Seriale „Alex. Brudny glina” i „Uprowadzona 2” pierwszy raz w telewizji. Tylko w CANAL+ i CANAL+ SERIALE.

Seriale „Alex. Brudny glina” i „Uprowadzona 2” pierwszy raz w telewizji. Tylko w CANAL+ i CANAL+ SERIALE.

Opublikowany

W kwietniu na antenie CANAL+ i CANAL+ SERIALE pojawią się dwie nowe propozycje. „Alex. Brudny glina”, czyli trzymający w napięciu serial kryminalny oraz kontynuacja cyklu opartego na znanej fanom filmów sensacyjnych serii kinowej „Uprowadzona”. Premierowe odcinki już od 2 kwietnia.

„Czy przestrzegasz zasad i jesteś gotów złamać je dla większego dobra?” – to pytanie, które zadaje sobie Alex (Dragomir Mrsic) – tytułowy bohater serialu „Alex. Brudny glina” (Alex). Po śmierci swojego przyjaciela mężczyzna postanawia wyjść na prostą, jednak aby mu się to udało, będzie musiał się jeszcze bardziej ubrudzić.

Alex jest policjantem, który poprzez niewielkie przysługi dla mafii, stara się utrzymać spokój na ulicach. Powoli jednak te „uprzejmości” zamieniają się w czynną korupcję, a dobro ogółu staje się wymówką. Kiedy jego partner ginie w podejrzanych okolicznościach, kłamstwa policjanta wychodzą na jaw i niszczą jego rodzinę. Jego przełożony wykorzystuje okazję, aby dorwać mu się do skóry. Alex wprawdzie próbuje zerwać więzy z mafią, ale jest już za późno. Dawni „przyjaciele” porywają jego syna i chcą zmusić do ostatniej przysługi. Gdy wszyscy i wszystko zwraca się przeciwko niemu, Alex postanawia stoczyć walkę, której nie może wygrać.
Premiera w CANAL+ : od 5 kwietnia, godz. 21:00. Emisja po 2 odcinki.

Uprowadzona 2” (Taken) to natomiast wciągający serialowy thriller oparty na doskonałej serii kinowej „Uprowadzona” z Liamem Neesonem w roli głównej. W serialowej wersji na ekranie pojawia się Clive Standen („Everest”), a także Jennifer Beals („Before I Fall”) oraz Monique Gabriela Curnen („Mroczny Rycerz”).

Serial opowiada historię młodego Bryana Millsa, byłego komandosa, który zmaga się z życiową tragedią. Zostaje zatrudniony przez CIA, gdzie nabywa nowych, niekiedy niebezpiecznych umiejętności. W drugim sezonie główny bohater przeżywa osobistą tragedię, która wstrząsa jego życiem.
PREMIERA w CANAL+ SERIALE: od 2 kwietnia, godz. 20:00. Emisja po 2 odcinki.

Ponadto, już w kwietniu w CANAL+ cykl „Poniedziałki w kostiumie”, a w nim: „Milczenie” (premiera: poniedziałek, 2 kwietnia, godz. 21:00), „Moja kuzynka Rachel” (poniedziałek, 9 kwietnia, godz. 21:00), „Ostatni pocałunek cesarza” (poniedziałek, 16 kwietnia, godz. 21:00), „Eskorta porucznika” (poniedziałek, 23 kwietnia, godz. 21:00) i „Maudie” (poniedziałek, 30 kwietnia, godz. 21:00).

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Uprowadzona2 (17).jpg

grafika | 5,76 MB

Pobierz
Uprowadzona2 (16).jpg

grafika | 3,75 MB

Pobierz
Uprowadzona2 (15).jpg

grafika | 2,63 MB

Pobierz
Uprowadzona2 (14).JPG

grafika | 1,49 MB

Pobierz
ALEX (21).jpg

grafika | 2,22 MB

Pobierz
ALEX (16).jpg

grafika | 2,72 MB

Pobierz
ALEX (13).jpg

grafika | 1,41 MB

Pobierz
ALEX (1).jpg

grafika | 2,14 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
„Prawnik” i „Dumb 2” - serialowe premiery już w maju na antenie Ale kino+.

temu

W maju na antenę Ale kino+ wraca izraelski hit „Dumb” - już od środy 2 maja drugi sezon sensacyjnego serialu. Miłośnikom kryminalnych rozgrywek Ale kino+ proponuje serial „Prawnik” – po raz pierwszy w telewizji. Premierowe odcinki już od niedzieli 6 maja.
Premierowy sezon serialu „Wersal. Prawo krwi” w maju w CANAL+

temu

Francuski król Ludwik XIV powraca w finałowym, trzecim sezonie serialu „Wersal. Prawo krwi” („Versailles 3”). Historyczna ekranizacja powstania Pałacu Wersalskiego i budzącego kontrowersje życia Króla Słońce podbiły serca widzów fantazyjnymi intrygami, manipulacjami i prowokacjami. Finał najdroższego francuskiego serialu wszech czasów po raz pierwszy w telewizji, tylko w CANAL+.
„High-Rise”, „Neon Demon” i „Zombie express” w majowym cyklu „Kino Mówi: Legenda”. Tylko w Ale kino+

temu

W majowym cyklu „Kino Mówi: Legenda” Ale kino+ wyemituje filmy odpowiadające na pytania co dziś nazywamy legendą czy jak smakuje zemsta kobiet i dlaczego jest warta legendy? Będą to: „High-Rise” z Tomem Hiddlestonem w głównej roli, pokazywany w konkursie głównym na Festiwalu w Cannes „Neon Demon” w reżyserii Nicolasa Windinga Refna, kontynuacja adaptacji komiksu Franka Millera „Sin City 2: Damulka warta grzechu” oraz azjatyckie „Zombie express” i „Marlina: Zbrodnia w czterech aktach”. Premiery w czwartki od 3 do 31 maja tylko w Ale kino+.
"Czym chata bogata!", "Wojna o planetę małp", "Zaginiony bez śladu" i inne. Maj z  premierowymi hitami, tylko w CANAL+.

temu

CANAL+ przygotował na maj solidną dawkę filmowych emocji, którą rozpocznie film biograficzny "Droga mistrza" i "Głowa rodziny" z Gerardema Butlerem w roli głównej. Premiery telewizyjne kontynuować będzie dramat historyczny "Przyrzeczenie", mrożący krew w żyłach thriller opowiadający o małym geniuszu "Powieść Henry'ego", nominowana do Oscara® za najlepsze efekty specjalne "Wojna o planetę małp", intrygujący thriller "Zaginiony bez śladu" z Bryanem Cranstonem i Jennifer Garner oraz komedia z francuskim humorem, czyli "Czym chata bogata!". Tylko w maju w CANAL+.

23 odkodowane kanały w wiosennym prezencie od nc+

Platforma nc+ przygotowała dla swoich abonentów wiosenny prezent i w dniach 30 marca – 6 maja 2018 r. odkoduje dostęp do 23 kanałów. Treści na odkodowanych kanałach będą mogli zobaczyć abonenci platformy nc+ nieposiadający kanałów w swojej ofercie oraz abonenci nc+ w Orange korzystający z oferty telewizyjnej.