„Prawnik” i „Dumb 2” - serialowe premiery już w maju na antenie Ale kino+.

„Prawnik” i „Dumb 2” - serialowe premiery już w maju na antenie Ale kino+.

Opublikowany

W maju na antenę Ale kino+ wraca izraelski hit „Dumb” - już od środy 2 maja drugi sezon sensacyjnego serialu. Miłośnikom kryminalnych rozgrywek Ale kino+ proponuje serial „Prawnik” – po raz pierwszy w telewizji. Premierowe odcinki już od niedzieli 6 maja.

Izraelski przebój „Dumb” powraca na antenę Ale kino+. W tej kryminalnej produkcji ciężko dostrzec granice między prawdą a fałszem. To pełen akcji, a zarazem i humoru serial, opowiadający historię kilku szalonych osób, które zrobią wszystko, by uwolnić się od samotności.

Izraelski serial to kolejny dowód na to, iż wcale nie potrzeba wielkich nakładów, by wyróżnić się w telewizyjnym krajobrazie. Jego budżet nie przekraczał 60 tysięcy dolarów na odcinek, co w realiach serialowych superprodukcji jest wręcz śmieszną kwotą. A jednak wystarczającą, by wpaść na niebanalny pomysł i znaleźć idealnych ludzi do wcielenia go w życie

serialowa.pl

Główna bohaterka - Shiri Azogi (Bat-Chen Sabag) to 30-letnia sfrustrowana aktorka, która utknęła w ciele i wyglądzie nastolatki, czego szczerze nie znosi. Uważa się za kobietę głupią, prowadzącą życie przyziemne i pełne niepowodzeń. Brakuje jej przyjaciół i marzeń, a jej kariera aktorska stoi w miejscu. Po spotkaniu Dudiego (Mickey Leon), detektywa pracującego nad sprawą problemu narkotykowego w prestiżowym liceum, Shiri przyjmuje rolę informatora i z dnia na dzień staje się jedną z uczennic szkoły średniej.
PREMIERA: od środy 2 maja, godz. 20:10. Emisja po dwa odcinki.

Wachlarz emocji zapewni widzom również premierowa propozycja od Ale kino+ - „Prawnik” („Advokaten”). Za nowym serialem stoją wybitni autorzy skandynawskiego kryminału – Jens Lapidus (trylogia „Snabba Cash”) oraz Hans Rosenfeldt i Michael Hjorth, autorzy serialu „Most nad Sundem” oraz cyklu powieści o śledztwach Sebastiana Bergmana.

Frank Nordling (Alexander Karim) jest młodym i wyjątkowo obiecującym prawnikiem. Kiedy dowiaduje się prawdy o śmierci swoich rodziców, jego cały świat się rozpada. Frank odkrywa, że w tę sprawę zaangażowany jest jeden z najważniejszych klientów kancelarii, w której właśnie rozpoczął pracę. Aby go pomścić, młody prawnik musi przeniknąć do organizacji Waldmana (Thomas Bo Larsen) i zostać jego osobistym adwokatem. Czy poradzi sobie z tak trudnym zadaniem?
PREMIERA: od niedzieli 6 maja, godz. 20:10. Emisja po dwa odcinki.

W maju na antenie Ale kino+ wyjątkowe maratony serialowe. 
W każdą sobotę od 20:10:
5 maja – „Miniaturzystka” odcinki 1 -3
12 maja – „Ulubieńcy publiczności” odcinki 1-4
19 maja – „Kto zabił Kiri?” odcinki 1-4
26 maja – „Niewinny” odcinki 1-4

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

DUMB_2 (1).jpg

grafika | 367 KB

Pobierz
DUMB_2 (3).jpg

grafika | 172 KB

Pobierz
DUMB_2 (4).jpg

grafika | 51,3 KB

Pobierz
DUMB_2 (2).jpg

grafika | 16,5 KB

Pobierz
Prawnik (3).jpg

grafika | 1,67 MB

Pobierz
Prawnik (2).jpg

grafika | 1,63 MB

Pobierz
Prawnik (1).jpg

grafika | 1,12 MB

Pobierz
Prawnik (5).jpg

grafika | 884 KB

Pobierz
Prawnik (4).jpg

grafika | 779 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Życie jednego człowieka może stać się natchnieniem dla tysięcy - czerwcowe wieczory z inspirującymi postaciami w Ale kino+

temu

W czerwcowe poniedziałki Ale kino+ zaprasza widzów na wieczory z postaciami, które od lat inspirują. W cyklu zostaną przedstawione sylwetki nowozelandzkiego konstruktora − Burta Munro, amerykańskiej aktorki uznanej za „najgorszą śpiewaczkę świata” − Marguerite Dumont, francuskiego projektanta mody − Yves’a Saint Laurent’a oraz Davida Wozniaka, który pewnego dnia dowiaduje się, że ma 533 dzieci. Wieczory pełne emocji tylko w Ale kino+.
„Dzieciaki rządzą” w czerwcowe weekendy w CANAL+

temu

Czerwiec to z całą pewnością najważniejszy miesiąc dla najmłodszych - rozpoczyna się Dniem Dziecka i zwiastuje wkrótce rozpoczynające się wakacje. W związku z tym to właśnie w czerwcu CANAL+ zaprasza zarówno młodsze, jak i starsze dzieci, na filmowe weekendy specjalnie dla nich.
Filmy o wielu znaczeniach w cyklu Ale kino+ „Kino Mówi: Alegoria”

temu

W czerwcu w cyklu „Kino Mówi: Alegoria” na antenie Ale kino+ wyemitowane zostaną cztery filmy pełne metafor. Będą to pokazywany na Festiwalu w Cannes w 2015 roku „Cmentarz wspaniałości”(,,Rak ti Khon Kaen’’) nakręcony przez wielkiego wizjonera kina Apichatponga Weerasethakula, turecka „Blokada” (,,Abluka’’) w reżyserii Emina Alpera oraz „Gaspard jedzie na ślub” (,,Gaspard va au mariage’’), czyli wyjątkowa francuska komedia romantyczna. Cykl zakończy ,,Borgman’’ (,,Borgman’’) - kandydat Holandii do nominacji do Oscara© w 2014. Filmy z cyklu „Kino Mówi: Alegoria” w czwartki od 7 do 28 czerwca, o 20:10 w Ale Kino+.
Tydzień z Międzynarodowym Festiwalem Filmowym w Cannes w CANAL+ FILM

temu

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes to niezwykłe wydarzenie w świecie kina. Do małego nadmorskiego kurortu na Lazurowym Wybrzeżu przyjeżdżają największe gwiazdy i najważniejsi twórcy. Dzięki CANAL+ FILM widzowie będą mogli poczuć klimat kina największego kalibru, ponieważ już od 14 maja rusza cykl „Festiwal Filmowy w Cannes”. W ramach cyklu zostaną pokazane filmy z ubiegłorocznego Konkursu Głównego festiwalu, a 19 maja odbędzie się transmisja gali wręczenia nagród. O Złotą Palmę w tym roku walczy m.in. koprodukcja CANAL+, „Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego. Ceremonia zamknięcia tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes tylko w CANAL+ FILM.

WIELKIE EMOCJE PO FINALE PIERWSZEGO SEZONU SERIALU „KRUK. SZEPTY SŁYCHAĆ PO ZMROKU”

Serialowy thriller oryginalnej produkcji CANAL+, „KRUK. Szepty słychać po zmroku” przez cały sezon wywoływał wielkie emocje, które sięgnęły zenitu w niedzielę, 22 kwietnia. Wyjaśnienie zagadki porwania nastoletniego Rafałka Morawskiego w każdym odcinku śledziło średnio 203 000 widzów.