EDYTA SADOWSKA JAKO NOWY SZEF PIONU PROGRAMOWEGO DOŁĄCZY DO ZARZĄDU NC+
EDYTA SADOWSKA JAKO NOWY SZEF PIONU PROGRAMOWEGO DOŁĄCZY DO ZARZĄDU NC+

EDYTA SADOWSKA JAKO NOWY SZEF PIONU PROGRAMOWEGO DOŁĄCZY DO ZARZĄDU NC+

Opublikowany

Edyta Sadowska nowym Szefem Pionu Programowego nc+. Będzie odpowiadać m.in. za strategię programową nc+, rozwój kanałów własnych, lokalne produkcje, kanały zewnętrzne, a także strategiczne partnerstwa biznesowe.

Edyta Sadowska dołączy do nc+ 6 marca 2018 r.
– Oferta programowa nc+ to kluczowy obszar naszej działalności w  kontekście coraz bardziej konkurencyjnego rynku. Rola Szefa Pionu  Programowego ma absolutnie kluczowe znaczenie w ramach naszego  kierownictwa najwyższego szczebla. Zadania Edyty skupią się na  zapewnieniu silnej współpracy, szczególnie z naszymi spółkami matkami  oraz akcjonariuszami, Grupą Canal+ i TVN, tak aby móc wykorzystać nasze  międzynarodowe doświadczenie, a także z najważniejszymi graczami na  rynku polskim. Wierzę, że doświadczenie i charyzma Edyty pomogą nam  nadal z sukcesami zapewniać naszym klientom najlepszą rozrywkę i  innowacyjne treści w najwyższej możliwej jakości i formie – powiedział  Manuel Rougeron, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny nc+.
– nc+ to dobrze prosperująca firma. To znakomite produkcje telewizyjne i kinowe, które często wyznaczają nowe trendy, najnowsze technologie, a także szeroka platforma dystrybucyjna... Prywatnie jestem wierną fanką „Belfra”, dlatego ucieszyłam się z propozycji nc+, natomiast zawodowo jest to wyzwanie, na które czekałam – mówi Edyta.
Edyta wnosi do nc+ wiele lat doświadczenia na  wysokich stanowiskach kierowniczych, zdobytego w dużych organizacjach – ostatnio w Ringier Axel Springer, gdzie zajmowała stanowisko prezesa. Sprawdziła się jako wizjonerka i liderka, zarządzając zmianą, poprawiając wyniki oraz utrzymując wzrost organizacji.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Edyta Sadowska.JPG

grafika | 140 KB

Pobierz