Casting do nowego programu sportowego – Rybka MiniMini czeka na piłkarskie triki dzieci z całej Polski

Casting do nowego programu sportowego – Rybka MiniMini czeka na piłkarskie triki dzieci z całej Polski

Opublikowany

W czerwcu niezapomniane piłkarskie emocje podczas Mistrzostw Świata, a już niebawem Rybka MiniMini zaprasza maluchy z całej Polski do sportowej rywalizacji. Od piątku, 11 maja na stronie internetowej casting.miniminiplus.pl będzie można dodawać filmiki z piłkarskimi popisami dzieci. Autorzy nagrań, które podbiją serca internautów i jury spełnią swoje marzenia i jesienią wystąpią w nowym programie sportowym stacji MiniMini+.

MiniMini+ poszukuje 78 dzieci w wieku od 4 do 8 lat, które wystąpią w nowym sportowym programie kanału dla najmłodszych i zaprezentują swoje piłkarskie umiejętności. Zgłoszenie do castingu jest dwuetapowe – wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej oraz zamieścić film nagrany przez rodziców, w którym maluch pochwali się trikami sportowymi lub po prostu zabawą z piłką. W ten sposób stacja MiniMini+ zachęca dzieci do aktywnego spędzania czasu wolnego i uprawiania sportu.

Casting składa się z 6 tur, w każdej turze 40 nagrań z największą liczbą polubień zakwalifikuje się do rundy finałowej. Spośród 240 finalistów jury wybierze zwycięską grupę 78 maluchów, które spełnią swoje marzenia i wystąpią w telewizji. Program z udziałem finalistów castingu zostanie wyemitowany w MiniMini+ jesienią. W każdym odcinku 6 uczestników będzie mogło zaprezentować swoje piłkarskie umiejętności.

Dodatkowo po pierwszych pięciu turach odbędą się imprezy sportowe w wybranych przedszkolach i szkołach z całej Polski. Podczas takich spotkań maluchy będą rozwijać swoje piłkarskie umiejętności i świetnie się bawić, korzystając z wyjątkowych atrakcji. Casting do nowego programu to nie tylko szansa, aby zostać młodą gwiazdą telewizji, ale także okazja do wspaniałej zabawy w duchu fair play.

Casting MiniMini+ odbywa się w internecie, dzięki czemu dzieci z całej Polski mają szansę wziąć udział w zabawie.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

AKCJA_ZOSTAN GWIAZDA FUTBOLU_1.jpg

grafika | 2,64 MB

Pobierz
Minimini_web.png

grafika | 37,6 KB

Pobierz
Casting_11.05.2018 (2)-1.jpg

grafika | 1,23 MB

Pobierz
Casting_11.05.2018-1.jpg

grafika | 530 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Nowe produkcje wytwórni DreamWorks na antenie stacji dziecięcej teleTOON+!

temu

teleTOON+ poszerza współpracę z wytwórnią filmów animowanych DreamWorks. W październiku widzowie stacji zobaczą premierowo spin-offy filmowych hitów: „Mustang – duch wolności” oraz „Trolle: Impreza trwa!”. Z tej okazji stacja przygotowała konkurs dla fanów roztańczonych Trolli. Kolejną produkcją słynnego studia, która już w listopadzie ukaże się na antenie teleTOON+ jest „Dom: Przygody Ocha i Tip”.
Innowacyjny projekt „KinoMagica” już w kinach - ucz się, baw i przeżywaj niesamowite przygody z Rybką MiniMini!

temu

Stacja MiniMini+ oraz sieć Multikino we współpracy z firmą Verne Vision przygotowały niespodziankę dla najmłodszych fanów podwodnego świata Rybki MiniMini. Dzięki projektowi „KinoMagica” widzowie będą mogli doświadczyć kina przyszłości – porozmawiać na żywo ze swoją ulubienicą na dużym ekranie. Od października wybrane Multikina zapraszają na weekendowe pokazy tego wyjątkowego, interaktywnego show. Twórcy przygotowali trzy różne przedstawienia.
Dzień Przyjaciół Rybki MiniMini w warszawskim ZOO. Poznaj nowych bohaterów stacji!

temu

W niedzielę, 16 września w warszawskim ogrodzie zoologicznym odbędzie się Dzień Przyjaciół Rybki MiniMini, podczas którego dzieci będą mogły poznać Delfina Finka i Ośmiornicę Lolę. Impreza organizowana przez stację MiniMini+ rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 16:00. Na uczestników czekać będą niezwykłe atrakcje, mnóstwo zabawy i dużo interesujących ciekawostek na temat podwodnego świata.
Mecz Finałowy akcji "Zostań gwiazdą futbolu"

temu

W niedzielę, 9 września na boisku sportowym „Agrykola” w Warszawie odbędzie się Mecz Finałowy akcji „Zostań gwiazdą futbolu” zorganizowanej przez stację dziecięcą MiniMini+. Podczas imprezy na małych fanów piłki nożnej będzie czekało wiele sportowych atrakcji i mnóstwo zabawy. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.