Strategia i działania Public Relations serialu „BELFER” z pierwszą w historii nagrodą publiczności oraz trzema statuetkami na gali Złote Spinacze 2017

Strategia i działania Public Relations serialu „BELFER” z pierwszą w historii nagrodą publiczności oraz trzema statuetkami na gali Złote Spinacze 2017

Opublikowany

Działania  Public Relations wokół serialu kryminalnego „BELFER” wyróżnione zostały w 3 kategoriach podczas oficjalnej gali konkursu Złote Spinacze, organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Koncepcja PR serialu zdobyła dwa Złote Spinacze w kategoriach „Launch produktu, usługi lub firmy" oraz „Media Relations” oraz Srebrnego Spinacza w kategorii „Kultura i media”. Aktywności zostały docenione nie tylko przez branżę, ale także przez publiczność, co jest ogromnym wyróżnieniem i pokazuje, że były pozytywnie ocenione. Platforma nc+ za działania Public Relations serialu „BELFER” otrzymała również przyznawaną po raz pierwszy w historii konkursu Nagrodę Publiczności. Na wybrany projekt głosy można było oddawać za pośrednictwem strony internetowej.

- Jesteśmy niezwykle dumni z otrzymanych wyróżnień w tak prestiżowym konkursie branży PR jakim są Złote Spinacze. Na ten sukces pracowało wiele osób – zespół Public Relations nc+ oraz inne departamenty firmy nc+ oraz agencja Havas PR, Rubicon Media i Isobar Poland – i każdej z nich serdecznie dziękuję za zaangażowanie, profesjonalizm, pracę i serce. Szczególnym osiągnięciem jest zdobycie Nagrody Publiczności, która jest najcenniejszym wyróżnieniem. Najważniejsze były i będą dla nas relacje z obsadą i twórcami serialu oraz dziennikarzami, zbudowane na zaufaniu, szacunku i zrozumieniu. Przed nami kolejne wyzwania. Obecnie pracujemy nad działaniami promocyjnymi kolejnych produkcji własnych CANAL+ – mówi Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Dyrektor Komunikacji i PR oraz Rzecznik Prasowy nc+.

- Współpraca przy promocji serialu „BELFER” była nie tylko ogromnym wyzwaniem, ale także przyjemnością. Cieszę się, że działania połączonych sił agencji oraz działu PR platformy nc+ zostały docenione w branży. Czekamy na kolejne niestandardowe i inspirujące wspólne projekty – dodaje Agata Sander, Consulting Director w dziale Brand&Content w Havas PR.

Zespół nc+ odbierał nagrody w składzie: Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Dyrektor Komunikacji i PR oraz Rzecznik Prasowy nc+, Piotr Kaniowski, Kierownik ds. PR korporacyjnego, technologii i ofert, Olga Lipińska, Koordynator ds. komunikacji i PR, Jakub Wasiak, Koordynator ds. PR Kanałów Sportowych, Komunikacji i PR/Kanały Sportowe, Iwona Lisowska, Koordynator ds. PR Kanałów Filmowych i Seriali, Karol Adrian, Kierownik ds. komunikacji i PR CANAL+ DISCOVERY, Planete+, Kuchnia+, Domo+, Mateusz Murawski, Koordynator PR ds. Mediów Społecznościach wraz z aktorami serialu „BELFER”: Katarzyną Dąbrowską, Michaliną Łabacz, Pauliną Szostak, Patrykiem Pniewskim, Malwiną Buss i Piotrem Głowackim.

Obecnie na antenie CANAL+ można oglądać 2. sezon serialu „BELFER”. Ostatni odcinek już w najbliższą niedzielę, 10. grudnia o 21.30 w CANAL+. Przed emisją odcinka zapraszamy na fanpage serialu na wywiady live z aktorami.

Więcej informacji:
http://media.ncplus.pl/
www.instagram.com/belferoriginal/
www.facebook.com/CANALplusPolska/ www.facebook.com/BELFERCanalPlusPolska/
www.youtube.com/user/canalplus/
www.belfer.canalplus.pl/

Udostępnij

Powiązane artykuły
Rekordowy start 2. sezonu serialu kryminalnego „BELFER” – oryginalnej produkcji CANAL+

temu

Blisko 620 tysięcy widzów – tyle osób w ciągu dwóch pierwszych dni od premiery zobaczyło pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu „BELFER” z Maciejem Stuhrem w roli głównej. W tym 423 tysiące obejrzało niedzielną premierę bezpośrednio w CANAL+. Wynik premierowej emisji na antenie stacji to rekord, jeśli chodzi o oglądalność seriali i filmów w całej historii CANAL+.
Paweł Zawadzki wraca do CANAL+. Premiera 2. sezonu serialu „BELFER” w paśmie odkodowanym dla wszystkich

temu

W niedzielę 22 października o godzinie 21:30 premiera długo oczekiwanego drugiego sezonu serialu „BELFER”. Z tej okazji platforma nc+ przygotowała dla swoich widzów oraz operatorów kablowych specjalne pasmo odkodowane. Od godziny 17:00 CANAL+ dostępny będzie dla wszystkich widzów – nawet tych, którzy nie mają na co dzień wykupionego abonamentu CANAL+.
„BELFER” z największą liczbą nominacji do Złotych Spinaczy

temu

Serial kryminalny „BELFER” został nominowany do nagrody w konkursie Złote Spinacze. Oryginalna produkcja CANAL+ zdobyła najwięcej nominacji i powalczy o statuetki w aż czterech kategoriach. Nagroda przyznawana jest przez Związek Firm Public Relations dla najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonanych projektów zrealizowanych w Polsce.
„BELFER”: nowy, jeszcze bardziej tajemniczy teaser drugiego sezonu

temu

CANAL+ zaprasza do obejrzenia kolejnego teasera serialu „BELFER” Sezon 2. W roli głównej ponownie Maciej Stuhr. W pozostałych rolach: Aleksandra Konieczna, Mirosław Haniszewski, Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Eliza Rycembel i Szymon Piotr Warszawski. Za kamerą stanęło dwóch nowych reżyserów: Krzysztof Łukaszewicz („Karbala”, „Lincz”) oraz Maciej Bochniak („Disco Polo”). Scenariusz wyszedł spod pióra Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka oraz Wojciecha Bockenheima. „BELFER” Sezon 2. od 22 października 2017 w każdą niedzielę o 21:30. Tylko w CANAL+.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.