Paulina Tyczkowska w dziale komunikacji i PR platformy nc+
Paulina Tyczkowska w dziale komunikacji i PR platformy nc+

Paulina Tyczkowska w dziale komunikacji i PR platformy nc+

Opublikowany

Paulina Tyczkowska dołączyła do działu komunikacji i PR platformy nc+, gdzie objęła stanowisko koordynatora ds. komunikacji i PR filmów i seriali.

Jako PR koordynator odpowiada za działania PR-owe kanałów filmowych platformy nc+ (m.in. CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Family, CANAL+ Seriale) i seriali premium produkowanych przez CANAL+.

Przed dołączeniem do platformy nc+ pracowała jako dziennikarz w porannym programie „Pytanie na śniadanie” w Telewizji Polskiej. Była też związana z Polsat Cafe, gdzie jako reporterka przygotowywała relacje z premier kinowych i teatralnych oraz pokazów mody. Jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Łódzkim.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

P_Tyczkowska.JPG

grafika | 82,7 KB

Pobierz

„Azyl”, „Volta”,  „Logan: Wolverine”, „Zaginione miasto Z” i wiele innych. Kinowe hity po raz pierwszy w telewizji. Tylko w CANAL+

W marcu w programie CANAL+: „Azyl” - oparta na prawdziwej historii opowieść o ukrywaniu Żydów w warszawskim zoo podczas II wojny światowej (premiera: 10 marca, godz. 21.25), rodzinny dramat „Kolacja” z Richardem Gere’em („Pretty Woman”) w jednej z głównych ról (premiera: 11 marca, godz. 21.30), przygodowy film „Zaginione miasto Z” o próbie odnalezienia mitycznego El Dorado (premiera: 16 marca, godz. 21:00), „Volta” – najnowsze dzieło mistrza komedii – Juliusza Machulskiego, „Logan: Wolverine” – opowieść o przemijaniu osadzona w komiksowym świecie bohaterów X-Men (premiera: 17 marca, godz. 21:45), „Power Rangers” pozycja dla fanów science-fiction (premiera: 23 marca, godz. 21:00) oraz inspirowany życiem amerykańskiego poszukiwacza złota thriller „Gold” z Matthew McConaugheyem w roli głównej. Po raz pierwszy w telewizji. Tylko w CANAL+.