EKONOMIA DLA NAJMŁODSZYCH. „MYSZKA W PASKI I ŚWIAT PIENIĘDZY” W MINIMINI+

EKONOMIA DLA NAJMŁODSZYCH. „MYSZKA W PASKI I ŚWIAT PIENIĘDZY” W MINIMINI+

Opublikowany

Rybka MiniMini przygotowała dla najmłodszych nową serię z Myszką w Paski, która tym razem opowie o pieniądzach. Przedszkolaki dowiedzą się skąd się biorą pieniądze, jak je oszczędzać i rozsądnie wydawać. Premierowe odcinki od 16 października o godz. 17:25 w MiniMini+.

„Myszka w Paski i świat pieniędzy” - najnowsza produkcja własna stacji MiniMini+, to kolejna część animowanego programu edukacyjnego dla dzieci z sympatyczną Myszką w roli głównej. Celem programu jest przekazanie wiedzy z zakresu ekonomii na poziomie percepcyjnym przedszkolaka.
Myszka w Paski opowie dzieciom, co to są pieniądze, skąd się biorą oraz jak je umiejętnie wydawać i oszczędzać. Najmłodsi dowiedzą się jak działają bankomaty oraz dlaczego warto planować wydatki. Warto wspierać i edukować dzieci w świadomym korzystaniu z pieniędzy od najmłodszych lat, co z pewnością pomoże im w zarządzaniu swoimi finansami w dorosłym życiu.   
Program przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat i składa się 10 odcinków o długości ok. 2 min.
Tematy odcinków:
Odcinek 1 „Co to są pieniądze?”
Odcinek 2 „Skąd się biorą pieniądze?”
Odcinek 3 „Dlaczego ludzie pracują?”
Odcinek 4 „Co to jest konto bankowe?”
Odcinek 5 „Jak wydawać pieniądze?”
Odcinek 6 „Co to jest karta płatnicza?”
Odcinek 7 „Co to jest cena?”
Odcinek 8 „Po co pomagać innym?”
Odcinek 9 „Jak działa bankomat?”
Odcinek 10 „Jak oszczędzać pieniądze?”
Premierowe odcinki najnowszej produkcji „Myszka w Paski i świat pieniędzy” od 16 października o godz. 17:25 w MiniMini+.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

2.jpg

grafika | 4,51 MB

Pobierz
1.jpg

grafika | 4,33 MB

Pobierz
3.jpg

grafika | 4,23 MB

Pobierz
4.jpg

grafika | 1,42 MB

Pobierz
Świat pieniędzy logo serii.png

grafika | 406 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
„Gdzie jest rybka?” – nowa propozycja dla najmłodszych w aplikacji mobilnej MiniMini+ „Rybka Kolekcjonerka”

temu

Zupełnie nowe atrakcje proponuje kanał MiniMini+ użytkownikom swoich aplikacji mobilnych. Aktualizacja „Rybki Kolekcjonerki” wprowadza minigrę, dodatkową lokację, czyli tło graficzne oraz unikalne figurki do kolekcjonowania. Nowa wersja aplikacji jest już dostępna w sklepach App Store i Google Play.
WAKACJE W MINIMINI+ I TELETOON+

temu

Z okazji wakacji stacje MiniMini+ i teleTOON+ przygotowały szereg atrakcji dla najmłodszych widzów. Na dzieci czekają wyjątkowe premiery: edukacyjne bajki „Molang 3” i „Kot Prot na wszystko odpowie w lot 3”, zabawne przygody przedstawione w „Winston i Dudley” i „Kaeloo”, a także kolejny sezon romantycznej historii „Sissi młoda cesarzowa”. We wtorek, 3 lipca startują dwa konkursy, w których dzieci mogą pochwalić się swoimi selfie z wakacji.
STACJA MINIMINI+, JAROSŁAW BIENIUK I ARKADIUSZ MALARZ ZACHĘCILI TYSIĄCE DZIECI DO UPRAWIANIA SPORTU W RAMACH AKCJI „ZOSTAŃ GWIAZDĄ FUTBOLU”

temu

W czwartek, 21 czerwca zakończyła się ostatnia tura akcji „Zostań gwiazdą futbolu” organizowanej przez stację MiniMini+. Internauci oddali blisko 60 tysięcy głosów na ponad 220 filmików przesłanych przez małych piłkarzy. Do wspólnej zabawy zaangażowały się również znane gwiazdy futbolu: Jarosław Bieniuk oraz Arkadiusz Malarz. Celem akcji było zachęcanie dzieci do uprawiania sportu.  
AKCJA „ZOSTAŃ GWIAZDĄ FUTBOLU” ZAANGAŻOWAŁA PONAD 60 TYSIĘCY INTERNAUTÓW. POZOSTAŁY JESZCZE TRZY TYGODNIE KONKURSU

temu

Internauci oddali ponad 22 tysiące głosów na filmiki nagrane w ramach akcji „Zostań gwiazdą futbolu” stacji MiniMini+, której celem jest zachęcanie dzieci do aktywności fizycznej. Do czwartku, 21 czerwca na stronie internetowej casting.miniminiplus.pl można zamieszczać wideo z małymi piłkarzami w roli głównej. Akcja ma formę castingu, a finaliści będą mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami w telewizji.  

Sportowy tydzień w nc+: start NBA, półmetek fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA i Święta Wojna w PGNiG Superlidze

NBA W nocy z wtorku na środę rozpocznie się nowy sezon NBA – najlepszej zawodowej ligi koszykówki na świecie. Już w pierwszych meczach kibice będą mieli możliwość sprawdzenia w jakiej formie znajdują się ci, którzy byli najlepsi w minionym sezonie. Na początek wicemistrz