Artur Indyka na ratunek starym meblom! „Meblokreacje 2” tylko w Domo+

Artur Indyka na ratunek starym meblom! „Meblokreacje 2” tylko w Domo+

Published

Co można zrobić z piłki do fitnessu? Jak zrekonstruować wielką masywną meblościankę? I do czego może posłużyć stelaż łóżka? W najnowszym sezonie „Meblokreacji” Artur Indyka zaprezentuje widzom nowe szalone pomysły i jeszcze więcej nietuzinkowych realizacji mebli. Premierowe odcinki 2. sezonu serii w każdą niedzielę od 18 lutego, o godz. 18:00, tylko na antenie Domo+.

„Meblokreacje” to program, który udowadnia, że niewielkim kosztem i przy użyciu ogólnodostępnych materiałów można odnowić stary mebel i uczynić z niego ozdobę każdego wnętrza. Deska surfingowa, która lata świetności ma już za sobą? Nieustawna szafka, z którą nie wiadomo co zrobić? Artur  Indyka kreator, projektant wnętrz i złota rączka w jednym, wie jak zaradzić takim dylematom.  Pokaże widzom też co zrobić m.in. ze starymi szufladami i jak dać nowe życie odziedziczonej po babci meblościance.

 W drugim sezonie prowadzący zabierze też widzów Domo+ w sentymentalną podróż  do krainy polskiej motoryzacji, gdzie hasło „Maluch” nabierze zupełnie nowego znaczenia. Niecodzienni klienci, zaskakujące pomysły prowadzącego i zachwycające realizacje – drugi sezon będzie pełen wrażeń – wszak tytuł naszego programu Meblokreacje zobowiązuje.

Premierowe odcinki „Meblokreacji 2” w każdą niedzielę, o godzinie 18:00. Tylko w Domo+.

Share

Attachments

Download All

Meblokreacje2 (23).jpg

image | 5.43 MB

Download
Meblokreacje2 (12).jpg

image | 5.41 MB

Download
Meblokreacje2 (9).jpg

image | 5.73 MB

Download
Meblokreacje2 (13).jpg

image | 6.49 MB

Download
Meblokreacje2 (3).jpg

image | 4.55 MB

Download
Meblokreacje2 (1).jpg

image | 4.73 MB

Download
Meblokreacje2 (2).jpg

image | 3.68 MB

Download
Meblokreacje2 (18).jpg

image | 4.11 MB

Download
Meblokreacje2 (10).jpg

image | 4.89 MB

Download
Related Stories
Świat stworzony na nowo – polskie gry komputerowe

ago

Rynek warty ponad 500 milionów dolarów. Gracze, których zmagania z kolejnymi „levelami” platformówek notują miliony odsłon w serwisie YouTube. To, co początkowo służyło zabawie, przerodziło się w część kultury, ważne ogniwo życia młodych pokoleń oraz prawdziwy biznes. W branży gier komputerowych Polska jest już prawdziwą potęgą. Zatem jak wygląda ten rynek? Które produkcje zyskały rozgłos i którzy twórcy zasłużyli na światowe uznanie? W nowym programie „Twórcy światów” w CANAL+ DISCOVERY nie tylko przyglądamy się zjawisku, analizując rys historyczny oraz sylwetki polskich twórców, lecz także stawiamy pytania o przyszłość tego biznesu. Premiera już we wtorek, 16 października.
Ucieczka z miejskiej dżungli w Domo+

ago

W powakacyjnym natłoku obowiązków i wirze codziennych zajęć nie ma chyba osoby, która nie marzyłaby o ucieczce poza miejską dżunglę, by obcować z naturą. Taką możliwość daje piąty sezon programu „Daleko od miasta”, którego premiera już 6 października o 18:00 w Domo+.
Czy zwierzęta mają prawa? Cykl dokumentalny w Planete+

ago

Szokujące śledztwo w masarniach na całym świecie, historia modyfikowania krowich genów oraz owady jako żywność przyszłości – w październiku w ramach środowego pasma SZOK DOK widzowie poznają wstrząsające fakty na temat globalnego przemysłu spożywczego. Zwierzęta pełnią bardzo istotną rolę w naszym świecie. Jednak czy mają jakiekolwiek prawa? Premiery dokumentów w każdą środę od 3 października o godz. 22:00.
Sekrety XX-wiecznej Rosji w październiku na antenie Planete+

ago

Morderstwo człowieka-zagadki, czyli Rasputina, kreowana przez władze ZSRR polityka seksualna, walka z głodem przy pomocy naukowych faktów i kuglarskich sztuczek oraz prawdziwa historia otoczonego niezwykłym kultem radzieckiego agenta – w tym miesiącu widzowie naszej stacji odkryją nieustająco intrygujące oblicze Rosji w specjalnym cyklu historycznym. Premiery kolejnych filmów w każdy czwartek od 4 października, o godz. 22:00.
Check your inbox for a subscription confirmation email.
By confirming your subscription you will receive the latest content published on this website and consent to your information being securely processed and stored.