Kanał METRO w ofercie platformy nc+

Kanał METRO w ofercie platformy nc+

Opublikowany

Od 31 października br. kanał jest dostępny dla abonentów platformy nc+ na pozycji 28. Kanał jest również dostępny dla abonentów nc+ w Orange.

METRO to kanał ogólnotematyczny, którego ramówka budowana jest wokół największych, hollywoodzkich hitów, wciągających seriali fabularnych, a także najwyższej klasy dokumentów. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne, a także filmy animowane dla dzieci. Od września br. kanał dołączył do portfolio Discovery Networks.

- METRO to marka dobrze znana widzom naziemnej telewizji cyfrowej. Jest to dla nas inwestycja strategiczna. Dostrzegamy ogromny potencjał tego kanału, który znakomicie uzupełnia nasze portfolio. Odkąd mamy go pod swoimi skrzydłami, sukcesywnie dążymy do poszerzania jego zasięgu. Dlatego też cieszymy się, że odtąd METRO będą oglądać także abonenci nc+ - powiedziała Dorota Żurkowska-Bytner, SVP Country Manager Discovery w Polsce.

- Ogólnotematyczny profil kanału METRO oraz bogaty wybór filmów, seriali i programów tematycznych znakomicie uzupełni szeroką ofertę platformy nc+, dlatego bardzo cieszymy się z tego, że kanał jest dostępny dla naszych abonentów – 
powiedziała Anna Limbach-Uryn, dyrektor działu programowego platformy nc+. 

Udostępnij

Powiązane artykuły
„Najwięcej najlepszej piłki w nc+” w nowej kampanii nc+

temu

12 września wystartowała nowa kampania „Najwięcej najlepszej piłki w nc+” promująca bogatą ofertę transmisji sportowych dostępnych na kanałach platformy. Start głównej części kampanii poprzedzała kampania teaserowa realizowana online. Media całościowo zaplanował i zakupił dom mediowy Havas Media.
Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA pozostają na platformie nc+

temu

Dzięki współpracy z Telewizją Polsat wszystkie mecze najbliższego sezonu piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA oraz mecze Ligi Europy UEFA będą dostępne dla abonentów nc+. Transmisje spotkań będą realizowane za pośrednictwem kanałów Telewizji Polsat, do których platforma nc+ nabyła prawa do dystrybucji. Abonenci nc+ posiadający kanał CANAL+ zobaczą wszystkie mecze tych prestiżowych rozgrywek bez dodatkowych opłat do końca roku.
Zobacz wszystkie mecze mundialu w nc+ GO

temu

Dzięki współpracy z Telewizją Polską abonenci platformy nc+ będą mogli zobaczyć w telewizji mobilnej nc+ GO wszystkie mecze trwających Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Spotkania będą transmitowane na kanale TVP Sport HD, który na czas mistrzostw dołączył do oferty nc+ GO oraz na kanałach TVP 1 HD i TVP 2 HD, które będą dostępne w nc+ GO w trakcie dwóch dni meczowych 19 i 24 czerwca.
Player+ BOX wchodzi na rynek – rewolucja w sposobie korzystania z telewizji

temu

Grupa TVN, właściciel serwisu OTT player.pl, oraz ITI Neovision S.A., właściciel platformy nc+, wprowadzają na rynek zapowiadany w listopadzie ubiegłego roku player+ BOX - unikalne i pierwsze na polskim rynku urządzenie oferujące dostęp do telewizji hybrydowej, w tym do cyfrowych kanałów naziemnych na żywo, oferty kanałów premium na żywo oraz treści VoD w jednym miejscu. Dzięki player+ BOX użytkownicy będą mogli oglądać bezpłatny kontent oraz płatne treści z oferty player+ na wszystkich telewizorach, również tych nieposiadających funkcji Smart TV – wystarczy podłączyć urządzenie do internetu.