewizji. Premierowe odcinki już od niedzieli 6 maja.

Izraelski przebój „Dumb” powraca na antenę Ale kino+. W tej kryminalnej produkcji ciężko dostrzec granice między prawdą a fałszem. To pełen akcji, a zarazem i humoru serial, opowiadający historię kilku szalonych osób, które zrobią wszystko, by uwolnić się od samotności.

Izraelski serial to kolejny dowód na to, iż wcale nie potrzeba wielkich nakładów, by wyróżnić się w telewizyjnym krajobrazie. Jego budżet nie przekraczał 60 tysięcy dolarów na odcinek, co w realiach serialowych superprodukcji jest wręcz śmieszną kwotą. A jednak wystarczającą, by wpaść na niebanalny pomysł i znaleźć idealnych ludzi do wcielenia go w życie

serialowa.pl

Główna bohaterka - Shiri Azogi (Bat-Chen Sabag) to 30-letnia sfrustrowana aktorka, która utknęła w ciele i wyglądzie nastolatki, czego szczerze nie znosi. Uważa się za kobietę głupią, prowadzącą życie przyziemne i pełne niepowodzeń. Brakuje jej przyjaciół i marzeń, a jej kariera aktorska stoi w miejscu. Po spotkaniu Dudiego (Mickey Leon), detektywa pracującego nad sprawą problemu narkotykowego w prestiżowym liceum, Shiri przyjmuje rolę informatora i z dnia na dzień staje się jedną z uczennic szkoły średniej.
PREMIERA: od środy 2 maja, godz. 20:10. Emisja po dwa odcinki.

Wachlarz emocji zapewni widzom również premierowa propozycja od Ale kino+ - „Prawnik” („Advokaten”). Za nowym serialem stoją wybitni autorzy skandynawskiego kryminału – Jens Lapidus (trylogia „Snabba Cash”) oraz Hans Rosenfeldt i Michael Hjorth, autorzy serialu „Most nad Sundem” oraz cyklu powieści o śledztwach Sebastiana Bergmana.

Frank Nordling (Alexander Karim) jest młodym i wyjątkowo obiecującym prawnikiem. Kiedy dowiaduje się prawdy o śmierci swoich rodziców, jego cały świat się rozpada. Frank odkrywa, że w tę sprawę zaangażowany jest jeden z najważniejszych klientów kancelarii, w której właśnie rozpoczął pracę. Aby go pomścić, młody prawnik musi przeniknąć do organizacji Waldmana (Thomas Bo Larsen) i zostać jego osobistym adwokatem. Czy poradzi sobie z tak trudnym zadaniem?
PREMIERA: od niedzieli 6 maja, godz. 20:10. Emisja po dwa odcinki.

W maju na antenie Ale kino+ wyjątkowe maratony serialowe. 
W każdą sobotę od 20:10:
5 maja – „Miniaturzystka” odcinki 1 -3
12 maja – „Ulubieńcy publiczności” odcinki 1-4
19 maja – „Kto zabił Kiri?” odcinki 1-4
26 maja – „Niewinny” odcinki 1-4

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

DUMB_2 (1).jpg

grafika | 367 KB

Pobierz
DUMB_2 (3).jpg

grafika | 172 KB

Pobierz
DUMB_2 (4).jpg

grafika | 51,3 KB

Pobierz
DUMB_2 (2).jpg

grafika | 16,5 KB

Pobierz
Prawnik (3).jpg

grafika | 1,67 MB

Pobierz
Prawnik (2).jpg

grafika | 1,63 MB

Pobierz
Prawnik (1).jpg

grafika | 1,12 MB

Pobierz
Prawnik (5).jpg

grafika | 884 KB

Pobierz
Prawnik (4).jpg

grafika | 779 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Największe hity światowego kina w gwiazdorskiej obsadzie - jesień w CANAL+

temu

Jesień w CANAL+ rozpocznie się w towarzystwie gwiazd światowego kina. Wrześniowe wieczory upłyną pod znakiem pełnych akcji thrillerów („Atomic Blonde”, „American Assassin”), poruszających biografii („Powiernik królowej” i „Barry Seal: Król przemytu”), mrocznych kryminałów („Pierwszy śnieg”) oraz kina kostiumowego („Tulipanowa gorączka”) i francuskiego humoru („Madame”). Premiery kinowe pierwszy raz w telewizji, tylko w CANAL+.
Czego się wstydzimy i od czego uciekamy? Odpowiedzi w cyklu „Kino Mówi: Wyparcie” w Ale kino+

temu

We wrześniu w cyklu „Kino Mówi: Wyparcie” na antenie Ale kino+ zaprezentowane zostaną cztery filmy zmuszające do refleksji nad najgłębszymi lękami. Na antenie: głośny thriller „Musimy porozmawiać o Kevinie” („We Need to Talk About Kevin”), debiut obiecującego Kantemira Balagova „Bliskość” („Tesnota”), prezentowany w Konkursie Głównym na Festiwalu Filmowym w Cannes „Peterson” („Peterson”) Jima Jarmuscha oraz „Nowa dziewczyna” („Une nouvelle amie”) w reżyserii gwiazdy francuskiego kina François’a Ozona. Filmy z cyklu „Kino Mówi: Wyparcie” we wrześniowe czwartki o godz. 20:10 w Ale kino+.
Siła jest kobietą w cyklu „Kino Mówi: Niezniszczalne”. W sierpniu w Ale kino+

temu

W sierpniu w cyklu „Kino Mówi: Niezniszczalne” na antenie Ale kino+ pięć filmów o kobietach niezwykłych. Zmuszone do walki, udowodnią, że płeć piękna to także płeć silna. Na antenie: oparty na faktach dramat „Dziewczyna z Brestu” („La fille de Brest”), prezentowana w Konkursie Głównym Festiwalu Filmowego w Cannes „Julieta” Pedro Almodóvara, studium psychologiczne „Co przynosi przyszłość” („L'avenir”) w reżyserii laureatki Srebrnego Niedźwiedzia Mii Hansen-Løve oraz dwie wzruszające produkcje: „Na zawsze twoja” („A Promise”) i „Sierota” („Orpheline”). Filmy z cyklu „Kino Mówi: Niezniszczalne” w czwartki od 2 do 30 sierpnia, o godz. 20:10 w Ale Kino+.
Polowanie na sycylijską mafię już w sierpniu na antenie CANAL+

temu

Bezwzględna mafia kontra zdeterminowani policjanci – serial „Il Cacciatore. Polowanie na mafię” („Il Cacciatore”) to historia pojmania największych bossów sycylijskiej organizacji przestępczej, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Premierowe odcinki już od czwartku, 2 sierpnia na antenie CANAL+.