Kanał METRO w ofercie platformy nc+

Kanał METRO w ofercie platformy nc+

Opublikowany

Od 31 października br. kanał jest dostępny dla abonentów platformy nc+ na pozycji 28. Kanał jest również dostępny dla abonentów nc+ w Orange.

METRO to kanał ogólnotematyczny, którego ramówka budowana jest wokół największych, hollywoodzkich hitów, wciągających seriali fabularnych, a także najwyższej klasy dokumentów. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne, a także filmy animowane dla dzieci. Od września br. kanał dołączył do portfolio Discovery Networks.

- METRO to marka dobrze znana widzom naziemnej telewizji cyfrowej. Jest to dla nas inwestycja strategiczna. Dostrzegamy ogromny potencjał tego kanału, który znakomicie uzupełnia nasze portfolio. Odkąd mamy go pod swoimi skrzydłami, sukcesywnie dążymy do poszerzania jego zasięgu. Dlatego też cieszymy się, że odtąd METRO będą oglądać także abonenci nc+ - powiedziała Dorota Żurkowska-Bytner, SVP Country Manager Discovery w Polsce.

- Ogólnotematyczny profil kanału METRO oraz bogaty wybór filmów, seriali i programów tematycznych znakomicie uzupełni szeroką ofertę platformy nc+, dlatego bardzo cieszymy się z tego, że kanał jest dostępny dla naszych abonentów – 
powiedziała Anna Limbach-Uryn, dyrektor działu programowego platformy nc+. 

Udostępnij

Powiązane artykuły
Abonenci nc+ z dostępem online do nawet 96 kanałów TV w krajach UE

temu

Abonenci platformy nc+ podróżujący lub tymczasowo przebywający w innych krajach Unii Europejskiej będą mogli oglądać na żywo nawet 96 kanałów TV, w tym 8 kanałów CANAL+, najlepszy sport oraz tysiące filmów, seriali i programów na życzenie w usługach nc+ GO i CANAL+ SPORT Online bez dodatkowych opłat i na dowolnym urządzeniu, zgodnie z warunkami posiadanej oferty.
„Filmowa Wiosna dla niej i dla niego” - nowa kolekcja filmów dla Abonentów nc+

temu

Specjalnie dla wszystkich swoich Abonentów z okazji długo wyczekiwanej wiosny, platforma nc+ przygotowała kolekcję VOD, składającą się z 15 filmów z udziałem największych gwiazd światowego kina. Kolekcja jest dostępna bez dodatkowych opłat, a filmy można obejrzeć w nc+ GO TV na ekranie telewizora, po podłączeniu dekodera do internetu lub w nc+ GO na komputerze, tablecie i smartfonie.
23 odkodowane kanały w wiosennym prezencie od nc+

temu

Platforma nc+ przygotowała dla swoich abonentów wiosenny prezent i w dniach 30 marca – 6 maja 2018 r. odkoduje dostęp do 23 kanałów. Treści na odkodowanych kanałach będą mogli zobaczyć abonenci platformy nc+ nieposiadający kanałów w swojej ofercie oraz abonenci nc+ w Orange korzystający z oferty telewizyjnej.
Odkodowany CANAL+ z okazji premiery serialowego thrillera „KRUK. Szepty słychać po zmroku”.

temu

Już w niedzielę, 18 marca o godzinie 21:30 na antenie CANAL+ zostanie wyemitowany premierowy odcinek serialowego thrillera „KRUK. Szepty słychać po zmroku” z Michałem Żurawskim w roli głównej. Z tej okazji platforma nc+ przygotowała dla swoich abonentów oraz operatorów sieci kablowych specjalne pasmo odkodowane CANAL+.

Bokserska walka Wilder – Stiverne o mistrzowski pas WBC, piłkarska „Bitwa o Anglię" oraz derby Trójmiasta w LOTTO Ekstraklasie – sportowy weekend w nc+

WILDER - STIVERNETydzień po bokserskiej gali w Cardiff i walce Anthony’ego Joshuy z Carlosem Takamem CANAL+ SPORT pokaże kolejny pojedynek o mistrzostwo świata wagi ciężkiej. W nocy z soboty na niedzielę podczas gali w Nowym Jorku Deontay Wilder (38-0-0) zmierzy się z Be