Nowa płyta z przebojami Rybki MiniMini już w sprzedaży
Nowa płyta z przebojami Rybki MiniMini już w sprzedaży

Nowa płyta z przebojami Rybki MiniMini już w sprzedaży

Opublikowany

Rybka MiniMini zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy przy dźwiękach ich ulubionych piosenek! 26 marca do sklepów trafiła płyta „Urodziny Rybki MiniMini” z najpopularniejszymi przebojami i teledyskami znanymi z anteny MiniMini+.

„Urodziny Rybki MiniMini” to kolejna płyta wydana przez Magic Records, która z pewnością podbije serca najmłodszych. Poprzednie produkcje – „Największe Hity dla Ciebie z Rybką MiniMini”, „Najlepsze Przeboje z Rybką MiniMini vol. 3” oraz odświeżone „Kołysanki Utulanki” spotkały się z ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci.  

Płyta zawiera 14 znanych i uwielbianych utworów wraz z teledyskami. Dzieci znajdą tu największe przeboje Śpiewających Brzdąców, takie jak „Halo, Panie Policjancie”, „Lisek Łakomczuszek”, „Gdacze Kura Ko, Ko, Ko” czy „Silny Jak Lew”. Na płycie nie zabrakło też zabawnej piosenki Jacka Stachursky’ego „Osioł”, „Polnego Skrzata” Kasi Rodowicz, a także „Kolorowej Stonogi” sióstr Wajs. Wśród utworów pojawia się także „O marakasach” znane z programu Wygibajki, wprowadzającego dzieci w świat muzyki i tańca. Chwytliwe melodie i łatwe do zapamiętania słowa piosenek z pewnością przypadną najmłodszym do gustu, stając się znakomitym pretekstem do taneczno-wokalnych zabaw w wesołym towarzystwie Rybki MiniMini.

Premierę płyty „Urodziny Rybki MiniMini” zaplanowano na 26 marca br. 

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Urodziny Rybki MiniMini_1.png

grafika | 2,52 MB

Pobierz
Urodziny Rybki MiniMini_2.jpg

grafika | 2,82 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Dzień Przyjaciół Rybki MiniMini w warszawskim ZOO. Poznaj nowych bohaterów stacji!

temu

W niedzielę, 16 września w warszawskim ogrodzie zoologicznym odbędzie się Dzień Przyjaciół Rybki MiniMini, podczas którego dzieci będą mogły poznać Delfina Finka i Ośmiornicę Lolę. Impreza organizowana przez stację MiniMini+ rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 16:00. Na uczestników czekać będą niezwykłe atrakcje, mnóstwo zabawy i dużo interesujących ciekawostek na temat podwodnego świata.
Mecz Finałowy akcji "Zostań gwiazdą futbolu"

temu

W niedzielę, 9 września na boisku sportowym „Agrykola” w Warszawie odbędzie się Mecz Finałowy akcji „Zostań gwiazdą futbolu” zorganizowanej przez stację dziecięcą MiniMini+. Podczas imprezy na małych fanów piłki nożnej będzie czekało wiele sportowych atrakcji i mnóstwo zabawy. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
Rewolucja w MiniMini+! Obok Rybki MiniMini pojawią się dwaj zupełnie nowi bohaterowie stacji

temu

Stacja MiniMini+ w tym roku obchodzi piętnaste urodziny. Z tej okazji przygotowano niespodziankę dla małych widzów ­- świat Rybki MiniMini został wzbogacony o dodatkowe postacie. Nowymi bohaterami są Delfin oraz Ośmiornica, które idealnie wpisują się w morską stylistykę kanału.
Akacja "Czas na taniec - czas na twój ruch!" spełniła taneczne marzenia dzieci

temu

Akcja „Czas na taniec – czas na twój ruch” zorganizowana przez stację teleTOON+ była kierowana do młodych fanów muzyki i tańca, dzieci między 6 a 14 rokiem życia. Projekt miał formę castingu – widzowie mogli pokazać własne choreografie przed szeroką publicznością. Internauci oddali prawie 35 tysięcy głosów na blisko 300 przesłanych filmików. Celem akcji było zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz nauki ruchów i układów tanecznych.