Artur Indyka na ratunek starym meblom! „Meblokreacje 2” tylko w Domo+

Artur Indyka na ratunek starym meblom! „Meblokreacje 2” tylko w Domo+

Published

Co można zrobić z piłki do fitnessu? Jak zrekonstruować wielką masywną meblościankę? I do czego może posłużyć stelaż łóżka? W najnowszym sezonie „Meblokreacji” Artur Indyka zaprezentuje widzom nowe szalone pomysły i jeszcze więcej nietuzinkowych realizacji mebli. Premierowe odcinki 2. sezonu serii w każdą niedzielę od 18 lutego, o godz. 18:00, tylko na antenie Domo+.

„Meblokreacje” to program, który udowadnia, że niewielkim kosztem i przy użyciu ogólnodostępnych materiałów można odnowić stary mebel i uczynić z niego ozdobę każdego wnętrza. Deska surfingowa, która lata świetności ma już za sobą? Nieustawna szafka, z którą nie wiadomo co zrobić? Artur  Indyka kreator, projektant wnętrz i złota rączka w jednym, wie jak zaradzić takim dylematom.  Pokaże widzom też co zrobić m.in. ze starymi szufladami i jak dać nowe życie odziedziczonej po babci meblościance.

 W drugim sezonie prowadzący zabierze też widzów Domo+ w sentymentalną podróż  do krainy polskiej motoryzacji, gdzie hasło „Maluch” nabierze zupełnie nowego znaczenia. Niecodzienni klienci, zaskakujące pomysły prowadzącego i zachwycające realizacje – drugi sezon będzie pełen wrażeń – wszak tytuł naszego programu Meblokreacje zobowiązuje.

Premierowe odcinki „Meblokreacji 2” w każdą niedzielę, o godzinie 18:00. Tylko w Domo+.

Share

Attachments

Download All

Meblokreacje2 (23).jpg

image | 5.43 MB

Download
Meblokreacje2 (12).jpg

image | 5.41 MB

Download
Meblokreacje2 (9).jpg

image | 5.73 MB

Download
Meblokreacje2 (13).jpg

image | 6.49 MB

Download
Meblokreacje2 (3).jpg

image | 4.55 MB

Download
Meblokreacje2 (1).jpg

image | 4.73 MB

Download
Meblokreacje2 (2).jpg

image | 3.68 MB

Download
Meblokreacje2 (18).jpg

image | 4.11 MB

Download
Meblokreacje2 (10).jpg

image | 4.89 MB

Download
Related Stories
Pokrzywianka z woj. świętokrzyskiego zwyciężczynią plebiscytu „Twoje miasto z góry”!

ago

Nie rozległa metropolia czy znany park, ale malownicza drobna miejscowość. Plebiscyt „Twoje miasto z góry”, towarzyszący premierze drugiego sezonu „Polski z góry” w Planete+, wygrała Pokrzywianka – niewielka miejscowość z powiatu kieleckiego w województwie świętokrzyskim. Już niebawem, będzie można zobaczyć jej okolice z zapierającej dech w piersiach, lotniczej perspektywy. Zwycięska Pokrzywianka zostanie przedstawiona na antenie Planete+ w ramach odcinka specjalnego programu.
„Przed Elvisem nie było nic” – biografia Elvisa Presleya w Planete+

ago

Elvis Presley jest kimś więcej niż tylko królem Rock and rolla. Trudno wyobrazić sobie bez niego współczesną kulturę amerykańską, w której zajmuje on zasłużone miejsce - obok Supermana i Abrahama Lincolna. Jego wkład to wizerunek artysty totalnego, ale też uosabiany przez niego mit o chłopcu pochodzącym z nizin, który wzbił się na sam szczyt. Elvis nadal inspiruje kolejne rzesze artystów i przeciętnych zjadaczy chleba. Już 12 sierpnia Planete+ wyemituje dokument ukazujący siedem etapów życia gwiazdora.
Inspiracje na domowe gotowanie z Marietą Marecką

ago

Salvador Dali mawiał, że „można nie jeść w ogóle, ale nie można jeść źle”. Jednak codzienne przygotowywanie smacznych posiłków może być problematyczne, jeśli brakuje pomysłów. Marietta Marecka w nowym sezonie swojego programu przedstawia widzom inspiracje i gotowe przepisy na proste, trzydaniowe obiady, których przygotowanie nie zajmie nam całego dnia. Zaskakujące, a co najważniejsze: przemyślane i zdrowe – takie są propozycje Mariety. Nowe odcinki już od 11 sierpnia o godz. 17:00.   
Miejski street art w stolicy: Warszawa z lotu ptaka na graffiti

ago

Od 23 lipca na warszawskich bulwarach  wiślanych podziwiać można graffiti 3D, przedstawiające stolicę z  nietypowej perspektywy. Projekt powstał w ramach kampanii promocyjnej  programu „Polska z góry” stacji Planete+.