Kanał METRO w ofercie platformy nc+

Kanał METRO w ofercie platformy nc+

Opublikowany

Od 31 października br. kanał jest dostępny dla abonentów platformy nc+ na pozycji 28. Kanał jest również dostępny dla abonentów nc+ w Orange.

METRO to kanał ogólnotematyczny, którego ramówka budowana jest wokół największych, hollywoodzkich hitów, wciągających seriali fabularnych, a także najwyższej klasy dokumentów. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne, a także filmy animowane dla dzieci. Od września br. kanał dołączył do portfolio Discovery Networks.

- METRO to marka dobrze znana widzom naziemnej telewizji cyfrowej. Jest to dla nas inwestycja strategiczna. Dostrzegamy ogromny potencjał tego kanału, który znakomicie uzupełnia nasze portfolio. Odkąd mamy go pod swoimi skrzydłami, sukcesywnie dążymy do poszerzania jego zasięgu. Dlatego też cieszymy się, że odtąd METRO będą oglądać także abonenci nc+ - powiedziała Dorota Żurkowska-Bytner, SVP Country Manager Discovery w Polsce.

- Ogólnotematyczny profil kanału METRO oraz bogaty wybór filmów, seriali i programów tematycznych znakomicie uzupełni szeroką ofertę platformy nc+, dlatego bardzo cieszymy się z tego, że kanał jest dostępny dla naszych abonentów – 
powiedziała Anna Limbach-Uryn, dyrektor działu programowego platformy nc+. 

Udostępnij

Powiązane artykuły
Kup usługi nc+ i odbierz nawet 700 zł na zakupy. Rusza świąteczna oferta platformy nc+.

temu

Planowanie świąt wiąże się z dużymi wydatkami? Zastanawiasz się jaką niespodziankę świąteczną przygotować dla córki lub syna? Skorzystaj z nowej promocji nc+ i odbierz nawet 700 zł na przedpłaconej karcie płatniczej na dowolne zakupy.
Liga Mistrzów UEFA i Premier League w 4K po raz pierwszy Polsce na platformie nc+! Platforma nc+ wprowadza do oferty dekoder 4K UltraBOX+.

temu

Zgodnie z zapowiedziami z września tego roku, platforma nc+ wprowadza do swojej oferty dekoder 4K UltraBOX+ i jako pierwszy nadawca w Polsce udostępni swoim klientom transmisje wydarzeń sportowych z wykorzystaniem technologii 4K. Abonenci platformy nc+ już w listopadzie będą mogli zobaczyć mecze Ligi Mistrzów UEFA i Premier League transmitowane w najwyższej jakości obrazu.
Odkodowane kanały CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT2

temu

W dniach 14-22 października tego roku, CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT2 odkoduje swój sygnał. Treści na odkodowanych kanałach będą mogli zobaczyć abonenci platformy nc+ nieposiadający kanałów w swojej ofercie, abonenci Orange korzystający z oferty telewizyjnej oraz abonenci
Platforma nc+ zapowiada dekoder 4K Ready - UltraBOX+ i wydarzenia sportowe w 4K

temu

W trakcie odbywającej się dzisiaj jesiennej konferencji programowej platformy nc+, wiceprezes zarządu ds. marketingu Jacek Balicki zapowiedział wprowadzenie do oferty nc+ pierwszego dekodera 4K Ready – UltraBOX+. Platforma nc+ jako pierwszy nadawca w Polsce  udostępni swoim klientom transmisje wydarzeń sportowych z wykorzystaniem technologii 4K.

Bokserska walka Wilder – Stiverne o mistrzowski pas WBC, piłkarska „Bitwa o Anglię" oraz derby Trójmiasta w LOTTO Ekstraklasie – sportowy weekend w nc+

WILDER - STIVERNETydzień po bokserskiej gali w Cardiff i walce Anthony’ego Joshuy z Carlosem Takamem CANAL+ SPORT pokaże kolejny pojedynek o mistrzostwo świata wagi ciężkiej. W nocy z soboty na niedzielę podczas gali w Nowym Jorku Deontay Wilder (38-0-0) zmierzy się z Be