Gwiazdy celebrują dobre kino - wyjątkowy Wieczór Oscarowy® w CANAL+.
Gwiazdy celebrują dobre kino  - wyjątkowy Wieczór Oscarowy® w CANAL+.

Gwiazdy celebrują dobre kino - wyjątkowy Wieczór Oscarowy® w CANAL+.

CANAL+ jak co roku zorganizował niezapomniany Wieczór Oscarowy® z wyjątkowymi gośćmi. Przedstawiciele  świata filmu i show-biznesu przybyli do Kinoteki w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, by wspólnie przeżywać filmowe emocje.

Na czerwonym dywanie pojawili się między innymi Anna Dereszowska, Michał Żurawski, Cezary Łukaszewicz, Magdalena Schejbal, Łukasz Jemioł, Aleksandra Konieczna, Roma Gąsiorowska, Michalina Łabacz, Paulina Szostak, Katarzyna Dąbrowska. Nie mogło zabraknąć reżyserów – Macieja Pieprzycy, Marii Sadowskiej czy Anety Kopacz, która dobrze wie, co czują twórcy z szansą na Oscara® - sama była 3 lata temu nominowana do statuetki w kategorii Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny („Joanna”). Przybyli też Mariusz Szczygieł, Jakub Żulczyk, Filip Springer, Jakub Korolczuk, Monika Powalisz i Jan Holoubek.

Aktorzy, scenarzyści, reżyserzy, scenografowie, kostiumografowie, już czekają na rozpoczęcie transmisji i w kuluarach obstawiają, kto tego wieczoru wyjdzie ze Oscarem®.

Wieczór Oscarowy to wyjątkowa impreza, organizowana przez CANAL+, który jako jedyna telewizja w Polsce transmituje Galę na żywo. O 1:30 na antenie CANAL+  rozpocznie się studio oscarowe, natomiast o godzinie 2:00 transmisja rozdania Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej®.

Partnerami wieczoru są: AA Wings of Color, W.KRUK, Schwarzkopf, Jim Beam, N31 by Robert Sowa, Beluga, Vistula, Piper-Heidsieck, Samsung oraz Audi.

Partnerami medialnymi Wieczoru Oscarowego® są: ELLE, ELLE.PL, Gala, Gala.pl, GLAMOUR, GLAMOUR.pl oraz Wirtualne Media.

GALA OSCAROWA® NA ŻYWO TYLKO W CANAL+

ODKODOWANA DLA WSZYSTKICH ABONENTÓW NC+ I WYBRANYCH OPERATORÓW KABLOWYCH (UPC, VECTRA, INEA , TOYA, MULTIMEDIA)


Załączniki

Pobierz wszystkie

15630.jpg

grafika | 5,29 MB

Pobierz
15716.jpg

grafika | 2,9 MB

Pobierz
16009.jpg

grafika | 5 MB

Pobierz
15921.jpg

grafika | 4,4 MB

Pobierz
15833.jpg

grafika | 3,91 MB

Pobierz
15683.jpg

grafika | 4,17 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
And the Oscar® goes to… Filmowe emocje tylko w CANAL+

CANAL+ jako jedyna telewizja w Polsce udostępniła na żywo jubileuszową, 90. galę wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej®. Dziś, w nocy z 4 na 5 marca, poznaliśmy najlepsze filmy i twórców 2017 roku. Kto zdobył prestiżowego Oscara®?
Nadchodzi wielkie święto kina – już w ten weekend jubileuszowa Gala Oscarowa®

W nocy z 4 na 5 marca statuetki Oscarów® trafią w ręce najlepszych aktorek, aktorów, reżyserów, scenarzystów i wszystkich tych, dzięki którym powstały najgłośniejsze filmy 2017 roku.
Weekendy z OSCAREM® w CANAL+ 24-25 lutego oraz 2-4 marca. Po raz pierwszy w telewizji: „Lion. Droga do domu”, „Przełęcz ocalonych” i „La La Land”.

Jubileuszowa, 90. gala wręczenia Oscarów® odbędzie się już 4 marca. CANAL+ wyemituje jej transmisję jako jedyna telewizja w Polsce. W oczekiwaniu na tę wyjątkową noc, stacja zaprosi swoich widzów na cykl filmów, które podbiły serca Amerykańskiej Akademii Filmowej® w roku 2017. W ramach Weekendów z Oscarem® w programie prezentowane po raz pierwszy w polskiej telewizji: „Lion. Droga do domu” z Nicole Kidman i Devem Patelem w obsadzie, który zdobył aż 6 nominacji, „Captain Fantastic” z nominowanym w kategorii najlepszy aktor pierwszoplanowy Viggo Mortensenem, nagrodzony statuetką dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego „Klient”, „Przełęcz ocalonych”, która zdobyła 2 statuetki, „Czerwony żółw”, nominowany w kategorii najlepszy długometrażowy film animowany oraz triumfator zeszłorocznej gali, laureat aż 6 statuetek – „La La Land”. Weekendów z Oscarem® 24 i 25 lutego oraz 2-4 marca. Tylko w CANAL+.
JUBILEUSZOWA GALA OSCAROWA® NA ŻYWO TYLKO W CANAL+

CANAL+ wyemituje 90. galę wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej® jako jedyna telewizja w Polsce. Transmisja na żywo z najważniejszego wydarzenia w świecie kina odbędzie się w nocy z 4 na 5 marca i będzie odkodowana dla wszystkich abonentów nc+ oraz abonentów wybranych sieci kablowych. Studio oscarowe poprowadzą Katarzyna Borowiecka i Katarzyna Janowska.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.