Mocne otwarcie nowego serialowego thrillera produkcji CANAL+ „KRUK. Szepty słychać po zmroku”

Mocne otwarcie nowego serialowego thrillera produkcji CANAL+ „KRUK. Szepty słychać po zmroku”

Opublikowany

Ponad 380 tysięcy widzów – tyle osób w ciągu pięciu dni od premiery zobaczyło pierwszy odcinek serialowego thrillera „KRUK. Szepty słychać po zmroku” i wyruszyło z nami na Podlasie. W tym 225 tysięcy obejrzało niedzielną premierę na żywo bezpośrednio w CANAL+ (204 tys. – CANAL+ i 21 tys. – CANAL+1).

Łącznie pierwszy odcinek obejrzało 380 000 tysięcy osób, włączając w to widzów nc+ GO, Player+, transmisji na Facebooku, widzów online, a także tych, którzy nagrali produkcję na dekoderze. Z okazji premiery CANAL+ pokazał pierwszy odcinek w ramach odkodowanego sygnału.

Jesteśmy dumni, że kolejna oryginalna produkcja CANAL+ spodobała się widzom. Zainteresowanie naszym serialowym thrillerem nas nie dziwi – to mocne, wciągające kino. W „KRUKU. Szepty słychać po zmroku” stawiamy na wyraziste postacie, lokalność Podlasia, które jest wyjątkowym regionem oraz tematykę, jakiej jeszcze w polskich serialach nie było. Liczymy na to, ze kolejne odcinki wzbudzą jeszcze większe emocje – mówi Anna Limbach-Uryn, Dyrektor Działu Programowego nc+.

Pierwszy odcinek serialowego thrillera „KRUK. Szepty słychać po zmroku” wyemitowano w niedzielę, 18 marca, o godz. 21.30.
Serial, jakiego nie było
To coś więcej niż śledztwo kryminalne. Dla komisarza Adama Kruka (Michał Żurawski) sprawa porwania chłopca staje się powodem, by powrócić do rodzinnego Białegostoku i  rozprawić się z demonami swojej przeszłości. Dla widzów – to podróż do mrocznego, tajemniczego Podlasia, gdzie nie tylko natura potrafi być surowa i nieprzewidywalna.

„KRUK. Szepty słychać po zmroku” (2018, Polska) – serialowy thriller
Oryginalna produkcja CANAL+
Reżyseria: Maciej Pieprzyca (Jestem mordercą)
Scenariusz: Jakub Korolczuk („Życie po życiu”)
Produkcja: Opus TV (Łukasz Dzięcioł i Piotr Dzięcioł („Ida”))

W roli tytułowej „KRUK. Szepty słychać po zmroku” występuje Michał Żurawski („Dzikie róże”, „Jestem mordercą”), obok niego na ekranie również Cezary Łukaszewicz („BELFER”), Katarzyna Wajda („Jesteś bogiem”), Andrzej Zaborski („Róża”), Anna Nehrebecka („Chce się żyć”), Marcin Bosak („W ciemności”) oraz Jerzy Schejbal („Yuma”). Za muzykę odpowiada jeden z najzdolniejszych twórców muzyki filmowej - Bartosz Chajdecki. Skomponował ścieżki dźwiękowe do filmów takich jak: „Jestem mordercą”, „Bogowie”, „Chce się żyć” czy „Najlepszy”. Wyjątkowe zdjęcia to zasługa operatora Jana Holoubka i Witolda Płóciennika.

Premierowe odcinki „KRUK. Szepty słychać po zmroku” na antenie CANAL+ w każdą niedzielę o godz. 21:30, a także w CANAL+ Now w formacie 4K. Serial dostępny jest także w usłudze nc+ GO i nc+ GO TV.

Powtórki w CANAL+ w piątki o godzinie 23.00 oraz w CANAL+ SERIALE w środy o 22.45 i soboty o 20.00

Więcej informacji na temat serialu można znaleźć na oficjalnym profilu produkcji na Facebooku pod linkiem: www.facebook.com/krukcanalplus,
a także na fanpage'u CANAL+ na www.facebook.com/CANALplusPolska
i na Instagramie CANAL+: www.instagram.com/canalpluspolska .

Oficjalna strona serialu: kruk.canalplus.pl


Udostępnij

Powiązane artykuły
Międzynarodowy sukces oryginalnej produkcji CANAL+ „KRUK. Szepty słychać po zmroku” na festiwalu Mediamixx w Salonikach

temu

Thriller serialowy „KRUK. Szepty słychać po zmroku” podbija serca coraz szerszej rzeszy fanów, w tym także za granicą. Dobiegła końca 24. edycja prestiżowego festiwalu Mediamixx, podczas której międzynarodowe jury przyznało oryginalnej produkcji CANAL+ dwie nagrody. Serial został uhonorowany w kategoriach: najlepszy serial dramatyczny (Best Drama) oraz najlepszy scenariusz (Best Writing). Znalazł się też na finałowej liście w kategoriach najlepsze zdjęcia (Best Cinematography) oraz najlepszy reżyser (Best Director).
WIELKIE EMOCJE PO FINALE PIERWSZEGO SEZONU SERIALU „KRUK. SZEPTY SŁYCHAĆ PO ZMROKU”

temu

Serialowy thriller oryginalnej produkcji CANAL+, „KRUK. Szepty słychać po zmroku” przez cały sezon wywoływał wielkie emocje, które sięgnęły zenitu w niedzielę, 22 kwietnia. Wyjaśnienie zagadki porwania nastoletniego Rafałka Morawskiego w każdym odcinku śledziło średnio 203 000 widzów.
„KRUK. Szepty słychać po zmroku” dostępny m.in. w usługach nc+ GO TV, nc+ GO, bezpośrednio na dysku dekoderów oraz w Player+

temu

Serialowy thriller „KRUK. Szepty słychać po zmroku” emitowany w każdą niedzielę o 21:30 w CANAL+ można zobaczyć również poza anteną stacji. Premierowe odcinki będą dostępne w usługach nc+ GO TV, nc+ GO oraz bezpośrednio na dysku dekodera w kolekcjach CANAL+ VOD 4K w jakości 4K i CANAL+ VOD w jakości HD. Serial zobaczą również użytkownicy Player+.
„KRUK. Szepty słychać po zmroku” – oficjalny zwiastun oryginalnej produkcji CANAL+

temu

CANAL+ prezentuje oficjalny zwiastun swojej najnowszej produkcji „KRUK. Szepty słychać po zmroku”. Serialowy thriller zadebiutuje na antenie CANAL+ już 18 marca o godz. 21:30 i zabierze widzów na pełne mroku i tajemnic Podlasie. W roli głównej wystąpi Michał Żurawski. Reżyserem serii jest Maciej Pieprzyca.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.