Casting do nowego programu sportowego – Rybka MiniMini czeka na piłkarskie triki dzieci z całej Polski

Casting do nowego programu sportowego – Rybka MiniMini czeka na piłkarskie triki dzieci z całej Polski

Opublikowany

W czerwcu niezapomniane piłkarskie emocje podczas Mistrzostw Świata, a już niebawem Rybka MiniMini zaprasza maluchy z całej Polski do sportowej rywalizacji. Od piątku, 11 maja na stronie internetowej casting.miniminiplus.pl będzie można dodawać filmiki z piłkarskimi popisami dzieci. Autorzy nagrań, które podbiją serca internautów i jury spełnią swoje marzenia i jesienią wystąpią w nowym programie sportowym stacji MiniMini+.

MiniMini+ poszukuje 78 dzieci w wieku od 4 do 8 lat, które wystąpią w nowym sportowym programie kanału dla najmłodszych i zaprezentują swoje piłkarskie umiejętności. Zgłoszenie do castingu jest dwuetapowe – wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej oraz zamieścić film nagrany przez rodziców, w którym maluch pochwali się trikami sportowymi lub po prostu zabawą z piłką. W ten sposób stacja MiniMini+ zachęca dzieci do aktywnego spędzania czasu wolnego i uprawiania sportu.

Casting składa się z 6 tur, w każdej turze 40 nagrań z największą liczbą polubień zakwalifikuje się do rundy finałowej. Spośród 240 finalistów jury wybierze zwycięską grupę 78 maluchów, które spełnią swoje marzenia i wystąpią w telewizji. Program z udziałem finalistów castingu zostanie wyemitowany w MiniMini+ jesienią. W każdym odcinku 6 uczestników będzie mogło zaprezentować swoje piłkarskie umiejętności.

Dodatkowo po pierwszych pięciu turach odbędą się imprezy sportowe w wybranych przedszkolach i szkołach z całej Polski. Podczas takich spotkań maluchy będą rozwijać swoje piłkarskie umiejętności i świetnie się bawić, korzystając z wyjątkowych atrakcji. Casting do nowego programu to nie tylko szansa, aby zostać młodą gwiazdą telewizji, ale także okazja do wspaniałej zabawy w duchu fair play.

Casting MiniMini+ odbywa się w internecie, dzięki czemu dzieci z całej Polski mają szansę wziąć udział w zabawie.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

AKCJA_ZOSTAN GWIAZDA FUTBOLU_1.jpg

grafika | 2,64 MB

Pobierz
Minimini_web.png

grafika | 37,6 KB

Pobierz
Casting_11.05.2018 (2)-1.jpg

grafika | 1,23 MB

Pobierz
Casting_11.05.2018-1.jpg

grafika | 530 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Nowe edukacyjne książeczki z bohaterami MINIMINI+

temu

Rybka MiniMini zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej lektury nowych książeczek z uwielbianymi przez maluchy bohaterami bajek MiniMini+: Myszką w Paski, Lwem Erykiem i Detektywem Łodygą. W środę, 18 kwietnia do sprzedaży trafią trzy książeczki, dzięki którym maluchy dowiedzą się wielu interesujących rzeczy, przeprowadzą zaskakujące eksperymenty i nauczą się liczyć.
„Tomek i Przyjaciele” na majówkę w MiniMini+: pięć filmów oraz maraton z najnowszym sezonem serialu 

temu

Rybka MiniMini zaprasza wszystkie dzieci na majówkowy maraton filmowy z przygodami uwielbianej na całym świecie lokomotywy o imieniu Tomek. Od 29 kwietnia do 3 maja o godzinie 18:30 stacja MiniMini+ będzie pokazywała kolejne filmy z serii „Tomek i Przyjaciele”, a w weekend 5-6 maja dzieci zobaczą aż 12 odcinków najnowszego sezonu serialu.
Nowa płyta z przebojami Rybki MiniMini już w sprzedaży

temu

Rybka MiniMini zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy przy dźwiękach ich ulubionych piosenek! 26 marca do sklepów trafiła płyta „Urodziny Rybki MiniMini” z najpopularniejszymi przebojami i teledyskami znanymi z anteny MiniMini+.
Poznajcie niezwykłą dziewczynkę i jej przyjaciela. „Księżniczka Hania i Grymasek” na antenie MiniMini+

temu

Rybka MiniMini zaprasza wszystkie dzieci do poznawania otaczającego ich świata wraz z małą Hanią i jej przyjacielem Grymaskiem! Codzienne sytuacje stawiają wiele wyzwań, a pokonywanie ich to wielka przygoda!  Premiera serialu „Księżniczka Hania i  Grymasek" 25 grudnia, o godz. 10:40 w MiniMini+.

Rewanżowe ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA w nc+

W najbliższy wtorek i środę rozegrane zostaną rewanżowe ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA. We wtorek Roma zmierzy się z Barceloną, a Manchester City podejmie Liverpool. W środę Bayern Monachium zagra z Sevillą, a Real Madryt z Juventusem.