„Filmowa Wiosna dla niej i dla niego” - nowa kolekcja filmów dla Abonentów nc+

„Filmowa Wiosna dla niej i dla niego” - nowa kolekcja filmów dla Abonentów nc+

Opublikowany

Specjalnie dla wszystkich swoich Abonentów z okazji długo wyczekiwanej wiosny, platforma nc+ przygotowała kolekcję VOD, składającą się z 15 filmów z udziałem największych gwiazd światowego kina. Kolekcja jest dostępna bez dodatkowych opłat, a filmy można obejrzeć w nc+ GO TV na ekranie telewizora, po podłączeniu dekodera do internetu lub w nc+ GO na komputerze, tablecie i smartfonie.

W ramach kolekcji „Filmowa wiosna dla niej i dla niego” znajdą się zarówno produkcje dedykowane miłośnikom filmów akcji oraz thrillerów, jak i komedie oraz wzruszające melodramaty.

Dla fanów mocnego kina nc+ przygotowało znane produkcje, m.in. thriller psychologiczny „Bez reguł”, skupiający się wokół zagrożenia jakie niosą dla Stanów Zjednoczonych bomby jądrowe, z brawurową rolą Samuel’a L. Jackson’a („Nienawistna ósemka”). Ponadto, doskonały thriller „Prawo zemsty” z Gerardem Butlerem („300”) oraz Jamie’m Fox’em („Django”) w rolach głównych. Dodatkowo, „Ostatnie zlecenie”, „Horseman. Jeźdźcy Apokalipsy” oraz „Ostatni pasażer”.

W kolekcji nie zabraknie również dramatów, a wśród nich zwycięzca nagród Goya w 4 kategoriach – „9 mil”. Film opowiada o losach młodego mężczyzny (Luis Tosar), który decyduje się zostać kurierem przemycającym haszysz między Hiszpanią a Afryką. Abonenci będą również mieli dostęp do komedii kryminalnych: „7 psychopatów” oraz „Centralne biuro uwodzenia”.

Ze specjalną dedykacją dla kobiet, nc+ wybrało doskonałe i pełne emocji produkcje, m.in. opartą na faktach historię słynnego romansu duńskiej królowej „Kochanek królowej”, czy nominowaną do nagrody Oscara oraz Złotego Globa, wzruszającą produkcję „Przed północą” z Ethan’em Hawke’m („Boyhood”) i Julie Deply („Przed zachodem słońca”) w rolach głównych. Prócz tego, komedie romantyczne „Cena uczuć” oraz „Stara miłość nie rdzewieje”.

Wśród romansów znajdzie się również trzecia część serii „Smak życia” z francuską wybitną aktorką Audrey Tautou („Amelia”) w jednej z głównych ról. Dodatkowo, wzruszający melodramat oparty na powieści Nicholasa Sparks’a „Wciąż ją kocham” oraz film opowiadający o skomplikowanych relacjach „Gry weselne”. Kolekcja dostępna jest dla wszystkich Abonentów, bez dodatkowych opłat, zarówno w nc+ GO w zakładce VOD, jak i w nc+ GO TV w kategorii FILM. Filmy nie są dostępne na dysku dekoderów.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Abonenci nc+ z dostępem online do nawet 96 kanałów TV w krajach UE

temu

Abonenci platformy nc+ podróżujący lub tymczasowo przebywający w innych krajach Unii Europejskiej będą mogli oglądać na żywo nawet 96 kanałów TV, w tym 8 kanałów CANAL+, najlepszy sport oraz tysiące filmów, seriali i programów na życzenie w usługach nc+ GO i CANAL+ SPORT Online bez dodatkowych opłat i na dowolnym urządzeniu, zgodnie z warunkami posiadanej oferty.
23 odkodowane kanały w wiosennym prezencie od nc+

temu

Platforma nc+ przygotowała dla swoich abonentów wiosenny prezent i w dniach 30 marca – 6 maja 2018 r. odkoduje dostęp do 23 kanałów. Treści na odkodowanych kanałach będą mogli zobaczyć abonenci platformy nc+ nieposiadający kanałów w swojej ofercie oraz abonenci nc+ w Orange korzystający z oferty telewizyjnej.
Odkodowany CANAL+ z okazji premiery serialowego thrillera „KRUK. Szepty słychać po zmroku”.

temu

Już w niedzielę, 18 marca o godzinie 21:30 na antenie CANAL+ zostanie wyemitowany premierowy odcinek serialowego thrillera „KRUK. Szepty słychać po zmroku” z Michałem Żurawskim w roli głównej. Z tej okazji platforma nc+ przygotowała dla swoich abonentów oraz operatorów sieci kablowych specjalne pasmo odkodowane CANAL+.
Platforma nc+ z kolekcjami 4K w nc+ GO TV

temu

Platforma nc+ udostępniła w usłudze nc+ GO TV pierwszą kolekcję VOD w jakości 4K – „Błękitną Planetę II” produkcji BBC Studios. Unikalna kolekcja jest promocyjnie dostępna bez opłat do końca kwietnia tego roku dla abonentów nc+ korzystających z dekodera 4K UltraBOX+, bezpośrednio na jego dysku twardym. W najbliższym czasie platforma nc+ udostępni na dysku twardym dekodera 4K UltraBOX+ dwie inne serie dokumentalne BBC w najwyższej jakości obrazu - „Planetę Ziemię II” oraz „Łowców”. Serie będą również dostępne dla abonentów nc+ z dekoderami 4K UltraBOX+ promocyjnie i bez opłat do końca kwietnia tego roku.    

Cracovia wygrała EA SPORTS FIFA 18 Ekstraklasa Cup

Wirtualna drużyna Cracovii okazała się najlepsza w trakcie drugiej edycji turnieju EA SPORTS FIFA 18 Ekstraklasa Cup. Impreza z udziałem całej ligowej stawki odbyła się 20 marca w Warszawie.