Jakub Wasiak w dziale komunikacji i PR Platformy nc+

Jakub Wasiak w dziale komunikacji i PR Platformy nc+

Opublikowany

Jakub Wasiak dołączył do działu komunikacji i PR platformy nc+ i objął stanowisko koordynatora PR ds. kanałów sportowych.

W ramach swoich obowiązków Jakub Wasiak będzie zajmował się promocją wydarzeń sportowych transmitowanych w nc+, a także rozwojem komunikacji kanałów sportowych w mediach społecznościowych. Będzie również odpowiedzialny za kontakty z dziennikarzami i organizację wydarzeń specjalnych.

Jakub Wasiak przez kilkanaście lat pracował jako dziennikarz i szef redakcji sportowej w największych stacjach radiowych w Polsce – RMF FM, Radiu Zet i Polskim Radiu. Był wysłannikiem na wiele imprez sportowych, relacjonował na antenie między innymi letnie i zimowe igrzyska olimpijskie, mistrzostwa świata i Europy w piłce nożnej, a także mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym oraz lekkiej atletyce. Pracował również jako PR manager w Polskim Związku Tenisowym oraz rzecznik prasowy Tour de Pologne.

Udostępnij

Preppersi kontra system. Norweski serial sensacyjny „Valkyrien. Klinika przetrwania” tylko w Ale kino+

W sierpniu Ale kino+ zaprasza na pasjonujący norweski serial sensacyjny „Valkyrien. Klinika przetrwania” („Valkyrien”). To historia uznanego lekarza, który musi podjąć najwyższe ryzyko, aby ratować swoją nieuleczalnie chorą żonę. Premierowe odcinki w każdą niedzielę, od 6 sierpnia, o godzinie 20:10. Tylko w Ale kino+.