„Filmowa Wiosna dla niej i dla niego” - nowa kolekcja filmów dla Abonentów nc+

„Filmowa Wiosna dla niej i dla niego” - nowa kolekcja filmów dla Abonentów nc+

Opublikowany

Specjalnie dla wszystkich swoich Abonentów z okazji długo wyczekiwanej wiosny, platforma nc+ przygotowała kolekcję VOD, składającą się z 15 filmów z udziałem największych gwiazd światowego kina. Kolekcja jest dostępna bez dodatkowych opłat, a filmy można obejrzeć w nc+ GO TV na ekranie telewizora, po podłączeniu dekodera do internetu lub w nc+ GO na komputerze, tablecie i smartfonie.

W ramach kolekcji „Filmowa wiosna dla niej i dla niego” znajdą się zarówno produkcje dedykowane miłośnikom filmów akcji oraz thrillerów, jak i komedie oraz wzruszające melodramaty.

Dla fanów mocnego kina nc+ przygotowało znane produkcje, m.in. thriller psychologiczny „Bez reguł”, skupiający się wokół zagrożenia jakie niosą dla Stanów Zjednoczonych bomby jądrowe, z brawurową rolą Samuel’a L. Jackson’a („Nienawistna ósemka”). Ponadto, doskonały thriller „Prawo zemsty” z Gerardem Butlerem („300”) oraz Jamie’m Fox’em („Django”) w rolach głównych. Dodatkowo, „Ostatnie zlecenie”, „Horseman. Jeźdźcy Apokalipsy” oraz „Ostatni pasażer”.

W kolekcji nie zabraknie również dramatów, a wśród nich zwycięzca nagród Goya w 4 kategoriach – „9 mil”. Film opowiada o losach młodego mężczyzny (Luis Tosar), który decyduje się zostać kurierem przemycającym haszysz między Hiszpanią a Afryką. Abonenci będą również mieli dostęp do komedii kryminalnych: „7 psychopatów” oraz „Centralne biuro uwodzenia”.

Ze specjalną dedykacją dla kobiet, nc+ wybrało doskonałe i pełne emocji produkcje, m.in. opartą na faktach historię słynnego romansu duńskiej królowej „Kochanek królowej”, czy nominowaną do nagrody Oscara oraz Złotego Globa, wzruszającą produkcję „Przed północą” z Ethan’em Hawke’m („Boyhood”) i Julie Deply („Przed zachodem słońca”) w rolach głównych. Prócz tego, komedie romantyczne „Cena uczuć” oraz „Stara miłość nie rdzewieje”.

Wśród romansów znajdzie się również trzecia część serii „Smak życia” z francuską wybitną aktorką Audrey Tautou („Amelia”) w jednej z głównych ról. Dodatkowo, wzruszający melodramat oparty na powieści Nicholasa Sparks’a „Wciąż ją kocham” oraz film opowiadający o skomplikowanych relacjach „Gry weselne”. Kolekcja dostępna jest dla wszystkich Abonentów, bez dodatkowych opłat, zarówno w nc+ GO w zakładce VOD, jak i w nc+ GO TV w kategorii FILM. Filmy nie są dostępne na dysku dekoderów.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA pozostają na platformie nc+

temu

Dzięki współpracy z Telewizją Polsat wszystkie mecze najbliższego sezonu piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA oraz mecze Ligi Europy UEFA będą dostępne dla abonentów nc+. Transmisje spotkań będą realizowane za pośrednictwem kanałów Telewizji Polsat, do których platforma nc+ nabyła prawa do dystrybucji. Abonenci nc+ posiadający kanał CANAL+ zobaczą wszystkie mecze tych prestiżowych rozgrywek bez dodatkowych opłat do końca roku.
Zobacz wszystkie mecze mundialu w nc+ GO

temu

Dzięki współpracy z Telewizją Polską abonenci platformy nc+ będą mogli zobaczyć w telewizji mobilnej nc+ GO wszystkie mecze trwających Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Spotkania będą transmitowane na kanale TVP Sport HD, który na czas mistrzostw dołączył do oferty nc+ GO oraz na kanałach TVP 1 HD i TVP 2 HD, które będą dostępne w nc+ GO w trakcie dwóch dni meczowych 19 i 24 czerwca.
Player+ BOX wchodzi na rynek – rewolucja w sposobie korzystania z telewizji

temu

Grupa TVN, właściciel serwisu OTT player.pl, oraz ITI Neovision S.A., właściciel platformy nc+, wprowadzają na rynek zapowiadany w listopadzie ubiegłego roku player+ BOX - unikalne i pierwsze na polskim rynku urządzenie oferujące dostęp do telewizji hybrydowej, w tym do cyfrowych kanałów naziemnych na żywo, oferty kanałów premium na żywo oraz treści VoD w jednym miejscu. Dzięki player+ BOX użytkownicy będą mogli oglądać bezpłatny kontent oraz płatne treści z oferty player+ na wszystkich telewizorach, również tych nieposiadających funkcji Smart TV – wystarczy podłączyć urządzenie do internetu. 
Platforma nc+ z nową kampanią promującą mundial w 4K

temu

Po raz pierwszy w Polsce mecze piłkarskich mistrzostw świata FIFA World Cup będą transmitowane w 4K. Dzięki współpracy z Telewizją Polską wszystkie spotkania mundialu w Rosji zostaną pokazane w najwyższej jakości obrazu na platformie nc+ na kanałach CANAL+ 4K Ultra HD – nowym kanale platformy nc+  oraz w TVP 4K - kanale  udostępnionym przez Telewizję Polską specjalnie na czas mistrzostw. Mundial w 4K oraz wprowadzenie nowych kanałów do oferty promuje nowa kampania reklamowa nc+ realizowana w telewizji, sieciach kin „Multikino”, stacjach radiowych, mediach online, mediach społecznościowych oraz w kanałach własnych online i punktach sprzedaży nc+.