Casting do nowego programu sportowego – Rybka MiniMini czeka na piłkarskie triki dzieci z całej Polski

Casting do nowego programu sportowego – Rybka MiniMini czeka na piłkarskie triki dzieci z całej Polski

Opublikowany

W czerwcu niezapomniane piłkarskie emocje podczas Mistrzostw Świata, a już niebawem Rybka MiniMini zaprasza maluchy z całej Polski do sportowej rywalizacji. Od piątku, 11 maja na stronie internetowej casting.miniminiplus.pl będzie można dodawać filmiki z piłkarskimi popisami dzieci. Autorzy nagrań, które podbiją serca internautów i jury spełnią swoje marzenia i jesienią wystąpią w nowym programie sportowym stacji MiniMini+.

MiniMini+ poszukuje 78 dzieci w wieku od 4 do 8 lat, które wystąpią w nowym sportowym programie kanału dla najmłodszych i zaprezentują swoje piłkarskie umiejętności. Zgłoszenie do castingu jest dwuetapowe – wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej oraz zamieścić film nagrany przez rodziców, w którym maluch pochwali się trikami sportowymi lub po prostu zabawą z piłką. W ten sposób stacja MiniMini+ zachęca dzieci do aktywnego spędzania czasu wolnego i uprawiania sportu.

Casting składa się z 6 tur, w każdej turze 40 nagrań z największą liczbą polubień zakwalifikuje się do rundy finałowej. Spośród 240 finalistów jury wybierze zwycięską grupę 78 maluchów, które spełnią swoje marzenia i wystąpią w telewizji. Program z udziałem finalistów castingu zostanie wyemitowany w MiniMini+ jesienią. W każdym odcinku 6 uczestników będzie mogło zaprezentować swoje piłkarskie umiejętności.

Dodatkowo po pierwszych pięciu turach odbędą się imprezy sportowe w wybranych przedszkolach i szkołach z całej Polski. Podczas takich spotkań maluchy będą rozwijać swoje piłkarskie umiejętności i świetnie się bawić, korzystając z wyjątkowych atrakcji. Casting do nowego programu to nie tylko szansa, aby zostać młodą gwiazdą telewizji, ale także okazja do wspaniałej zabawy w duchu fair play.

Casting MiniMini+ odbywa się w internecie, dzięki czemu dzieci z całej Polski mają szansę wziąć udział w zabawie.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

AKCJA_ZOSTAN GWIAZDA FUTBOLU_1.jpg

grafika | 2,64 MB

Pobierz
Minimini_web.png

grafika | 37,6 KB

Pobierz
Casting_11.05.2018 (2)-1.jpg

grafika | 1,23 MB

Pobierz
Casting_11.05.2018-1.jpg

grafika | 530 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
AKCJA „ZOSTAŃ GWIAZDĄ FUTBOLU” ZAANGAŻOWAŁA PONAD 60 TYSIĘCY INTERNAUTÓW. POZOSTAŁY JESZCZE TRZY TYGODNIE KONKURSU

temu

Internauci oddali ponad 22 tysiące głosów na filmiki nagrane w ramach akcji „Zostań gwiazdą futbolu” stacji MiniMini+, której celem jest zachęcanie dzieci do aktywności fizycznej. Do czwartku, 21 czerwca na stronie internetowej casting.miniminiplus.pl można zamieszczać wideo z małymi piłkarzami w roli głównej. Akcja ma formę castingu, a finaliści będą mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami w telewizji.  
NOWE EDUKACYJNE GRY Z RYBKĄ MINIMINI JUŻ W SPRZEDAŻY

temu

Rybka MiniMini zaprasza dzieci i rodziców do wspólnej zabawy przy nowych edukacyjnych grach. Dzięki nim maluchy będą ćwiczyły pamięć, spostrzegawczość oraz znajomość kolorów. Do sklepów trafiły trzy nowe gry z Rybką MiniMini: „Junior Kimble”, „Nie tym razem” oraz „Memory”.
NOWE KOSMETYKI Z DOBRZE ZNANĄ MAŁYM WIDZOM MINIMINI+ MYSZKĄ W PASKI W ROSSMANNIE

temu

Rybka MiniMini zaprasza wszystkie maluchy do poznawania kolorów podczas zabawy w wannie. W drogeriach Rossmann dostępnych jest aż sześć rodzajów kosmetyków oraz akcesoriów kąpielowych z Myszką w Paski, bohaterką programów edukacyjnych emitowanych w stacji MiniMini+. Są to: kąpielowe kredki do rysowania, żele, aksamitna pianka, magiczna sól, żelki do kąpieli oraz gąbka do mycia z Myszką w Paski. Dzieci będą mogły używać ich jak farbek do malowania ciała, a także eksperymentować, mieszając ze sobą barwy.
MUZYCZNE HITY I NAUKA TAŃCA W TELETOON+

temu

teleTOON+ zaprasza wszystkich fanów muzyki i tańca do oglądania nowego, autorskiego formatu stacji pt. „Czas na taniec”. Program spełnia dziecięce marzenia o zaprezentowaniu własnej choreografii w telewizji na oczach setek tysięcy widzów. By spróbować szczęścia, wystarczy wziąć udział w konkursie na stronie czasnataniec.teletoonplus.pl.

Rewanżowe ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA w nc+

W najbliższy wtorek i środę rozegrane zostaną rewanżowe ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA. We wtorek Roma zmierzy się z Barceloną, a Manchester City podejmie Liverpool. W środę Bayern Monachium zagra z Sevillą, a Real Madryt z Juventusem.