Artur Indyka na ratunek starym meblom! „Meblokreacje 2” tylko w Domo+

Artur Indyka na ratunek starym meblom! „Meblokreacje 2” tylko w Domo+

Published

Co można zrobić z piłki do fitnessu? Jak zrekonstruować wielką masywną meblościankę? I do czego może posłużyć stelaż łóżka? W najnowszym sezonie „Meblokreacji” Artur Indyka zaprezentuje widzom nowe szalone pomysły i jeszcze więcej nietuzinkowych realizacji mebli. Premierowe odcinki 2. sezonu serii w każdą niedzielę od 18 lutego, o godz. 18:00, tylko na antenie Domo+.

„Meblokreacje” to program, który udowadnia, że niewielkim kosztem i przy użyciu ogólnodostępnych materiałów można odnowić stary mebel i uczynić z niego ozdobę każdego wnętrza. Deska surfingowa, która lata świetności ma już za sobą? Nieustawna szafka, z którą nie wiadomo co zrobić? Artur  Indyka kreator, projektant wnętrz i złota rączka w jednym, wie jak zaradzić takim dylematom.  Pokaże widzom też co zrobić m.in. ze starymi szufladami i jak dać nowe życie odziedziczonej po babci meblościance.

 W drugim sezonie prowadzący zabierze też widzów Domo+ w sentymentalną podróż  do krainy polskiej motoryzacji, gdzie hasło „Maluch” nabierze zupełnie nowego znaczenia. Niecodzienni klienci, zaskakujące pomysły prowadzącego i zachwycające realizacje – drugi sezon będzie pełen wrażeń – wszak tytuł naszego programu Meblokreacje zobowiązuje.

Premierowe odcinki „Meblokreacji 2” w każdą niedzielę, o godzinie 18:00. Tylko w Domo+.

Share

Attachments

Download All

Meblokreacje2 (23).jpg

image | 5.43 MB

Download
Meblokreacje2 (12).jpg

image | 5.41 MB

Download
Meblokreacje2 (9).jpg

image | 5.73 MB

Download
Meblokreacje2 (13).jpg

image | 6.49 MB

Download
Meblokreacje2 (3).jpg

image | 4.55 MB

Download
Meblokreacje2 (1).jpg

image | 4.73 MB

Download
Meblokreacje2 (2).jpg

image | 3.68 MB

Download
Meblokreacje2 (18).jpg

image | 4.11 MB

Download
Meblokreacje2 (10).jpg

image | 4.89 MB

Download
Related Stories
Wielkanocne danie czy sportowa uczta? 4. sezon „365 obiadów Mariety Mareckiej” zaproponuje potrawę na każdą okazję

ago

Codzienne przygotowywanie obiadów nie musi być żmudną rutyną. Z pomocą i inspiracją przyjdzie już po raz czwarty Marieta Marecka, która w swoim autorskim programie zaprezentuje szereg pomysłowych i prostych w przygotowaniu posiłków. Premierowe odcinki „365 obiadów Mariety Mareckiej 4” w każdą sobotę, od 24 marca o godzinie 17:00. Tylko w Kuchni+.
Słodycz i perfekcja, czyli 3. sezon „Deserów Dekera” w marcu w Kuchni+

ago

Każda okazja jest dobra, aby przygotować coś słodkiego! Wie to dobrze mistrz cukiernictwa Tomasz Deker, który już po raz trzeci odkryje przed widzami Kuchni+ inspirujące i niezwykle pomysłowe przepisy na słodkie desery i wypieki. Premierowe odcinki 3. sezonu „Deserów Dekera” w każdą niedzielę od 18 marca, o godzinie 15:00. Tylko w Kuchni+.
„Pogotowie remontowe Wieśka” rusza na ratunek mieszkaniom w potrzebie

ago

Po wizycie „złotej rączki” zamiast wymarzonej łazienki i działającego kranu został tylko pusty portfel? Najnowsza seria poradnikowa Domo+ „Pogotowie remontowe Wieśka” postara się zaradzić takim problemom i podpowie, jak przeżyć remont bez szwanku. Premierowe odcinki w każdą niedzielę od 11 marca, o godzinie 16:00. 
Głos kobiet w marcowym cyklu Planete+

ago

Nie zawsze słyszalny, w historii często pomijany, w ostatnich latach staje się jednak coraz donośniejszy. Głos kobiet – ich doświadczenia i niezwykłe historie coraz częściej wybrzmiewają z należytą mocą. Wybrzmią także w marcowej ramówce Planete+. Premiery dokumentów opowiadających o wyjątkowych kobietach w każdy marcowy weekend o godzinie 22:00. Tylko w Planete+.

Hit 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA Chelsea – Barcelona w jakości 4K w nc+

Chelsea podejmie Barcelonę we wtorkowym hicie 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA. Rywalizacja obu klubów od lat jest niezwykle zacięta. Po raz ostatni grały przeciwko sobie w 2012 roku. Po wyrównanych spotkaniach półfinałowych minimalnie lepsza okazała się Chelsea, która późn