Casting do nowego programu sportowego – Rybka MiniMini czeka na piłkarskie triki dzieci z całej Polski

Casting do nowego programu sportowego – Rybka MiniMini czeka na piłkarskie triki dzieci z całej Polski

Opublikowany

W czerwcu niezapomniane piłkarskie emocje podczas Mistrzostw Świata, a już niebawem Rybka MiniMini zaprasza maluchy z całej Polski do sportowej rywalizacji. Od piątku, 11 maja na stronie internetowej casting.miniminiplus.pl będzie można dodawać filmiki z piłkarskimi popisami dzieci. Autorzy nagrań, które podbiją serca internautów i jury spełnią swoje marzenia i jesienią wystąpią w nowym programie sportowym stacji MiniMini+.

MiniMini+ poszukuje 78 dzieci w wieku od 4 do 8 lat, które wystąpią w nowym sportowym programie kanału dla najmłodszych i zaprezentują swoje piłkarskie umiejętności. Zgłoszenie do castingu jest dwuetapowe – wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej oraz zamieścić film nagrany przez rodziców, w którym maluch pochwali się trikami sportowymi lub po prostu zabawą z piłką. W ten sposób stacja MiniMini+ zachęca dzieci do aktywnego spędzania czasu wolnego i uprawiania sportu.

Casting składa się z 6 tur, w każdej turze 40 nagrań z największą liczbą polubień zakwalifikuje się do rundy finałowej. Spośród 240 finalistów jury wybierze zwycięską grupę 78 maluchów, które spełnią swoje marzenia i wystąpią w telewizji. Program z udziałem finalistów castingu zostanie wyemitowany w MiniMini+ jesienią. W każdym odcinku 6 uczestników będzie mogło zaprezentować swoje piłkarskie umiejętności.

Dodatkowo po pierwszych pięciu turach odbędą się imprezy sportowe w wybranych przedszkolach i szkołach z całej Polski. Podczas takich spotkań maluchy będą rozwijać swoje piłkarskie umiejętności i świetnie się bawić, korzystając z wyjątkowych atrakcji. Casting do nowego programu to nie tylko szansa, aby zostać młodą gwiazdą telewizji, ale także okazja do wspaniałej zabawy w duchu fair play.

Casting MiniMini+ odbywa się w internecie, dzięki czemu dzieci z całej Polski mają szansę wziąć udział w zabawie.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

AKCJA_ZOSTAN GWIAZDA FUTBOLU_1.jpg

grafika | 2,64 MB

Pobierz
Minimini_web.png

grafika | 37,6 KB

Pobierz
Casting_11.05.2018 (2)-1.jpg

grafika | 1,23 MB

Pobierz
Casting_11.05.2018-1.jpg

grafika | 530 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Rewolucja w MiniMini+! Obok Rybki MiniMini pojawią się dwaj zupełnie nowi bohaterowie stacji

temu

Stacja MiniMini+ w tym roku obchodzi piętnaste urodziny. Z tej okazji przygotowano niespodziankę dla małych widzów ­- świat Rybki MiniMini został wzbogacony o dodatkowe postacie. Nowymi bohaterami są Delfin oraz Ośmiornica, które idealnie wpisują się w morską stylistykę kanału.
Akacja "Czas na taniec - czas na twój ruch!" spełniła taneczne marzenia dzieci

temu

Akcja „Czas na taniec – czas na twój ruch” zorganizowana przez stację teleTOON+ była kierowana do młodych fanów muzyki i tańca, dzieci między 6 a 14 rokiem życia. Projekt miał formę castingu – widzowie mogli pokazać własne choreografie przed szeroką publicznością. Internauci oddali prawie 35 tysięcy głosów na blisko 300 przesłanych filmików. Celem akcji było zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz nauki ruchów i układów tanecznych.
„Gdzie jest rybka?” – nowa propozycja dla najmłodszych w aplikacji mobilnej MiniMini+ „Rybka Kolekcjonerka”

temu

Zupełnie nowe atrakcje proponuje kanał MiniMini+ użytkownikom swoich aplikacji mobilnych. Aktualizacja „Rybki Kolekcjonerki” wprowadza minigrę, dodatkową lokację, czyli tło graficzne oraz unikalne figurki do kolekcjonowania. Nowa wersja aplikacji jest już dostępna w sklepach App Store i Google Play.
WAKACJE W MINIMINI+ I TELETOON+

temu

Z okazji wakacji stacje MiniMini+ i teleTOON+ przygotowały szereg atrakcji dla najmłodszych widzów. Na dzieci czekają wyjątkowe premiery: edukacyjne bajki „Molang 3” i „Kot Prot na wszystko odpowie w lot 3”, zabawne przygody przedstawione w „Winston i Dudley” i „Kaeloo”, a także kolejny sezon romantycznej historii „Sissi młoda cesarzowa”. We wtorek, 3 lipca startują dwa konkursy, w których dzieci mogą pochwalić się swoimi selfie z wakacji.