Słodycz i perfekcja, czyli 3. sezon „Deserów Dekera” w marcu w Kuchni+

Słodycz i perfekcja, czyli 3. sezon „Deserów Dekera” w marcu w Kuchni+

Opublikowany

Każda okazja jest dobra, aby przygotować coś słodkiego! Wie to dobrze mistrz cukiernictwa Tomasz Deker, który już po raz trzeci odkryje przed widzami Kuchni+ inspirujące i niezwykle pomysłowe przepisy na słodkie desery i wypieki. Premierowe odcinki 3. sezonu „Deserów Dekera” w każdą niedzielę od 18 marca, o godzinie 15:00. Tylko w Kuchni+.

Wielkanocna babka w nowej pistacjowej odsłonie? A może torcik biszkoptowy z truskawkami i migdałami? W kuchni Tomasza Dekera nigdy nie brakuje inspiracji. Widzowie Kuchni+ będą mieli okazję się o tym przekonać w najnowszej odsłonie oryginalnej serii Kuchni+ „Desery Dekera”.

Słynny mistrz cukiernictwa, trener Kadry Juniorów na Culinary World Cup, w każdym z odcinków swojego programu przygotowuje trzy przepyszne słodkości, a z pasjonatami kulinariów dzieli się także podstawami profesjonalnego cukiernictwa.

W najnowszym 3. sezonie serii Tomasz przygotuje propozycje deserów na każdą okazję. Będzie m.in. tort jogurtowy idealny na  urodziny, bananowo-orzechowy chlebek, który idealnie sprawdzi się na pikniku czy mogąca uświetnić każde babyshower okazała beza. Nie zabraknie też oczywiście przepisów na zbliżające się Primaaprillis czy Wielkanoc.

Premierowe odcinki 3. sezonu „Deserów Dekera” w każdą niedzielę, od 18 marca, o godzinie 15:00. Tylko w Kuchni+.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Desery Dekera 3 (1).jpg

grafika | 16,2 MB

Pobierz
Desery Dekera 3 (6).jpg

grafika | 13,6 MB

Pobierz
Desery Dekera 3 (7).jpg

grafika | 10,5 MB

Pobierz
Desery Dekera 3 (2).jpg

grafika | 13,1 MB

Pobierz
Desery Dekera 3 (9).jpg

grafika | 15,3 MB

Pobierz
Desery Dekera 3 (3).jpg

grafika | 12 MB

Pobierz
Desery Dekera 3 (4).jpg

grafika | 11,5 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Polski design użytkowy – walka ze smogiem w ramach Domo+ Design Camp

temu

Design i promocja  innowacyjnych rozwiązań dla domu – tym charakteryzuje się i wyróżnia Domo+ już od dekady. Nadchodzące urodziny stacji to doskonały pretekst, aby zwrócić uwagę na kolejny aspekt naszej przestrzeni domowej -  problem zanieczyszczenia powietrza wewnątrz pomieszczeń. Stacja zrobi to jednak w charakterystyczny dla siebie, stylowy sposób – organizując Domo+ Design Camp dla studentów wzornictwa.
Fenomenalny trener Adam Wyrzyk odwiedza zagraniczne tory wyścigowe –  drugi sezon „Życia na wyścigach”

temu

 Hasło „wyścigi konne” przywołuje obrazy z najsłynniejszej brytyjskiej imprezy  towarzysko-sportowej Royal Ascot – wymyślne kapelusze na głowach  arystokratek, milionerzy w staromodnych cylindrach i barwnie ubrana  rodzina królewska, przypatrująca się zmaganiom jeźdźców. Bardziej  wtajemniczonym w tę dyscyplinę na myśl przyjdzie warszawski Służewiec.  To właśnie tu trener Adam Wyrzyk, czarny koń polskich gonitw, odnosi  spektakularne sukcesy. Już wkrótce odwiedzi także zagraniczne tory.  Premierowe odcinki drugiego sezonu produkcji Planete+ w każdą niedzielę,  od 2 września o godz. 22:00.
Cała Polska boki zrywa, czyli „Co za kabaret!” we wrześniu w CANAL+ DISCOVERY

temu

Polski kabaret ponad wszelką wątpliwość różni się od tego, który możemy oglądać w słynnym „Kabarecie” z Lizą Minnelli – trudno szukać w nim tańczących w rewii czy skąpo ubranych kobiet. Nie brakuje mu za to satyry na polską rzeczywistość. Rodzimi kabareciarze mają nadzwyczajny talent do wynajdywania czułych punktów narodowego ego i obśmiewania ich w sposób, który nie uraża, lecz bawi do łez. W jaki sposób pracują nad nowymi skeczami czołowe grupy kabaretowe w kraju? We wrześniu CANAL+ DISCOVERY zajrzy za kulisy programów kabaretowych, które kocha cała Polska.
Pokrzywianka z woj. świętokrzyskiego zwyciężczynią plebiscytu „Twoje miasto z góry”!

temu

Nie rozległa metropolia czy znany park, ale malownicza drobna miejscowość. Plebiscyt „Twoje miasto z góry”, towarzyszący premierze drugiego sezonu „Polski z góry” w Planete+, wygrała Pokrzywianka – niewielka miejscowość z powiatu kieleckiego w województwie świętokrzyskim. Już niebawem, będzie można zobaczyć jej okolice z zapierającej dech w piersiach, lotniczej perspektywy. Zwycięska Pokrzywianka zostanie przedstawiona na antenie Planete+ w ramach odcinka specjalnego programu.