Seriale „Alex. Brudny glina” i „Uprowadzona 2” pierwszy raz w telewizji. Tylko w CANAL+ i CANAL+ SERIALE.

Seriale „Alex. Brudny glina” i „Uprowadzona 2” pierwszy raz w telewizji. Tylko w CANAL+ i CANAL+ SERIALE.

Opublikowany

W kwietniu na antenie CANAL+ i CANAL+ SERIALE pojawią się dwie nowe propozycje. „Alex. Brudny glina”, czyli trzymający w napięciu serial kryminalny oraz kontynuacja cyklu opartego na znanej fanom filmów sensacyjnych serii kinowej „Uprowadzona”. Premierowe odcinki już od 2 kwietnia.

„Czy przestrzegasz zasad i jesteś gotów złamać je dla większego dobra?” – to pytanie, które zadaje sobie Alex (Dragomir Mrsic) – tytułowy bohater serialu „Alex. Brudny glina” (Alex). Po śmierci swojego przyjaciela mężczyzna postanawia wyjść na prostą, jednak aby mu się to udało, będzie musiał się jeszcze bardziej ubrudzić.

Alex jest policjantem, który poprzez niewielkie przysługi dla mafii, stara się utrzymać spokój na ulicach. Powoli jednak te „uprzejmości” zamieniają się w czynną korupcję, a dobro ogółu staje się wymówką. Kiedy jego partner ginie w podejrzanych okolicznościach, kłamstwa policjanta wychodzą na jaw i niszczą jego rodzinę. Jego przełożony wykorzystuje okazję, aby dorwać mu się do skóry. Alex wprawdzie próbuje zerwać więzy z mafią, ale jest już za późno. Dawni „przyjaciele” porywają jego syna i chcą zmusić do ostatniej przysługi. Gdy wszyscy i wszystko zwraca się przeciwko niemu, Alex postanawia stoczyć walkę, której nie może wygrać.
Premiera w CANAL+ : od 5 kwietnia, godz. 21:00. Emisja po 2 odcinki.

Uprowadzona 2” (Taken) to natomiast wciągający serialowy thriller oparty na doskonałej serii kinowej „Uprowadzona” z Liamem Neesonem w roli głównej. W serialowej wersji na ekranie pojawia się Clive Standen („Everest”), a także Jennifer Beals („Before I Fall”) oraz Monique Gabriela Curnen („Mroczny Rycerz”).

Serial opowiada historię młodego Bryana Millsa, byłego komandosa, który zmaga się z życiową tragedią. Zostaje zatrudniony przez CIA, gdzie nabywa nowych, niekiedy niebezpiecznych umiejętności. W drugim sezonie główny bohater przeżywa osobistą tragedię, która wstrząsa jego życiem.
PREMIERA w CANAL+ SERIALE: od 2 kwietnia, godz. 20:00. Emisja po 2 odcinki.

Ponadto, już w kwietniu w CANAL+ cykl „Poniedziałki w kostiumie”, a w nim: „Milczenie” (premiera: poniedziałek, 2 kwietnia, godz. 21:00), „Moja kuzynka Rachel” (poniedziałek, 9 kwietnia, godz. 21:00), „Ostatni pocałunek cesarza” (poniedziałek, 16 kwietnia, godz. 21:00), „Eskorta porucznika” (poniedziałek, 23 kwietnia, godz. 21:00) i „Maudie” (poniedziałek, 30 kwietnia, godz. 21:00).

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Uprowadzona2 (17).jpg

grafika | 5,76 MB

Pobierz
Uprowadzona2 (16).jpg

grafika | 3,75 MB

Pobierz
Uprowadzona2 (15).jpg

grafika | 2,63 MB

Pobierz
Uprowadzona2 (14).JPG

grafika | 1,49 MB

Pobierz
ALEX (21).jpg

grafika | 2,22 MB

Pobierz
ALEX (16).jpg

grafika | 2,72 MB

Pobierz
ALEX (13).jpg

grafika | 1,41 MB

Pobierz
ALEX (1).jpg

grafika | 2,14 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Jak wysoka jest cena sukcesu i szczęścia? Odpowiedzi w cyklu „Kino Mówi: Ekonomia” w październiku w Ale kino+

temu

Wszystko, czego pragniemy w życiu ma swoją cenę. Doskonale rozumieją to filmowcy i w swych dziełach stawiają pytania o koszty, które ponosi człowiek, stąpając po drodze prowadzącej do osiągnięcia założonych celów. W październiku w cyklu „Kino Mówi: Ekonomia” zaprezentowane zostaną filmy badające ludzką gospodarkę emocjonalną. Na antenie: nagrodzony Złotą Palmą na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes dramat „Ja, Daniel Blake” („I, Daniel Blake”), sentymentalna podróż do Czechosłowacji w filmie „Nauczycielka” („Ucitelka”), nominowana do Oscara® przewrotna tragikomedia „Toni Erdmann” („Toni Erdmann”) oraz poruszające studium gasnącego uczucia w obrazie „Inwestycja w małżeństwo” („L'économie du couple”). Filmy z cyklu „Kino Mówi: Ekonomia” w czwartki od 4 do 25 października, o godz. 20:10 w Ale Kino+.
„Papież, to jest firma!” – sekrety jednego z najpotężniejszych ludzi na ziemi już w październiku w CANAL+

temu

Ojciec Święty – katolikom wydaje się bliski i dobrze znany. Za pośrednictwem kilku kliknięć można dowiedzieć się, co jada na śniadanie, a mimo to od niemal dwóch tysięcy lat Watykan pieczołowicie strzeże tajemnic papieży. Większość informacji na ich temat nigdy nie ujrzała światła dziennego. Najnowsza seria dokumentalna „Papież. Najpotężniejsze narzędzie Kościoła” („Pope: The Most Powerful Man In History”) dociera do tajnych dotychczas źródeł i przybliża widzom najważniejsze okresy w historii papiestwa. Premierowe odcinki już od 1 października tylko w CANAL+.
Weekend z Festiwalem Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w CANAL+

temu

Wrzesień to miesiąc polskiego kina - co roku najważniejsze osobistości filmowego świata zjeżdżają się nad malownicze morze, aby świętować tryumfy rodzimej kinematografii. Na zakończenie 43. edycji Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni CANAL+ wyemituje wybrane produkcje wyróżnione w poprzednim roku. Na entuzjastów ambitnego, festiwalowego kina czeka weekend pełen filmowych uniesień.
Plan filmowy na zboczach ośmiotysięcznika w Karakorum – trwają zdjęcia do wyjątkowej koprodukcji CANAL+

temu

Jak się kręci film fabularny na wysokości 5600 m n.p.m.? Jednym z niewielu reżyserów znających odpowiedź na to pytanie jest Leszek Dawid, który w górach Karakorum realizował pierwszą część zdjęć do filmu pt. „Broad Peak”. Kolejny etap prac nad opowieścią o polskim himalaiście, Macieju Berbece, ruszył z początkiem września.