„BELFER”. SEZON 2. Aleksandra Konieczna i Mirosław Haniszewski w obsadzie

„BELFER”. SEZON 2. Aleksandra Konieczna i Mirosław Haniszewski w obsadzie

Opublikowany

Belfer, Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr), zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. W nowym mieście spotka bohaterów granych między innymi przez Aleksandrę Konieczną, Mirosława Haniszewskiego, Aleksandrę Domańską, Krystiana Pestę, Radosława Krzyżowskiego czy Annę Smołowik. Aktorzy dołączyli tym samym do Macieja Stuhra, Zofii Wichłacz, Michaliny Łabacz, Elizy Rycembel i Szymona Piotra Warszawskiego, którzy wcielili się w kluczowe role. „BELFER”. SEZON 2. jesienią. Tylko w CANAL+.

Aleksandra Konieczna jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Głośno zrobiło się o niej za sprawą filmu „Ostatnia rodzina”. Za sportretowanie Zofii Beksińskiej Konieczna otrzymała między innymi Nagrodę za pierwszoplanową rolę kobiecą na Festiwalu Filmowym w Gdyni oraz Polską Nagrodę Filmową ORZEŁ w kategorii Najlepsza główna rola kobieca.

W nagrodzonym Srebrnymi Lwami filmie „Jestem mordercą” zagrał natomiast kolejny aktor z obsady drugiego sezonu „BELFRA” – Mirosław Haniszewski. Za rolę policjanta Janusza Jasińskiego nominowany był do Polskiej Nagrody Filmowej ORŁY. Ostatnio wystąpił również w filmie Kasi Adamik – „Amok”.

Na ekranie zobaczymy również jednego z najbardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia – Philippe’a Tłokińskiego. Aktor zagrał główną rolę w filmie Marcina Bortkiewicza „Noc Walpurgi”, który został wyróżniony Nagrodą publiczności na Festiwalu Filmowym w Gdyni oraz nagrodzony za scenariusz na Konkursie Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych „Młodzi i film”.

Ponadto do obsady dołączył także Stefan Pawłowski, starszy brat znanego z pierwszego sezonu Józefa Pawłowskiego. Aktor wciela się w jedną z głównych postaci w serialu „O mnie się nie martw”, gdzie jest odtwórcą roli prawnika Marcina Kaszuby. Widzowie znają go również z takich obrazów jak „Jack Strong” czy „Bilet na księżyc”.

Aleksandra Domańska jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych młodych aktorek. Zagrała już m.in. w takich filmach jak: „Ambassada”, „Pod Mocnym Aniołem” czy „Po prostu przyjaźń”. Ostatnio wcieliła się również w jedną z głównych ról w najnowszym obrazie Juliusza Machulskiego „Volta”.

Krystian Pesta niedawno ukończył Wydział Aktorski PWSFTViT w Łodzi. W swoim dorobku ma role w serialu „Lekarze” oraz w filmie fabularnym „Czułość”.

W obsadzie drugiego sezonu serialu „BELFER” pojawią się również między innymi: Dorota Landowska, Agnieszka Wosińska, Joanna Sydor, Radosław Krzyżowski, Marek Kasprzyk, Maciej Brzoska, Anna Smołowik i Arkadiusz Brykalski.

Za kamerą stanęło dwóch nowych reżyserów: Krzysztof Łukaszewicz („Karbala”, „Lincz”) oraz Maciej Bochniak („Disco Polo”). Scenariusz wyszedł spod pióra Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka oraz Wojciecha Bockenheima.

W serialu kryminalnym CANAL+ „BELFER”. SEZON 2. za tło wydarzeń służyć będą plenery Warszawy i Wrocławia. W roli głównej ponownie zobaczymy Macieja Stuhra.

Belfer, Paweł Zawadzki (Maciej  Stuhr), zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych  liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole  wywołują w nim wstrząs. W  liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma  odpowiedzi. Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra.  To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a  Belfer nie znalazł się tam przypadkowo.

„BELFER”. SEZON 2. MORDERCZA GRA ZACZYNA SIĘ JESIENIĄ. TYLKO W CANAL+.

Instagram

11 Likes, 1 Comments - Belfer Original (@belferoriginal) on Instagram: “#aleksandrakonieczna zebrała deszcz nagród za rolę w "Ostatniej rodzinie". Jesienią zobaczycie ją w…”

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

R.PALKA_Aleksandra Konieczna.jpg

grafika | 12 MB

Pobierz
R.PALKA_Mirosław Haniszewski.jpg

grafika | 11,5 MB

Pobierz
R.PALKA_Stefan Pawłowski.jpg

grafika | 10,5 MB

Pobierz
R.PALKA_Krystian Pesta.jpg

grafika | 6,58 MB

Pobierz
R.PALKA_Szymon Piotr Warszawski.jpg

grafika | 10,2 MB

Pobierz
R.PALKA_Maciej Stuhr.jpg

grafika | 8,76 MB

Pobierz
R.PALKA_Philippe Tłokiński.jpg

grafika | 12,1 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Strategia i działania Public Relations serialu „BELFER” z pierwszą w historii nagrodą publiczności oraz trzema statuetkami na gali Złote Spinacze 2017

temu

Działania  Public Relations wokół serialu kryminalnego „BELFER” wyróżnione zostały w 3 kategoriach podczas oficjalnej gali konkursu Złote Spinacze, organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Koncepcja PR serialu zdobyła dwa Złote Spinacze w kategoriach „Launch produktu, usługi lub firmy" oraz „Media Relations” oraz Srebrnego Spinacza w kategorii „Kultura i media”. Aktywności zostały docenione nie tylko przez branżę, ale także przez publiczność, co jest ogromnym wyróżnieniem i pokazuje, że były pozytywnie ocenione. Platforma nc+ za działania Public Relations serialu „BELFER” otrzymała również przyznawaną po raz pierwszy w historii konkursu Nagrodę Publiczności. Na wybrany projekt głosy można było oddawać za pośrednictwem strony internetowej.
Rekordowy start 2. sezonu serialu kryminalnego „BELFER” – oryginalnej produkcji CANAL+

temu

Blisko 620 tysięcy widzów – tyle osób w ciągu dwóch pierwszych dni od premiery zobaczyło pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu „BELFER” z Maciejem Stuhrem w roli głównej. W tym 423 tysiące obejrzało niedzielną premierę bezpośrednio w CANAL+. Wynik premierowej emisji na antenie stacji to rekord, jeśli chodzi o oglądalność seriali i filmów w całej historii CANAL+.
Paweł Zawadzki wraca do CANAL+. Premiera 2. sezonu serialu „BELFER” w paśmie odkodowanym dla wszystkich

temu

W niedzielę 22 października o godzinie 21:30 premiera długo oczekiwanego drugiego sezonu serialu „BELFER”. Z tej okazji platforma nc+ przygotowała dla swoich widzów oraz operatorów kablowych specjalne pasmo odkodowane. Od godziny 17:00 CANAL+ dostępny będzie dla wszystkich widzów – nawet tych, którzy nie mają na co dzień wykupionego abonamentu CANAL+.
„BELFER” z największą liczbą nominacji do Złotych Spinaczy

temu

Serial kryminalny „BELFER” został nominowany do nagrody w konkursie Złote Spinacze. Oryginalna produkcja CANAL+ zdobyła najwięcej nominacji i powalczy o statuetki w aż czterech kategoriach. Nagroda przyznawana jest przez Związek Firm Public Relations dla najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonanych projektów zrealizowanych w Polsce.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.