EKONOMIA DLA NAJMŁODSZYCH. „MYSZKA W PASKI I ŚWIAT PIENIĘDZY” W MINIMINI+

EKONOMIA DLA NAJMŁODSZYCH. „MYSZKA W PASKI I ŚWIAT PIENIĘDZY” W MINIMINI+

Opublikowany

Rybka MiniMini przygotowała dla najmłodszych nową serię z Myszką w Paski, która tym razem opowie o pieniądzach. Przedszkolaki dowiedzą się skąd się biorą pieniądze, jak je oszczędzać i rozsądnie wydawać. Premierowe odcinki od 16 października o godz. 17:25 w MiniMini+.

„Myszka w Paski i świat pieniędzy” - najnowsza produkcja własna stacji MiniMini+, to kolejna część animowanego programu edukacyjnego dla dzieci z sympatyczną Myszką w roli głównej. Celem programu jest przekazanie wiedzy z zakresu ekonomii na poziomie percepcyjnym przedszkolaka.
Myszka w Paski opowie dzieciom, co to są pieniądze, skąd się biorą oraz jak je umiejętnie wydawać i oszczędzać. Najmłodsi dowiedzą się jak działają bankomaty oraz dlaczego warto planować wydatki. Warto wspierać i edukować dzieci w świadomym korzystaniu z pieniędzy od najmłodszych lat, co z pewnością pomoże im w zarządzaniu swoimi finansami w dorosłym życiu.   
Program przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat i składa się 10 odcinków o długości ok. 2 min.
Tematy odcinków:
Odcinek 1 „Co to są pieniądze?”
Odcinek 2 „Skąd się biorą pieniądze?”
Odcinek 3 „Dlaczego ludzie pracują?”
Odcinek 4 „Co to jest konto bankowe?”
Odcinek 5 „Jak wydawać pieniądze?”
Odcinek 6 „Co to jest karta płatnicza?”
Odcinek 7 „Co to jest cena?”
Odcinek 8 „Po co pomagać innym?”
Odcinek 9 „Jak działa bankomat?”
Odcinek 10 „Jak oszczędzać pieniądze?”
Premierowe odcinki najnowszej produkcji „Myszka w Paski i świat pieniędzy” od 16 października o godz. 17:25 w MiniMini+.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

2.jpg

grafika | 4,51 MB

Pobierz
1.jpg

grafika | 4,33 MB

Pobierz
3.jpg

grafika | 4,23 MB

Pobierz
4.jpg

grafika | 1,42 MB

Pobierz
Świat pieniędzy logo serii.png

grafika | 406 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Poznajcie niezwykłą dziewczynkę i jej przyjaciela. „Księżniczka Hania i Grymasek” na antenie MiniMini+

temu

Rybka MiniMini zaprasza wszystkie dzieci do poznawania otaczającego ich świata wraz z małą Hanią i jej przyjacielem Grymaskiem! Codzienne sytuacje stawiają wiele wyzwań, a pokonywanie ich to wielka przygoda!  Premiera serialu „Księżniczka Hania i  Grymasek" 25 grudnia, o godz. 10:40 w MiniMini+.
„Łap kody, ozdabiaj zdjęcia i dziel się z innymi!” – rusza nowa kampania teleTOON+

temu

W poniedziałek, 20 listopada pod hasłem „Łap kody, ozdabiaj zdjęcia i dziel się z innymi!” wystartowała nowa kampania reklamowa teleTOON+. Akcja promocyjna, wsparta dedykowaną stroną internetową, skupia się na tytułach : „Mia i ja” oraz „Kuu Kuu Harajuku”.
KOLEKCJONOWANIE PODWODNYCH SKARBÓW RAZEM Z RYBKĄ MINIMINI W NAJNOWSZEJ APLIKACJI MOBILNEJ

temu

Z myślą o najmłodszych Rybka MiniMini przygotowała kolejną wspaniałą aplikację mobilną, dzięki której zbudują wodny świat! „Rybka Kolekcjonerka” jest już dostępna w sklepach App Store i Google Play.
WARSZTATY EDUKACYJNE Z BOHATERAMI MINIMINI+

temu

Rybka MiniMini zaprasza grupy przedszkolne i szkolne w wieku 3-7 lat na wspólną naukę poprzez wspaniałą zabawę. Wraz z postaciami z anteny MiniMini+ dzieci nauczą się m.in. zasad savoir-vivre'u oraz poznają tajemnice przyrody. Cykl warsztatów edukacyjnych rozpoczął się  9 października i potrwa 12 miesięcy.

Sportowy tydzień w nc+: start NBA, półmetek fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA i Święta Wojna w PGNiG Superlidze

NBA W nocy z wtorku na środę rozpocznie się nowy sezon NBA – najlepszej zawodowej ligi koszykówki na świecie. Już w pierwszych meczach kibice będą mieli możliwość sprawdzenia w jakiej formie znajdują się ci, którzy byli najlepsi w minionym sezonie. Na początek wicemistrz