Hit Premier League Liverpool - Manchester City w 4K oraz starcie Borussii Dortmund z VfL Wolsfburg w Bundeslidze – piłkarski weekend w nc+

Hit Premier League Liverpool - Manchester City w 4K oraz starcie Borussii Dortmund z VfL Wolsfburg w Bundeslidze – piłkarski weekend w nc+

Hitem nadchodzącej kolejki Premier League będzie starcie Liverpoolu z  Manchesterem City. Dla prowadzących w tabeli „The Citizens” to okazja do  powiększenia przewagi nad rywalami. Z kolei „The Reds” będą mieli  szansę na rewanż za porażkę z września. Wówczas na Etihad Stadium  Manchester City wygrał aż 5:0. Spotkanie już w niedzielę od 16:55 w  CANAL+ SPORT oraz w technologii 4K w CANAL+ NOW.

Wcześniej, o 14:25 w CANAL+ SPORT kibice zobaczą starcie Bournemouth – Arsenal. W sobotę fani wyspiarskiego futbolu zobaczą mecze pozostałych drużyn z czołówki tabeli. O 15:55 Chelsea podejmie Leicester, zaś o 18:25 Tottenham zmierzy się z Evertonem. Obie transmisje w CANAL+ SPORT, podobnie jak retransmisja meczu Newcastle – Swansea o 20:30. 23. kolejkę zakończy poniedziałkowe spotkanie Manchester United – Stoke (20:55, CANAL+ SPORT2). „Czerwone diabły” zajmują w tabeli drugie miejsce – do lokalnego rywala City tracą aż 15 punktów, a nad trzecią Chelsea mają tylko jeden punkt przewagi.

Po świątecznej przerwie na boiska wracają piłkarze Bundesligi. Widzowie CANAL+ SPORT2 zobaczą w ten weekend dwa spotkania. W sobotę VfB Stuttgart zagra z Herthą Berlin (15:20), a w niedzielę Borussia Dortmund podejmie VfL Wolfsburg (17:50).            

Plan transmisji

Premier League:
Sobota, 13 stycznia
15:55 Chelsea - Leicester; CANAL+ SPORT
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski

18:25 Tottenham - Everton; CANAL+ SPORT
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

20:30 Newcastle – Swansea; CANAL+ SPORT
Komentarz: Piotr Domagała, Michał Gutka

23:30 Premier League+; CANAL+ SPORT

Niedziela, 14 grudnia
14:25 Bournemouth - Arsenal; CANAL+ SPORT
Komentarz: Michał Gutka, Rafał Dębiński

16:55 Liverpool - Manchester City; CANAL+ SPORT /CANAL+ NOW (technologia 4K)
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

Poniedziałek, 15 grudnia
20:55 Manchester United - Stoke; CANAL+ SPORT
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

Bundesliga:
Sobota, 13 stycznia
15:20 VfB Stuttgart - Hertha BSC; CANAL+ SPORT2
Komentarz: Filip Surma, Leszek Orłowski

23:15 Bundesliga+; CANAL+ SPORT

Niedziela, 14 stycznia
17:50 Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg; CANAL+ SPORT2
Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski

Poniedziałek, 15 stycznia

18:30 Bundesliga Highlights Show; CANAL+ SPORT
Check your inbox for a subscription confirmation email.
By confirming your subscription you will receive the latest content published on this website and consent to your information being securely processed and stored.