WARSZTATY EDUKACYJNE Z BOHATERAMI MINIMINI+
WARSZTATY EDUKACYJNE Z BOHATERAMI MINIMINI+

WARSZTATY EDUKACYJNE Z BOHATERAMI MINIMINI+

Rybka MiniMini zaprasza grupy przedszkolne i szkolne w wieku 3-7 lat na wspólną naukę poprzez wspaniałą zabawę. Wraz z postaciami z anteny MiniMini+ dzieci nauczą się m.in. zasad savoir-vivre'u oraz poznają tajemnice przyrody. Cykl warsztatów edukacyjnych rozpoczął się  9 października i potrwa 12 miesięcy.

MiniMini+ wspólnie z salą zabaw „Fikołki” stworzyło cykl tematycznych warsztatów edukacyjnych angażując znane i lubiane postaci takie jak: Detektyw Łodyga, Myszka w Paski, Dzielny Lew Eryk oraz Rybka MiniMini. Celem warsztatów jest edukacja poprzez zabawę i promowanie m.in.: bezpieczeństwa, kultury osobistej oraz logicznego myślenia.
Warsztaty będą odbywały się cyklicznie od 9 października w salach zabaw „Fikołki” na terenie Warszawy oraz Wrocławia. Scenariusze spotkań oparte są na bazie podstawy programowej 2017/2018 i są dedykowane różnym grupom wiekowym od 3 do 7 lat.
Na dzieci czekać będzie:
- Spotkanie z Detektywem Eugeniuszem Łodygą, który zabierze ich w fascynującą przyrodniczą przygodę,
- Dobrze wychowana Myszka w Paski przedstawiająca zasady savoir-vivre'u oraz bezpieczeństwa, - Dzielny Lew Eryk pokazujący jak być samodzielnym i jak oswajać małe – wielkie strachy. - Rybka MiniMini, dzięki której dzieci oswoją żywioły oraz wykonają ciekawe prace plastyczne,
Po trwających 45 minut warsztatach ich uczestnicy mogą pobawić się na konstrukcji w Sali Zabaw „Fikołki”. Wśród atrakcji znajdują się m.in. zjeżdżalnie, boisko do gry w piłkę, labirynt z torem przeszkód, wiszący most i tyrolka.
Szczegóły dostępne na stronie: www.miniminiplus.pl/wydarzenia
Warsztaty odbywają się od poniedziałku do piątku od otwarcia sali zabaw do godz. 16:00 w jednej z czterech lokalizacji:

Warszawa - Fikołki Arkadia (al. Jana Pawła II 82)
Warszawa - Fikołki Galeria Północna (ul. Światowida 17)
Warszawa - Fikołki Wilanów (al. Rzeczypospolitej 14)
Wrocław - Fikołki Wroclavia (ul. Sucha 1)

Rybka MiniMini i przyjaciele czekają na wszystkie dzieci, które uwielbiają wspaniałą zabawę!
Załączniki

Pobierz wszystkie

Baner_minimini_fikolki_v4.png

grafika | 88,2 KB

Pobierz
Baner_minimini_fikolki_print_CMYK.jpg

grafika | 907 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
JESIENNE HITY W MINIMINI+ I TELETOON+

Tej jesieni Rybka MiniMini zaprasza wszystkie dzieci na drugi sezon muzyczno-tanecznego programu „Wygibajki”! Ponadto na antenie pojawią się wspaniałe premiery: „My Little Pony 7”, „Myszka w Paski i świat pieniędzy” oraz „Mała Szkoła Helenki”. Z kolei na antenie teleTOON+ czekają spotkania z bohaterami seriali „Kuu Kuu Harajuku 2” oraz „Sonic Boom 2”.
Dzielny Lew Eryk, Myszka w Paski i Detektyw Łodyga - ulubieni bohaterowie MiniMini+ w nowych edukacyjnych książeczkach!

MiniMini+ rozwija swoje portfolio produktów licencyjnych. Teraz widzowie mogą bawić się i uczyć ze swoimi ulubionymi bohaterami znanymi z ekranu MiniMini+ dzięki nowym, edukacyjnym książeczkom.
ZOSTAŃ GWIAZDĄ TELEWIZJI – RUSZA WIELKI CASTING MINIMINI+

 Rybka MiniMini zaprasza do udziału w Wielkim Castingu MiniMini+ do drugiej, odświeżonej edycji muzyczno-tanecznego programu „Wygibajki”. Impreza odbędzie się w 10 miastach w Polsce w dwa kolejne weekendy: 20-21 maja oraz 27-28 maja. 
Nowy sezon kultowej bajki „Tomek i przyjaciele” od marca w MiniMini+!

75 lat temu w głowie pewnego kreatywnego taty, Wilberta Vere’a Awdry’ego, pojawia się historia o wyjątkowych i dzielnych lokomotywach. Tak właśnie narodziła się uwielbiana przez maluchy seria „Tomek i przyjaciele”, którą na bieżąco można śledzić na stacji MiniMini+. 
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.