Jakub Wasiak w dziale komunikacji i PR Platformy nc+

Jakub Wasiak w dziale komunikacji i PR Platformy nc+

Opublikowany

Jakub Wasiak dołączył do działu komunikacji i PR platformy nc+ i objął stanowisko koordynatora PR ds. kanałów sportowych.

W ramach swoich obowiązków Jakub Wasiak będzie zajmował się promocją wydarzeń sportowych transmitowanych w nc+, a także rozwojem komunikacji kanałów sportowych w mediach społecznościowych. Będzie również odpowiedzialny za kontakty z dziennikarzami i organizację wydarzeń specjalnych.

Jakub Wasiak przez kilkanaście lat pracował jako dziennikarz i szef redakcji sportowej w największych stacjach radiowych w Polsce – RMF FM, Radiu Zet i Polskim Radiu. Był wysłannikiem na wiele imprez sportowych, relacjonował na antenie między innymi letnie i zimowe igrzyska olimpijskie, mistrzostwa świata i Europy w piłce nożnej, a także mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym oraz lekkiej atletyce. Pracował również jako PR manager w Polskim Związku Tenisowym oraz rzecznik prasowy Tour de Pologne.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Zmiany organizacyjne w dziale PR i Komunikacji Zewnętrznej

temu

Szanowni Państwo,Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Rzecznik Prasowy i Dyrektor ds. PR i Komunikacji Zewnętrznej, kończy współpracę z platformą nc+.Odpowiedzialność za pracę Działu PR przejmuje tymczasowo Piotr Kaniowski, zatrudniony na stanowisku Kierownika ds. PR korporacyjn
Właściciel futbolhd.tv skazany. 160 tys. zł nawiązki i 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu.

temu

Właściciel pirackiego serwisu www.futbolhd.tv, który rozpowszechniał za jego pośrednictwem oryginalne nadania telewizyjne nc+ w postaci transmisji meczów piłki nożnej bez posiadanych uprawnień, został skazany na karę 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres 3 lat  oraz zapłatę 160 000 zł nawiązki na rzecz ITI Neovision S.A., operatora  platformy nc+. To finał toczącego się od ubiegłego roku postępowania  sądowego, wyrok jest prawomocny.
Paulina Tyczkowska w dziale komunikacji i PR platformy nc+

temu

Paulina Tyczkowska dołączyła do działu komunikacji i PR platformy nc+, gdzie objęła stanowisko koordynatora ds. komunikacji i PR filmów i seriali.
EDYTA SADOWSKA JAKO NOWY SZEF PIONU PROGRAMOWEGO DOŁĄCZY DO ZARZĄDU NC+

temu

Edyta Sadowska nowym Szefem Pionu Programowego nc+. Będzie odpowiadać m.in. za strategię programową nc+, rozwój kanałów własnych, lokalne produkcje, kanały zewnętrzne, a także strategiczne partnerstwa biznesowe.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.