Sportowy tydzień w nc+: Ekstraklasa po godzinach z nowym prowadzącym, mecze Pucharu Króla i Pucharu Rosji, Wasz wybór w NBA oraz Łukasz Fabiański w 1 na 1 Extra.

Sportowy tydzień w nc+: Ekstraklasa po godzinach z nowym prowadzącym, mecze Pucharu Króla i Pucharu Rosji, Wasz wybór w NBA oraz Łukasz Fabiański w 1 na 1 Extra.

EKSTRAKLASA PO GODZINACH

Żelisław Żyżyński będzie nowym prowadzącym Ekstraklasę po godzinach – magazyn podsumowujący wydarzenia kolejki w LOTTO Ekstraklasie, pełen analiz, ligowych ciekawostek, sylwetek gwiazd i niespodzianek. Dotychczasowy gospodarz programu, Krzysztof Marciniak został prowadzącym Ligę+ Extra. „Całe życie byłem ostatni w alfabecie, teraz będę mógł powiedzieć ostatnie zdanie na antenie CANAL+ SPORT w każdej ligowej kolejce, więc lepiej być nie mogło. Cieszę się, że trafiłem do takiej drużyny i że będę mógł kierować poczynaniami tak dobrych partnerów.” – mówi Żelisław Żyżyński. „Siłą Ekstraklasy po godzinach różnorodność materiałów przygotowywanych przez bardzo ciekawy Zespół, taki przed duże Zet. Styl gry zespołu EPG się nie zmieni, nadal będzie w nim sporo fantazji, improwizacji i szybko wymienianych podań. Z czasem pojawią się również nowe rubryki, na które mam już pomysły” – zapowiada nowy prowadzący.

PUCHAR KRÓLA/PUCHAR ROSJI

Piłkarski tydzień będzie stał pod znakiem krajowych pucharów. Kibice hiszpańskiego futbolu będą mieli okazję zobaczyć w akcji między innymi FC Barcelonę i Real Madryt. We wtorek Katalończycy, którzy bronią Pucharu Króla, zmierzą się na wyjeździe z drugoligowym Realem Murcia (21:25 CANAL+ SPORT). Z kolei Królewscy zagrają w czwartek na wyjeździe z grającym w trzeciej lidze CF Fuenlabrada (21:25, CANAL+ SPORT). Oprócz tego na antenie CANAL+ SPORT mecze FC Cartagena – Sevilla oraz Elche – Atletico. W środę widzowie nc+ będą mieli okazję obejrzeć dwa mecze Pucharu Rosji: SKA Chabarowsk - Dynamo SPB (środa, 10:25, nSport+) oraz Spartak Moskwa - Spartak Nalczyk (środa, 17:55, CANAL+ SPORT2).

1 NA 1 EXTRA

W czwartek przed meczem Realu Madryt w programie 1 na 1 Extra gościem będzie Łukasz Fabiański (20:30, CANAL+ SPORT). Z bramkarzem reprezentacji Polski i Swansea City spotkał się Marcin Rosłoń. O godzinie 21 Żelisław Żyżyński porozmawia 1 na 1 z Wilde-Donaldem Guerrierem – Haitańczykiem, który dodawał kolorytu Ekstraklasie, a dziś spełnia marzenia o Lidze Mistrzów grając w niej z Karabachem Agdam.

NBA

W nocy z czwartku na piątek w CANAL+ SPORT mecz wybrany głosami internautów. Ponad połowa głosujących wybrała spotkanie Milwaukee Bucks – Boston Celtics. Początek meczu o godzinie 2 w nocy. W piątkowy wieczór widzowie zobaczą spotkanie z drugą największą liczbą głosów, czyli starcie Portland Trail Blazers – Los Angeles Clippers (23:45, CANAL+ SPORT). Bezpośrednio po tym spotkaniu, o 2 w nocy transmisja meczu Minnesota Timberwolves – Oklahoma City Thunder. EHF Liga Mistrzyń Fanów piłki ręcznej nSport+ zaprasza na spotkanie Vistal Gdynia - Rk Krim Mercator. Początek w środę o 18:20

Plan transmisji: LOTTO Ekstraklasa w nc+:

Poniedziałek, 23 października

20:00 Ekstraklasa po godzinach; CANAL+ SPORT
Prowadzący: Żelisław Żyżyński

21:30 Ekstrapaka – skróty meczów 13. kolejki LOTTO Ekstraklasy; CANAL+ SPORT

Puchar Króla w nc+:
wtorek, 24 października
19:25 FC Cartagena – Sevilla CANAL+ SPORT
Komentarz: Adam Marchliński, Krzysztof Przytuła

21:25 Real Murcia – Barcelona CANAL+ SPORT
Komentarz: Rafał Wolski, Leszek Orłowski

środa, 25 października
21:25 Elche – Atletico CANAL+ SPORT
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

czwartek, 26 października
21:25 CF Fuenlabrada - Real Madryt CANAL+ SPORT
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski  

Puchar Rosji w nc+:
środa, 25 października
10:25 SKA Chabarowsk - Dynamo SPB nSport+
Komentarz: Cezary Olbrycht, Filip Surma

17:55 Spartak Moskwa - Spartak Nalczyk CANAL+ SPORT2
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda

EHF Liga Mistrzyń w nc+:

środa, 25 października
18:20 Vistal Gdynia - Rk Krim Mercator nSport+
Komentarz: TBC

NBA w nc+:
czwartek, 26 października
02:00 Milwaukee Bucks – Boston Celtics CANAL+ SPORT
Komentarz: TBC

piątek, 27 października
23:45 Portland Trail Blazers – Los Angeles Clippers CANAL+ SPORT
Komentarz: TBC

02:00 Minnesota Timberwolves – Oklahoma City Thunder CANAL+ SPORT
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.