Artur Indyka na ratunek starym meblom! „Meblokreacje 2” tylko w Domo+

Artur Indyka na ratunek starym meblom! „Meblokreacje 2” tylko w Domo+

Published

Co można zrobić z piłki do fitnessu? Jak zrekonstruować wielką masywną meblościankę? I do czego może posłużyć stelaż łóżka? W najnowszym sezonie „Meblokreacji” Artur Indyka zaprezentuje widzom nowe szalone pomysły i jeszcze więcej nietuzinkowych realizacji mebli. Premierowe odcinki 2. sezonu serii w każdą niedzielę od 18 lutego, o godz. 18:00, tylko na antenie Domo+.

„Meblokreacje” to program, który udowadnia, że niewielkim kosztem i przy użyciu ogólnodostępnych materiałów można odnowić stary mebel i uczynić z niego ozdobę każdego wnętrza. Deska surfingowa, która lata świetności ma już za sobą? Nieustawna szafka, z którą nie wiadomo co zrobić? Artur  Indyka kreator, projektant wnętrz i złota rączka w jednym, wie jak zaradzić takim dylematom.  Pokaże widzom też co zrobić m.in. ze starymi szufladami i jak dać nowe życie odziedziczonej po babci meblościance.

 W drugim sezonie prowadzący zabierze też widzów Domo+ w sentymentalną podróż  do krainy polskiej motoryzacji, gdzie hasło „Maluch” nabierze zupełnie nowego znaczenia. Niecodzienni klienci, zaskakujące pomysły prowadzącego i zachwycające realizacje – drugi sezon będzie pełen wrażeń – wszak tytuł naszego programu Meblokreacje zobowiązuje.

Premierowe odcinki „Meblokreacji 2” w każdą niedzielę, o godzinie 18:00. Tylko w Domo+.

Share

Attachments

Download All

Meblokreacje2 (23).jpg

image | 5.43 MB

Download
Meblokreacje2 (12).jpg

image | 5.41 MB

Download
Meblokreacje2 (9).jpg

image | 5.73 MB

Download
Meblokreacje2 (13).jpg

image | 6.49 MB

Download
Meblokreacje2 (3).jpg

image | 4.55 MB

Download
Meblokreacje2 (1).jpg

image | 4.73 MB

Download
Meblokreacje2 (2).jpg

image | 3.68 MB

Download
Meblokreacje2 (18).jpg

image | 4.11 MB

Download
Meblokreacje2 (10).jpg

image | 4.89 MB

Download
Related Stories
Wymarzone mieszkanie: kupione i co dalej?

ago

Formalności, odbiór kluczy, a potem pierwsze wejście do wyczekiwanego, jeszcze pustego domu.  Mieszkanie kupione, ale co dalej? Z pomocą przychodzi Marta Czerkies, prowadząca nowy program w Domo+. Doświadczona architekt doradzi, jak sprawnie przejść przez etap wykańczania i zmienić stan deweloperski w komfortowe wnętrze. Premiera „Kupione i co dalej?”, nowej produkcji własnej Domo+, już 19 maja o godzinie 18:00!
Jak piękna jest Polska? Z góry wiadomo!

ago

Idąc przez labirynt po bokach widzimy tylko ściany. Mogą być to znakomicie zdobione mury lub równo przycięte żywopłoty, ale i tak jego prawdziwe piękno można dostrzec dopiero z góry.  A jeśli by tak ruszyć w Polskę i zobaczyć ją z lotu ptaka? Spojrzeć na przestrzeń, w której żyjemy, z góry? Taką właśnie Polskę można będzie odkryć na nowo w ramach 2. sezonu serii dokumentalnej „Polska z góry”, nie ruszając się z fotela. Premiera w każdy poniedziałek, od 18 czerwca o godz. 18:30.
Zielona rewolucja w tajskiej harmonii smaków – Marta Dymek w Tajlandii

ago

Coraz więcej osób wybiera Tajlandię jako wakacyjny cel. Jest to kraj, który tylko czeka, żeby poznać jego sekrety: zabytki, ludzi i wreszcie jedzenie… Dzięki Marcie Dymek i ekipie Kuchni+ nie trzeba ruszać się z domu, żeby je odkryć. Marta Dymek specjalnie dla widzów Kuchni+ wybrała się do Tajlandii. To co tam przygotowała można zobaczyć w premierowych odcinkach  „Zielonej rewolucji Marty Dymek” już od niedzieli, 13 maja o godz. 13:30.
CANAL+ DISCOVERY odkrywa fenomen sportu w najmniejszych krajach Europy

ago

Jaka jest najpopularniejsza dyscyplina sportowa na Malcie? W jaki sposób Islandzka reprezentacja jest w stanie pokonać Brytyjską legendę futbolu? Na te i wiele innych pytań odpowie dziennikarka Marcelina Rutkowska, odkrywając fenomen sportu w najmniejszych krajach Europy. Program „Małe kraje, wielki sport” już od 1 maja na antenie CANAL+ DISCOVERY.

Hit 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA Chelsea – Barcelona w jakości 4K w nc+

Chelsea podejmie Barcelonę we wtorkowym hicie 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA. Rywalizacja obu klubów od lat jest niezwykle zacięta. Po raz ostatni grały przeciwko sobie w 2012 roku. Po wyrównanych spotkaniach półfinałowych minimalnie lepsza okazała się Chelsea, która późn