"Czym chata bogata!", "Wojna o planetę małp", "Zaginiony bez śladu" i inne. Maj z  premierowymi hitami, tylko w CANAL+.

"Czym chata bogata!", "Wojna o planetę małp", "Zaginiony bez śladu" i inne. Maj z  premierowymi hitami, tylko w CANAL+.

CANAL+ przygotował na maj solidną dawkę filmowych emocji, którą rozpocznie film biograficzny "Droga mistrza" i "Głowa rodziny" z Gerardema Butlerem w roli głównej. Premiery telewizyjne kontynuować będzie dramat historyczny "Przyrzeczenie", mrożący krew w żyłach thriller opowiadający o małym geniuszu "Powieść Henry'ego", nominowana do Oscara® za najlepsze efekty specjalne "Wojna o planetę małp", intrygujący thriller "Zaginiony bez śladu" z Bryanem Cranstonem i Jennifer Garner oraz komedia z francuskim humorem, czyli "Czym chata bogata!". Tylko w maju w CANAL+.

Już podczas pierwszych dni maja widzowie będą mieli okazje zapoznać się z opartą na prawdziwych wydarzeniach historią pierwowzoru Rocky'ego "Droga mistrza" (The Bleeder (Chuck)).

Historia opowiadana przez francuskiego reżysera Philippe'a Falardeau - znanego dzięki nominowanemu do Oscara dramatowi "Pan Lazhar" - jest znajoma: problemy uczuciowe, finansowe i pociąg do używek, których z pewnością nie zaaprobowałby krajowy program walki z dopingiem, pokazywano już wiele razy. Jednak Liev Schreiber, Elisabeth Moss i grająca jego drugą żonę jego własna żona Naomi Watts to na tyle dobrzy aktorzy, że potrafią wycisnąć z niej naprawdę dużo

Marta Bałaga, onet.pl

Kariera Chucka Wepnera (Liev Schreiber) – celebryty konsumującego swoje przysłowiowe piętnaście minut sławy zaczęła się od wielu wzlotów i upadków. Fortuna uśmiechnęła się do niego z początkiem 1975 roku, gdy słynny bokserski promotor Don King zaproponował mu 100 tys. dolarów za pojedynek z Muhammadem Alim. Bukmacherzy nie dawali mężczyźnie żadnych szans, ale ku ogromnemu zdziwieniu ta walka całkowicie odmieniła jego życie.  
PREMIERA W CANAL+: piątek, 4 maja, godz. 21:00  

Fani kina pełnego emocji  powinni zwrócić szczególną uwagę na premierę "Głowa rodziny" (A Family Man (Headhunter's Calling)). Czy główny bohater (Gerard Butler) będzie w stanie stawić czoła najważniejszemu wyzwaniu w swoim życiu?

Dan Jensenem (Gerard Butler) ma szansę dostać awans, o którym od dawna marzył. Dowiaduje się, że jego szef (Willem Dafoe) planuje przejść na emeryturę. O posadę musi konkurować z błyskotliwą i piękną Lynn Vogel  (Alison Brie), co dodatkowo motywuje go do walki. Wszystko się zmienia, gdy dowiaduje się, że u jego 10-letniego syna Ryana (Max Jenkins) zdiagnozowano śmiertelną chorobę.
PREMIERA W CANAL+ : sobota, 5 maja, godz. 21:00

Dla widzów zainteresowanych losem ostatnich dni Imperium Osmańskiego CANAL+ przygotował film "Przyrzeczenie" (The Primise). W głównych rolach m.in.. Oscar Isaac („Drive”), Charlotte Le Bon („Dzień Bastylii”) oraz Christian Bale („Mroczny Rycerz”).

Sprawdza się dobrze jako obraz zbiorowego heroizmu Ormian. To film, który jasno i klarownie mówi światu, że 10 milionowa diaspora Ormian przetrwała dzięki niezłomnej duszy tego odważnego narodu

Łukasz Adamski, wPolityce.pl

Michael (Oscar Isaac) przybywa do Konstantynopola, by zrealizować swoje marzenia o studiach medycznych. Poznaje Ane (Charlotte Le Bon) i za plecami jej narzeczonego - amerykańskiego słynnego fotoreportera Chrisa (Christian Bale) - rozpoczyna romans z kobietą. Tymczasem, Imperium zaczyna drżeć, a na ulicach miasta robi się coraz bardziej niebezpieczne.
PREMIERA W CANAL+: niedziela, 6 maja, godz. 21:30  

Kolejna majowa premiera to najnowszy obraz Colina Trevorrowa ("Jurassic World") "Powieść Henry'ego" ("The Book of Henry"). Zaskakujący fabuła trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty.  

Susan (Naomi Watts) samotnie wychowuje dwóch synów: Henry'ego (Jaeden Lieberher) i Petera (Jacob Tremblay). Starszy chłopiec, nadzwyczaj rozwinięty o bogatej wyobraźni, zakochuje się w córce komisarza policji  (Maddie Ziegler) mieszkającej po sąsiedzku. Po pewnym czasie Henry zauważa, że ojciec dziewczynki ją krzywdzi i zaczyna zapisywać w książce plan uratowania ukochanej. Matka chłopaka przypadkowo znajduje zapiski syna i planuje wdrożyć jego schemat działania.
PREMIERA W CANAL+: piątek, 18 maja, godz. 21:00   

Wszystkich fanów serii filmów przygodowych "Planeta małp" z pewnością zachwyci nominowana do Oscara® ostatnia część trylogii "Wojna o planetę małp" („War for the Planet the Apes”). W głównych rolach: Andy Serkis ("Avengers"), trzykrotnie nominowany do Oscara® Woody Herrelson ("Siedem dusz") oraz Steve Zahn ("Witaj w klubie").

Udowadnia, że ostatnia część trylogii może powstać po to, by domknąć historię jednocześnie podnosząc poprzeczkę zawieszoną naprawdę wysoko przez wcześniejsze produkcje

Konrad Kozłowski, antyweb.pl

Cezar i jego małpy zostają uwikłane w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Po ciężkich walkach, małpy ponoszą coraz większe straty, aż wreszcie dochodzi do spotkania Cezara z Pułkownikiem twarzą w twarz. Dochodzi do bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków.
PREMIERA W CANAL+:  sobota, 19 maja, godz. 21:00  

Dla widzów o mocnych nerwach CANAL+ przygotował film "Zaginiony bez śladu" (Wakefield), z Bryanem Cranstonem ("Breaking Bad") w roli głównej. Trzy kobiety poszukują ojca i męża, nie wiedząc, że jest on bliżej, niż się spodziewają…

Prawnik w cenionej kancelarii na Manhattanie Howard Wakefield (Bryan Cranston) wydaje się uosobieniem sukcesu. Codziennie po pracy wraca do czekających na niego w domu córek oraz kochającej żony (Jennifer Garner). Jednak pewnego dnia coś w nim pęka i opuszcza dom, ukrywając się w opuszczonym budynku naprzeciwko swojej rodziny, by podglądać ich przez lornetkę z poddasza. Zaniepokojona żona rozpoczyna poszukiwania męża, jednak obserwujący pogrążonych w rozpaczy bliskich Howard postanawia na dłużej pozostać w ukryciu.
PREMIERA W CANAL+: niedziela, 20 maja, godz. 21:00   

Ostatnim majowym hitem, który wszystkich widzów rozbawi do łez jest francuska komedia "Czym chata bogata!" ("A bras ouverts"). W pierwszoplanowej roli znany m.in. z serii filmów "Asterix i Obelix" Christian Clavier.

Jest bardzo dobrą komedią, która w oryginalny sposób wykorzystuje bardzo popularny obecnie temat, którym zajmują się media i władze na całym świecie. Reżyser stworzył tutaj naprawdę ciekawy film, który sprawi, że wyjdziecie uśmiechnięci z seansu.

Norbert Zaskórski, naEKRANIE

Bogaty pisarz - Jean-Etienne Fouerole (Christian Clavier) - podczas telewizyjnego programu nieopatrznie zaprasza pod swój dach romską rodzinę. Gdy do jego idealnego domu wprowadzają się nowi lokatorzy, cały świat staje na głowie. Czy uda się połączyć ze sobą dwie rodziny, dwa różne obyczaje oraz wzajemne uprzedzenia?
PREMIERA W CANAL+: niedziela, 27 maja, 21:00

Ponadto, w maju w CANAL+ cykl „Polski weekend”, a w nim: "Człowiek z magicznym pudełkiem" (piątek, 11 maja, 21:00) oraz dwie koprodukcje CANAL+ "Dzikie róże" (sobota, 12 maja, 22:00) i  "Pewnego razu w listopadzie…" (niedziela, 13 maja godz. 21:30).
Załączniki

Pobierz wszystkie

czym_chata_bogata_zdjecie_2.jpg

grafika | 1,75 MB

Pobierz
czym_chata_bogata_zdjecie_3.jpg

grafika | 506 KB

Pobierz
czym_chata_bogata_zdjecie_1.jpg

grafika | 473 KB

Pobierz
Zaginiony bez śladu (3).jpg

grafika | 26 MB

Pobierz
Zaginiony bez śladu (2).jpg

grafika | 21,4 MB

Pobierz
Zaginiony bez śladu (1).jpg

grafika | 16,4 MB

Pobierz
Powieść Henry'ego (2).JPG

grafika | 4,44 MB

Pobierz
Powieść Henry'ego (1).JPG

grafika | 3,87 MB

Pobierz
Przyrzeczenie (3).jpg

grafika | 12,2 MB

Pobierz
Przyrzeczenie (2).jpg

grafika | 3,08 MB

Pobierz
Głowa rodziny (2).JPG

grafika | 2,66 MB

Pobierz
Głowa rodziny (3).JPG

grafika | 3,02 MB

Pobierz
Głowa rodziny (1).JPG

grafika | 1,8 MB

Pobierz
Droga mistrza (15).jpg

grafika | 4,17 MB

Pobierz
Droga mistrza (7).jpg

grafika | 4,38 MB

Pobierz
Droga mistrza (1).jpg

grafika | 1,31 MB

Pobierz
Przyrzeczenie (1).jpg

grafika | 4,95 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
„Snowden”, „Planetarium” i „Zagubieni” w listopadzie w cyklu „Miesiąc z historią” w Ale kino+

W listopadzie stacja Ale kino+ zaprasza na filmowy cykl przybliżający widzom nietuzinkowe epizody z historii – te powszechnie znane i te, które mogą zaskoczyć polską publiczność. Na ekranach telewizorów pojawi się biografia Karola Marksa („Młody Karol Marks”), opowieść o
„Czas mroku” i „Donbas” w cyklu „Wolność zagrożona” tylko w CANAL+

W listopadzie CANAL+ zaprasza widzów do refleksji nad tym, w jaki sposób człowiek odnajduje się w sytuacji destabilizacji i zagrożenia wolności. Zaprezentowane na antenie filmy dokumentalne i fabularne ukażą przypadki z historii XX wieku i tej najnowszej, gdy ludzie musieli walczyć o zachowanie swej niezależności w najmniej sprzyjających okolicznościach. W ramach cyklu wyemitowany zostanie film o staraniach Reagana, aby zapobiec nuklearnej katastrofie („The Reagan Show”), dokument poświęcony pierwszym damom PRL („Pierwsze damy PRLu”), zapis śledztwa dziennikarza rozpracowującego środowiska ultraprawicowe („Undercover in the Alt-Right”) i dokument odsłaniający kulisy powstawania fake newsów („Fabryka trolli”). Ponadto, po raz pierwszy w telewizji uhonorowane prestiżowymi nagrodami, prosto z kina „Czas mroku” i „Donbas”. [GA1]Czekamy jeszcze na polski tytuł
„Listy do M. 3” oraz „Fernando” w listopadzie w CANAL+

W listopadzie w CANAL+ nominowany do Oscara® film animowany „Fernando”, przerażający horror „Piła: Dziedzictwo”, nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na Berlinale 2017 obraz Małgorzaty Szumowskiej „Twarz” i trzecia część uwielbianej przez Polaków komediowej serii „Listy do M.”. Kinowe hity po raz pierwszy w telewizji, tylko w CANAL+.
„Nieznajoma dziewczyna” i „Fikser” w listopadzie. Cykl „Kino Mówi” tylko w Ale kino+

Czasami krótkie chwile determinują całe życie. Filmowcy w swoich kinowych narracjach często zastanawiają się, jak radzić sobie z traumami. W październiku w cyklu „Kino Mówi: Trauma” zaprezentowane zostaną filmy przedstawiające sytuacje kryzysowe, które prześladują przez
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.