Paweł Zawadzki wraca do CANAL+. Premiera 2. sezonu serialu „BELFER” w paśmie odkodowanym dla wszystkich

Paweł Zawadzki wraca do CANAL+. Premiera 2. sezonu serialu „BELFER” w paśmie odkodowanym dla wszystkich

Opublikowany

W niedzielę 22 października o godzinie 21:30 premiera długo oczekiwanego drugiego sezonu serialu „BELFER”. Z tej okazji platforma nc+ przygotowała dla swoich widzów oraz operatorów kablowych specjalne pasmo odkodowane. Od godziny 17:00 CANAL+ dostępny będzie dla wszystkich widzów – nawet tych, którzy nie mają na co dzień wykupionego abonamentu CANAL+.

W ramach odkodowanego sygnału CANAL+ pokaże pierwszy odcinek serialu kryminalnego „BELFER” Sezon 2. Premiera już w niedzielę, 22 października o godzinie 21:30. Na fanów serialu czekać będzie również program prezentujący, jak wyglądała praca na planie – „Making Of BELFER. Sezon 2.” (Emisja o godzinie 17:05). W odkodowanym paśmie nie zabraknie także sportowych emocji: mecz LOTTO Ekstraklasy, w którym Wisła Kraków zmierzy się z obrońcą tytułu Legią Warszawa (transmisja od godziny 17:35) oraz debiutujący w nowej formule program Liga+ Extra, którego prowadzącym będzie Krzysztof Marciniak (emisja o godzinie 20:00).

Odkodowany sygnał dotyczy nie tylko platformy nc+, ale również operatorów sieci kablowych, m.in. UPC, MULTIMEDIA, VECTRA, INEA, NETIA, TOYA oraz małych i średnich operatorów na terenie całej Polski.

„BELFER. Sezon 2” (2017, Polska) - serial kryminalny

Belfer, Paweł Zawadzki (Maciej  Stuhr), zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych  liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole  wywołują w nim wstrząs. W liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma odpowiedzi. Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra. To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a  Belfer nie znalazł się tam przypadkowo.

W roli głównej ponownie Maciej Stuhr. W pozostałych rolach: Aleksandra Konieczna, Mirosław Haniszewski, Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Eliza Rycembel i Szymon Piotr Warszawski. Za kamerą stanęło dwóch nowych reżyserów: Krzysztof Łukaszewicz („Karbala”, „Lincz”) oraz Maciej Bochniak („Disco Polo”). Scenariusz wyszedł spod pióra Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka oraz Wojciecha Bockenheima.
PREMIERA „BELFER”. SEZON 2. NIEDZIELA, 22 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 21:30. TYLKO W CANAL+.

Więcej informacji na temat bohaterów i fabuły, a także premierowe  materiały wideo, plakaty, zdjęcia z planu i aktualności na oficjalnej stronie: belfer.canalplus.pl 

Zapraszamy również na oficjalny profil „BELFRA” na Instagramie: @belferoriginal oraz profil CANAL+: @canalpluspolska

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

R.PALKA_010517-20.jpg

grafika | 14,2 MB

Pobierz
R.PALKA_010517-47.jpg

grafika | 14,5 MB

Pobierz
R.PALKA_300417-18.jpg

grafika | 20,4 MB

Pobierz
R.PALKA_220417-9.jpg

grafika | 11,2 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Strategia i działania Public Relations serialu „BELFER” z pierwszą w historii nagrodą publiczności oraz trzema statuetkami na gali Złote Spinacze 2017

temu

Działania  Public Relations wokół serialu kryminalnego „BELFER” wyróżnione zostały w 3 kategoriach podczas oficjalnej gali konkursu Złote Spinacze, organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Koncepcja PR serialu zdobyła dwa Złote Spinacze w kategoriach „Launch produktu, usługi lub firmy" oraz „Media Relations” oraz Srebrnego Spinacza w kategorii „Kultura i media”. Aktywności zostały docenione nie tylko przez branżę, ale także przez publiczność, co jest ogromnym wyróżnieniem i pokazuje, że były pozytywnie ocenione. Platforma nc+ za działania Public Relations serialu „BELFER” otrzymała również przyznawaną po raz pierwszy w historii konkursu Nagrodę Publiczności. Na wybrany projekt głosy można było oddawać za pośrednictwem strony internetowej.
Rekordowy start 2. sezonu serialu kryminalnego „BELFER” – oryginalnej produkcji CANAL+

temu

Blisko 620 tysięcy widzów – tyle osób w ciągu dwóch pierwszych dni od premiery zobaczyło pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu „BELFER” z Maciejem Stuhrem w roli głównej. W tym 423 tysiące obejrzało niedzielną premierę bezpośrednio w CANAL+. Wynik premierowej emisji na antenie stacji to rekord, jeśli chodzi o oglądalność seriali i filmów w całej historii CANAL+.
„BELFER” z największą liczbą nominacji do Złotych Spinaczy

temu

Serial kryminalny „BELFER” został nominowany do nagrody w konkursie Złote Spinacze. Oryginalna produkcja CANAL+ zdobyła najwięcej nominacji i powalczy o statuetki w aż czterech kategoriach. Nagroda przyznawana jest przez Związek Firm Public Relations dla najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonanych projektów zrealizowanych w Polsce.
„BELFER”: nowy, jeszcze bardziej tajemniczy teaser drugiego sezonu

temu

CANAL+ zaprasza do obejrzenia kolejnego teasera serialu „BELFER” Sezon 2. W roli głównej ponownie Maciej Stuhr. W pozostałych rolach: Aleksandra Konieczna, Mirosław Haniszewski, Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Eliza Rycembel i Szymon Piotr Warszawski. Za kamerą stanęło dwóch nowych reżyserów: Krzysztof Łukaszewicz („Karbala”, „Lincz”) oraz Maciej Bochniak („Disco Polo”). Scenariusz wyszedł spod pióra Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka oraz Wojciecha Bockenheima. „BELFER” Sezon 2. od 22 października 2017 w każdą niedzielę o 21:30. Tylko w CANAL+.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.