„Prawnik” i „Dumb 2” - serialowe premiery już w maju na antenie Ale kino+.

„Prawnik” i „Dumb 2” - serialowe premiery już w maju na antenie Ale kino+.

Opublikowany

W maju na antenę Ale kino+ wraca izraelski hit „Dumb” - już od środy 2 maja drugi sezon sensacyjnego serialu. Miłośnikom kryminalnych rozgrywek Ale kino+ proponuje serial „Prawnik” – po raz pierwszy w telewizji. Premierowe odcinki już od niedzieli 6 maja.

Izraelski przebój „Dumb” powraca na antenę Ale kino+. W tej kryminalnej produkcji ciężko dostrzec granice między prawdą a fałszem. To pełen akcji, a zarazem i humoru serial, opowiadający historię kilku szalonych osób, które zrobią wszystko, by uwolnić się od samotności.

Izraelski serial to kolejny dowód na to, iż wcale nie potrzeba wielkich nakładów, by wyróżnić się w telewizyjnym krajobrazie. Jego budżet nie przekraczał 60 tysięcy dolarów na odcinek, co w realiach serialowych superprodukcji jest wręcz śmieszną kwotą. A jednak wystarczającą, by wpaść na niebanalny pomysł i znaleźć idealnych ludzi do wcielenia go w życie

serialowa.pl

Główna bohaterka - Shiri Azogi (Bat-Chen Sabag) to 30-letnia sfrustrowana aktorka, która utknęła w ciele i wyglądzie nastolatki, czego szczerze nie znosi. Uważa się za kobietę głupią, prowadzącą życie przyziemne i pełne niepowodzeń. Brakuje jej przyjaciół i marzeń, a jej kariera aktorska stoi w miejscu. Po spotkaniu Dudiego (Mickey Leon), detektywa pracującego nad sprawą problemu narkotykowego w prestiżowym liceum, Shiri przyjmuje rolę informatora i z dnia na dzień staje się jedną z uczennic szkoły średniej.
PREMIERA: od środy 2 maja, godz. 20:10. Emisja po dwa odcinki.

Wachlarz emocji zapewni widzom również premierowa propozycja od Ale kino+ - „Prawnik” („Advokaten”). Za nowym serialem stoją wybitni autorzy skandynawskiego kryminału – Jens Lapidus (trylogia „Snabba Cash”) oraz Hans Rosenfeldt i Michael Hjorth, autorzy serialu „Most nad Sundem” oraz cyklu powieści o śledztwach Sebastiana Bergmana.

Frank Nordling (Alexander Karim) jest młodym i wyjątkowo obiecującym prawnikiem. Kiedy dowiaduje się prawdy o śmierci swoich rodziców, jego cały świat się rozpada. Frank odkrywa, że w tę sprawę zaangażowany jest jeden z najważniejszych klientów kancelarii, w której właśnie rozpoczął pracę. Aby go pomścić, młody prawnik musi przeniknąć do organizacji Waldmana (Thomas Bo Larsen) i zostać jego osobistym adwokatem. Czy poradzi sobie z tak trudnym zadaniem?
PREMIERA: od niedzieli 6 maja, godz. 20:10. Emisja po dwa odcinki.

W maju na antenie Ale kino+ wyjątkowe maratony serialowe. 
W każdą sobotę od 20:10:
5 maja – „Miniaturzystka” odcinki 1 -3
12 maja – „Ulubieńcy publiczności” odcinki 1-4
19 maja – „Kto zabił Kiri?” odcinki 1-4
26 maja – „Niewinny” odcinki 1-4

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

DUMB_2 (1).jpg

grafika | 367 KB

Pobierz
DUMB_2 (3).jpg

grafika | 172 KB

Pobierz
DUMB_2 (4).jpg

grafika | 51,3 KB

Pobierz
DUMB_2 (2).jpg

grafika | 16,5 KB

Pobierz
Prawnik (3).jpg

grafika | 1,67 MB

Pobierz
Prawnik (2).jpg

grafika | 1,63 MB

Pobierz
Prawnik (1).jpg

grafika | 1,12 MB

Pobierz
Prawnik (5).jpg

grafika | 884 KB

Pobierz
Prawnik (4).jpg

grafika | 779 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Weekend z American Film Festival w Ale kino+

temu

Ale kino+ już po raz kolejny jest partnerem wrocławskiego American Film Festival (23-28.10). Z tej okazji stacja przygotowała „Weekend z American Film Festival”, w ramach którego odbędzie się „Wieczór z Aleksem Rossem Perrym” oraz „Wieczór z filmami prezentowanymi w sekcji „Ale kino+” w poprzednich edycjach American Film Festival”. W piątek, 19 października, na antenie zaprezentowane zostaną dwa dzieła niezależnego amerykańskiego reżysera Alexa Rossa Perry’ego: „Do ciebie, Philipie” oraz „Królowa Ziemi”. Natomiast w sobotę, 20 października, wielbiciele amerykańskich filmów będą mieli okazję, by zobaczyć oryginalną produkcję z poprzednich edycji wrocławskiej imprezy: „Love & Mercy” w reżyserii Billa Pohlada.
Juliusz Machulski znów na planie! CANAL+ rozpoczął zdjęcia do pierwszego kryminalnego serialu komediowego w karierze twórcy

temu

Padł pierwszy klaps na planie kolejnego serialu premium produkowanego przez CANAL+. "Mały Zgon" to porywająca, trzymająca w napięciu i pełna czarnego humoru komedia kryminalna. Wśród twórców serialu uznani twórcy m.in. Juliusz Machulski, Piotr Domalewski czy Jagna Janicka.
„Pitbull. Ostatni pies” i wiele innych hitów w październiku w CANAL+

temu

W październiku wieczory stają się coraz dłuższe, stwarzając doskonałą atmosferę dla pełnych emocji seansów. W tym miesiącu na antenie CANAL+ poruszający dramat („Pomiędzy nami góry”), prawdziwa historia gwiazd tenisa („Wojna płci”), wyczekiwany polski film sensacyjny („Pitbull. Ostatni pies”), kino familijne („My Little Pony. Film”, „Potworna rodzinka”) i uwielbiany przez rzeszę fanów na całym świecie musical („Pitch Perfect 3”). Kinowe hity po raz pierwszy w telewizji, tylko w CANAL+.
Jak wysoka jest cena sukcesu i szczęścia? Odpowiedzi w cyklu „Kino Mówi: Ekonomia” w październiku w Ale kino+

temu

Wszystko, czego pragniemy w życiu ma swoją cenę. Doskonale rozumieją to filmowcy i w swych dziełach stawiają pytania o koszty, które ponosi człowiek, stąpając po drodze prowadzącej do osiągnięcia założonych celów. W październiku w cyklu „Kino Mówi: Ekonomia” zaprezentowane zostaną filmy badające ludzką gospodarkę emocjonalną. Na antenie: nagrodzony Złotą Palmą na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes dramat „Ja, Daniel Blake” („I, Daniel Blake”), sentymentalna podróż do Czechosłowacji w filmie „Nauczycielka” („Ucitelka”), nominowana do Oscara® przewrotna tragikomedia „Toni Erdmann” („Toni Erdmann”) oraz poruszające studium gasnącego uczucia w obrazie „Inwestycja w małżeństwo” („L'économie du couple”). Filmy z cyklu „Kino Mówi: Ekonomia” w czwartki od 4 do 25 października, o godz. 20:10 w Ale Kino+.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.