EKONOMIA DLA NAJMŁODSZYCH. „MYSZKA W PASKI I ŚWIAT PIENIĘDZY” W MINIMINI+

EKONOMIA DLA NAJMŁODSZYCH. „MYSZKA W PASKI I ŚWIAT PIENIĘDZY” W MINIMINI+

Opublikowany

Rybka MiniMini przygotowała dla najmłodszych nową serię z Myszką w Paski, która tym razem opowie o pieniądzach. Przedszkolaki dowiedzą się skąd się biorą pieniądze, jak je oszczędzać i rozsądnie wydawać. Premierowe odcinki od 16 października o godz. 17:25 w MiniMini+.

„Myszka w Paski i świat pieniędzy” - najnowsza produkcja własna stacji MiniMini+, to kolejna część animowanego programu edukacyjnego dla dzieci z sympatyczną Myszką w roli głównej. Celem programu jest przekazanie wiedzy z zakresu ekonomii na poziomie percepcyjnym przedszkolaka.
Myszka w Paski opowie dzieciom, co to są pieniądze, skąd się biorą oraz jak je umiejętnie wydawać i oszczędzać. Najmłodsi dowiedzą się jak działają bankomaty oraz dlaczego warto planować wydatki. Warto wspierać i edukować dzieci w świadomym korzystaniu z pieniędzy od najmłodszych lat, co z pewnością pomoże im w zarządzaniu swoimi finansami w dorosłym życiu.   
Program przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat i składa się 10 odcinków o długości ok. 2 min.
Tematy odcinków:
Odcinek 1 „Co to są pieniądze?”
Odcinek 2 „Skąd się biorą pieniądze?”
Odcinek 3 „Dlaczego ludzie pracują?”
Odcinek 4 „Co to jest konto bankowe?”
Odcinek 5 „Jak wydawać pieniądze?”
Odcinek 6 „Co to jest karta płatnicza?”
Odcinek 7 „Co to jest cena?”
Odcinek 8 „Po co pomagać innym?”
Odcinek 9 „Jak działa bankomat?”
Odcinek 10 „Jak oszczędzać pieniądze?”
Premierowe odcinki najnowszej produkcji „Myszka w Paski i świat pieniędzy” od 16 października o godz. 17:25 w MiniMini+.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

2.jpg

grafika | 4,51 MB

Pobierz
1.jpg

grafika | 4,33 MB

Pobierz
3.jpg

grafika | 4,23 MB

Pobierz
4.jpg

grafika | 1,42 MB

Pobierz
Świat pieniędzy logo serii.png

grafika | 406 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Nowe edukacyjne książeczki z bohaterami MINIMINI+

temu

Rybka MiniMini zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej lektury nowych książeczek z uwielbianymi przez maluchy bohaterami bajek MiniMini+: Myszką w Paski, Lwem Erykiem i Detektywem Łodygą. W środę, 18 kwietnia do sprzedaży trafią trzy książeczki, dzięki którym maluchy dowiedzą się wielu interesujących rzeczy, przeprowadzą zaskakujące eksperymenty i nauczą się liczyć.
„Tomek i Przyjaciele” na majówkę w MiniMini+: pięć filmów oraz maraton z najnowszym sezonem serialu 

temu

Rybka MiniMini zaprasza wszystkie dzieci na majówkowy maraton filmowy z przygodami uwielbianej na całym świecie lokomotywy o imieniu Tomek. Od 29 kwietnia do 3 maja o godzinie 18:30 stacja MiniMini+ będzie pokazywała kolejne filmy z serii „Tomek i Przyjaciele”, a w weekend 5-6 maja dzieci zobaczą aż 12 odcinków najnowszego sezonu serialu.
Casting do nowego programu sportowego – Rybka MiniMini czeka na piłkarskie triki dzieci z całej Polski

temu

W czerwcu niezapomniane piłkarskie emocje podczas Mistrzostw Świata, a już niebawem Rybka MiniMini zaprasza maluchy z całej Polski do sportowej rywalizacji. Od piątku, 11 maja na stronie internetowej casting.miniminiplus.pl będzie można dodawać filmiki z piłkarskimi popisami dzieci. Autorzy nagrań, które podbiją serca internautów i jury spełnią swoje marzenia i jesienią wystąpią w nowym programie sportowym stacji MiniMini+.
Nowa płyta z przebojami Rybki MiniMini już w sprzedaży

temu

Rybka MiniMini zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy przy dźwiękach ich ulubionych piosenek! 26 marca do sklepów trafiła płyta „Urodziny Rybki MiniMini” z najpopularniejszymi przebojami i teledyskami znanymi z anteny MiniMini+.

Sportowy tydzień w nc+: start NBA, półmetek fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA i Święta Wojna w PGNiG Superlidze

NBA W nocy z wtorku na środę rozpocznie się nowy sezon NBA – najlepszej zawodowej ligi koszykówki na świecie. Już w pierwszych meczach kibice będą mieli możliwość sprawdzenia w jakiej formie znajdują się ci, którzy byli najlepsi w minionym sezonie. Na początek wicemistrz