Nadchodzi wielkie święto kina – już w ten weekend jubileuszowa Gala Oscarowa®
Nadchodzi wielkie święto kina – już w ten weekend jubileuszowa Gala Oscarowa®

Nadchodzi wielkie święto kina – już w ten weekend jubileuszowa Gala Oscarowa®

W nocy z 4 na 5 marca statuetki Oscarów® trafią w ręce najlepszych aktorek, aktorów, reżyserów, scenarzystów i wszystkich tych, dzięki którym powstały najgłośniejsze filmy 2017 roku.

Jubileuszową,  90. galę wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej®, poprowadzi Jimmy Kimmel. Gwiazdor „Jimmy Kimmel Live!” będzie pełnił rolę gospodarza najważniejszego filmowego wieczoru w Hollywood po raz drugi.

Te 90 dekad to niezapomniane momenty, które przeszły do historii Oscarów® – 12-minutowa owacja na stojąco dla Charliego Chaplina w 1972 roku, Roberto Benigni, biegnący po swojego Oscara® po oparciach krzeseł w roku 1999, czy słynne selfie Ellen DeGeneres z topowymi gwiazdami Hollywood. Co wydarzy się w tym roku? Przekonamy się już w niedzielę.

Transmisja ze studia oscarowego, w którym odbywać się będą rozmowy z filmowcami oraz ekspertami z branży filmowej, rozpocznie się o godzinie 1:30. Poprowadzą je Katarzyna Borowiecka i Katarzyna Janowska. W poniedziałek, 5 marca, o 22:00 przedstawiona zostanie skrócona relacja z gali. CANAL+ wyemituje 90. galę wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej® jako jedyna telewizja w Polsce.

GALA OSCAROWA® NA ŻYWO TYLKO W CANAL+. NOC Z 4/5 MARCA

ODKODOWANA DLA WSZYSTKICH ABONENTÓW NC+ I WYBRANYCH OPERATORÓW KABLOWYCH (UPC, VECTRA, INEA , TOYA, MULTIMEDIA)
Załączniki

Pobierz wszystkie

90AA_Host_JK_1.jpg

grafika | 2,42 MB

Pobierz
CANAL_.jpg

grafika | 45,8 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
And the Oscar® goes to… Filmowe emocje tylko w CANAL+

CANAL+ jako jedyna telewizja w Polsce udostępniła na żywo jubileuszową, 90. galę wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej®. Dziś, w nocy z 4 na 5 marca, poznaliśmy najlepsze filmy i twórców 2017 roku. Kto zdobył prestiżowego Oscara®?
Gwiazdy celebrują dobre kino - wyjątkowy Wieczór Oscarowy® w CANAL+.

CANAL+ jak co roku zorganizował niezapomniany Wieczór Oscarowy® z wyjątkowymi gośćmi. Przedstawiciele  świata filmu i show-biznesu przybyli do Kinoteki w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, by wspólnie przeżywać filmowe emocje.
Weekendy z OSCAREM® w CANAL+ 24-25 lutego oraz 2-4 marca. Po raz pierwszy w telewizji: „Lion. Droga do domu”, „Przełęcz ocalonych” i „La La Land”.

Jubileuszowa, 90. gala wręczenia Oscarów® odbędzie się już 4 marca. CANAL+ wyemituje jej transmisję jako jedyna telewizja w Polsce. W oczekiwaniu na tę wyjątkową noc, stacja zaprosi swoich widzów na cykl filmów, które podbiły serca Amerykańskiej Akademii Filmowej® w roku 2017. W ramach Weekendów z Oscarem® w programie prezentowane po raz pierwszy w polskiej telewizji: „Lion. Droga do domu” z Nicole Kidman i Devem Patelem w obsadzie, który zdobył aż 6 nominacji, „Captain Fantastic” z nominowanym w kategorii najlepszy aktor pierwszoplanowy Viggo Mortensenem, nagrodzony statuetką dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego „Klient”, „Przełęcz ocalonych”, która zdobyła 2 statuetki, „Czerwony żółw”, nominowany w kategorii najlepszy długometrażowy film animowany oraz triumfator zeszłorocznej gali, laureat aż 6 statuetek – „La La Land”. Weekendów z Oscarem® 24 i 25 lutego oraz 2-4 marca. Tylko w CANAL+.
JUBILEUSZOWA GALA OSCAROWA® NA ŻYWO TYLKO W CANAL+

CANAL+ wyemituje 90. galę wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej® jako jedyna telewizja w Polsce. Transmisja na żywo z najważniejszego wydarzenia w świecie kina odbędzie się w nocy z 4 na 5 marca i będzie odkodowana dla wszystkich abonentów nc+ oraz abonentów wybranych sieci kablowych. Studio oscarowe poprowadzą Katarzyna Borowiecka i Katarzyna Janowska.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.