Kanał METRO w ofercie platformy nc+

Kanał METRO w ofercie platformy nc+

Opublikowany

Od 31 października br. kanał jest dostępny dla abonentów platformy nc+ na pozycji 28. Kanał jest również dostępny dla abonentów nc+ w Orange.

METRO to kanał ogólnotematyczny, którego ramówka budowana jest wokół największych, hollywoodzkich hitów, wciągających seriali fabularnych, a także najwyższej klasy dokumentów. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne, a także filmy animowane dla dzieci. Od września br. kanał dołączył do portfolio Discovery Networks.

- METRO to marka dobrze znana widzom naziemnej telewizji cyfrowej. Jest to dla nas inwestycja strategiczna. Dostrzegamy ogromny potencjał tego kanału, który znakomicie uzupełnia nasze portfolio. Odkąd mamy go pod swoimi skrzydłami, sukcesywnie dążymy do poszerzania jego zasięgu. Dlatego też cieszymy się, że odtąd METRO będą oglądać także abonenci nc+ - powiedziała Dorota Żurkowska-Bytner, SVP Country Manager Discovery w Polsce.

- Ogólnotematyczny profil kanału METRO oraz bogaty wybór filmów, seriali i programów tematycznych znakomicie uzupełni szeroką ofertę platformy nc+, dlatego bardzo cieszymy się z tego, że kanał jest dostępny dla naszych abonentów – 
powiedziała Anna Limbach-Uryn, dyrektor działu programowego platformy nc+. 

Udostępnij

Powiązane artykuły
Zobacz wszystkie mecze mundialu w nc+ GO

temu

Dzięki współpracy z Telewizją Polską abonenci platformy nc+ będą mogli zobaczyć w telewizji mobilnej nc+ GO wszystkie mecze trwających Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Spotkania będą transmitowane na kanale TVP Sport HD, który na czas mistrzostw dołączył do oferty nc+ GO oraz na kanałach TVP 1 HD i TVP 2 HD, które będą dostępne w nc+ GO w trakcie dwóch dni meczowych 19 i 24 czerwca.
Player+ BOX wchodzi na rynek – rewolucja w sposobie korzystania z telewizji

temu

Grupa TVN, właściciel serwisu OTT player.pl, oraz ITI Neovision S.A., właściciel platformy nc+, wprowadzają na rynek zapowiadany w listopadzie ubiegłego roku player+ BOX - unikalne i pierwsze na polskim rynku urządzenie oferujące dostęp do telewizji hybrydowej, w tym do cyfrowych kanałów naziemnych na żywo, oferty kanałów premium na żywo oraz treści VoD w jednym miejscu. Dzięki player+ BOX użytkownicy będą mogli oglądać bezpłatny kontent oraz płatne treści z oferty player+ na wszystkich telewizorach, również tych nieposiadających funkcji Smart TV – wystarczy podłączyć urządzenie do internetu. 
Platforma nc+ z nową kampanią promującą mundial w 4K

temu

Po raz pierwszy w Polsce mecze piłkarskich mistrzostw świata FIFA World Cup będą transmitowane w 4K. Dzięki współpracy z Telewizją Polską wszystkie spotkania mundialu w Rosji zostaną pokazane w najwyższej jakości obrazu na platformie nc+ na kanałach CANAL+ 4K Ultra HD – nowym kanale platformy nc+  oraz w TVP 4K - kanale  udostępnionym przez Telewizję Polską specjalnie na czas mistrzostw. Mundial w 4K oraz wprowadzenie nowych kanałów do oferty promuje nowa kampania reklamowa nc+ realizowana w telewizji, sieciach kin „Multikino”, stacjach radiowych, mediach online, mediach społecznościowych oraz w kanałach własnych online i punktach sprzedaży nc+.
Rusza CANAL+ 4K Ultra HD

temu

Platforma nc+ jako pierwsza platforma cyfrowa w Polsce wprowadza do oferty własny i nadający wyłącznie w jakości 4K kanał telewizyjny CANAL+ 4K Ultra HD, na którym będą transmitowane wybrane wydarzenia sportowe oraz hity filmowe, seriale, produkcje oryginalne CANAL+, widowiska muzyczne i programy dokumentalne w najwyższej jakości obrazu. CANAL+ 4K Ultra HD jest dostępny dla wszystkich abonentów nc+ posiadających dekoder 4K UltraBOX+ lub dedykowany moduł CAM CI+ i opcję dodatkową CANAL+.

Bokserska walka Wilder – Stiverne o mistrzowski pas WBC, piłkarska „Bitwa o Anglię" oraz derby Trójmiasta w LOTTO Ekstraklasie – sportowy weekend w nc+

WILDER - STIVERNETydzień po bokserskiej gali w Cardiff i walce Anthony’ego Joshuy z Carlosem Takamem CANAL+ SPORT pokaże kolejny pojedynek o mistrzostwo świata wagi ciężkiej. W nocy z soboty na niedzielę podczas gali w Nowym Jorku Deontay Wilder (38-0-0) zmierzy się z Be