Seriale „Alex. Brudny glina” i „Uprowadzona 2” pierwszy raz w telewizji. Tylko w CANAL+ i CANAL+ SERIALE.

Seriale „Alex. Brudny glina” i „Uprowadzona 2” pierwszy raz w telewizji. Tylko w CANAL+ i CANAL+ SERIALE.

Opublikowany

W kwietniu na antenie CANAL+ i CANAL+ SERIALE pojawią się dwie nowe propozycje. „Alex. Brudny glina”, czyli trzymający w napięciu serial kryminalny oraz kontynuacja cyklu opartego na znanej fanom filmów sensacyjnych serii kinowej „Uprowadzona”. Premierowe odcinki już od 2 kwietnia.

„Czy przestrzegasz zasad i jesteś gotów złamać je dla większego dobra?” – to pytanie, które zadaje sobie Alex (Dragomir Mrsic) – tytułowy bohater serialu „Alex. Brudny glina” (Alex). Po śmierci swojego przyjaciela mężczyzna postanawia wyjść na prostą, jednak aby mu się to udało, będzie musiał się jeszcze bardziej ubrudzić.

Alex jest policjantem, który poprzez niewielkie przysługi dla mafii, stara się utrzymać spokój na ulicach. Powoli jednak te „uprzejmości” zamieniają się w czynną korupcję, a dobro ogółu staje się wymówką. Kiedy jego partner ginie w podejrzanych okolicznościach, kłamstwa policjanta wychodzą na jaw i niszczą jego rodzinę. Jego przełożony wykorzystuje okazję, aby dorwać mu się do skóry. Alex wprawdzie próbuje zerwać więzy z mafią, ale jest już za późno. Dawni „przyjaciele” porywają jego syna i chcą zmusić do ostatniej przysługi. Gdy wszyscy i wszystko zwraca się przeciwko niemu, Alex postanawia stoczyć walkę, której nie może wygrać.
Premiera w CANAL+ : od 5 kwietnia, godz. 21:00. Emisja po 2 odcinki.

Uprowadzona 2” (Taken) to natomiast wciągający serialowy thriller oparty na doskonałej serii kinowej „Uprowadzona” z Liamem Neesonem w roli głównej. W serialowej wersji na ekranie pojawia się Clive Standen („Everest”), a także Jennifer Beals („Before I Fall”) oraz Monique Gabriela Curnen („Mroczny Rycerz”).

Serial opowiada historię młodego Bryana Millsa, byłego komandosa, który zmaga się z życiową tragedią. Zostaje zatrudniony przez CIA, gdzie nabywa nowych, niekiedy niebezpiecznych umiejętności. W drugim sezonie główny bohater przeżywa osobistą tragedię, która wstrząsa jego życiem.
PREMIERA w CANAL+ SERIALE: od 2 kwietnia, godz. 20:00. Emisja po 2 odcinki.

Ponadto, już w kwietniu w CANAL+ cykl „Poniedziałki w kostiumie”, a w nim: „Milczenie” (premiera: poniedziałek, 2 kwietnia, godz. 21:00), „Moja kuzynka Rachel” (poniedziałek, 9 kwietnia, godz. 21:00), „Ostatni pocałunek cesarza” (poniedziałek, 16 kwietnia, godz. 21:00), „Eskorta porucznika” (poniedziałek, 23 kwietnia, godz. 21:00) i „Maudie” (poniedziałek, 30 kwietnia, godz. 21:00).

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Uprowadzona2 (17).jpg

grafika | 5,76 MB

Pobierz
Uprowadzona2 (16).jpg

grafika | 3,75 MB

Pobierz
Uprowadzona2 (15).jpg

grafika | 2,63 MB

Pobierz
Uprowadzona2 (14).JPG

grafika | 1,49 MB

Pobierz
ALEX (21).jpg

grafika | 2,22 MB

Pobierz
ALEX (16).jpg

grafika | 2,72 MB

Pobierz
ALEX (13).jpg

grafika | 1,41 MB

Pobierz
ALEX (1).jpg

grafika | 2,14 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Po raz pierwszy w historii Ale kino+ wszystkie odcinki dostępne w dniu premiery. Serial „Dzień” („De Dag”) już w sierpniu na antenie oraz w nc+ GO i nc+ GO TV.

temu

Ale kino+ zaprasza na trzymający w napięciu serial kryminalny "Dzień" („De Dag"”), którego narracja została skonstruowana w nietypowy sposób – jest opowiadana z różnych punktów widzenia. Pełna grozy belgijska produkcja będzie emitowana już od niedzieli, 5 sierpnia w Ale kino+. W dniu premiery telewizyjnej  wszystkie odcinki dostępne będą w nc+ GO oraz nc+ GO TV.
Nowe horyzonty kina z Ale kino+

temu

Już po raz piąty Ale kino+ jest partnerem filmowym Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty we Wrocławiu i zaprasza do własnej specjalnej strefy filmowej. Wyświetlone zostaną nagradzane, wyjątkowe światowe produkcje.
Filmowy sierpień pełen hitów w CANAL+

temu

W sierpniu CANAL+ zaprosi swoich widzów na kino pełne zwrotów akcji. W programie znajdą się: mrożący krew w żyłach dreszczowiec („Porwany”), komedie z kryminalnym zacięciem („Kingsman: Złoty krąg” i „Bodyguard Zawodowiec”) oraz humor po francusku („Rodzina Tuche: Wolność, Równość, Rodzina”). Kinowe hity pierwszy raz w telewizji, tylko w CANAL+.
Kultowy „Piknik pod Wiszącą Skałą” w nowej serialowej odsłonie już od sierpnia w CANAL+ i CANAL+ SERIALE

temu

Po ponad czterdziestu latach od premiery niezapomnianego filmu Petera Weira, „Piknik pod Wiszącą Skałą” („Picnic at Hanging Rock”) wraca na ekrany w serialowej wersji. W jednej z głównych ról znana z „Gry o tron” czy „Igrzysk śmierci” Natalie Dormer. Mroczna historia w nowym wydaniu już od sierpnia tylko w CANAL+ i CANAL+ SERIALE.

23 odkodowane kanały w wiosennym prezencie od nc+

Platforma nc+ przygotowała dla swoich abonentów wiosenny prezent i w dniach 30 marca – 6 maja 2018 r. odkoduje dostęp do 23 kanałów. Treści na odkodowanych kanałach będą mogli zobaczyć abonenci platformy nc+ nieposiadający kanałów w swojej ofercie oraz abonenci nc+ w Orange korzystający z oferty telewizyjnej.