„BELFER”. SEZON 2. Mordercza gra zaczyna się jesienią

„BELFER”. SEZON 2. Mordercza gra zaczyna się jesienią

Opublikowany

CANAL+ prezentuje zapowiedź drugiego sezonu serialu kryminalnego „BELFER”. Produkcja promowana jest hasłem „Mordercza gra zaczyna się jesienią”. Na teaserowych plakatach pojawiają się trzy młode gwiazdy: Michalina Łabacz, Eliza Rycembel i Zofia Wichłacz. „BELFER”. SEZON 2. Premiera: jesień 2017. Tylko w CANAL+.

Instagram

27 Likes, 3 Comments - Belfer Original (@belferoriginal) on Instagram: “Mordercza gra zaczyna się jesienią ❤️🖤 #belfer2 #morderczagra”

Belfer, Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr), zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole wywołują w nim wstrząs. W liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma odpowiedzi. Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra. To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a Belfer nie znalazł się tam przypadkowo.

W serialu kryminalnym CANAL+ „BELFER”. SEZON 2. za tło wydarzeń służyć będą plenery Warszawy i Wrocławia. W roli głównej ponownie zobaczymy Macieja Stuhra. Za scenariusz odpowiadają Monika Powalisz, Jakub Żulczyk, Bartosz Ignaciuk oraz Wojciech Bockenheim. Reżyserują Krzysztof Łukaszewicz („Karbala”, „Lincz”) oraz Maciej Bochniak („Disco Polo”). Producentami wykonawczymi są Wojciech Bockenheim i Krzysztof Łojan.  

Zofia Wichłacz zdobyła rozgłos za sprawą roli Biedronki w głośnym filmie „Miasto 44” Jana Komasy. Za tę kreację otrzymała Nagrodę za najlepszą rolę kobiecą na Festiwalu Filmowym w Gdyni oraz Polską Nagrodę Filmową ORŁY w kategorii Odkrycie roku. Kolejnymi głośnymi tytułami w jej dorobku były „Powidoki” Andrzeja Wajdy oraz „Amok” w reż. Kasi Adamik. W 2017 roku Zosia otrzymała nagrodę „Shooting Star” dla najbardziej obiecującej młodej aktorki europejskiej wręczoną na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie. Wcześniej tym samym trofeum nagrodzono m.in. Daniela Craiga, Rachel Weisz, Alicię Vikander czy Matthiasa Schoenaertsa. W „BELFRZE” Wichłacz zagra Karolinę.  

Michalina Łabacz jest studentką Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. Zadebiutowała w filmie Wojciecha Smarzowskiego „Wołyń” (koprodukcja CANAL+). Za rolę Zosi Głowackiej otrzymała Nagrodę za debiut aktorski na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Była nominowana w kategoriach Najlepsza Główna Rola Kobieca oraz Odkrycie Roku do Polskiej Nagrody Filmowej ORŁY 2017. W „BELFRZE” Łabacz wcieli się w rolę Magdy.

Eliza Rycembel, również studentka Akademii Teatralnej im. Zelwerowicza w Warszawie, aktorstwa uczyła się także w studium Romy Gąsiorowskiej aktoRstudium. Za debiut w „Obietnicy” Anny Kazejak otrzymała Nagrodę dla najlepszej aktorki na Międzynarodowym Festiwalu Filmów dla Dzieci i Młodzieży w Wiedniu. Później można było ją oglądać m.in. w „Carte Blanche”, „Niewinnych” oraz „#WszystkoGra”. W 2016 roku uhonorowano ją „Talentem Trójki” za dojrzałość i prawdę w kreacjach aktorskich; za sprawdzenie się w bardzo wymagających rolach; za wyrazistą i ciekawą osobowość ekranową, za to wreszcie, że jest aktorskim odkryciem ostatnich lat. W „BELFRZE” Rycembel sportretuje Luizę.

Pierwszy sezon „BELFRA” był najchętniej oglądaną produkcją w historii CANAL+. Serial kryminalny otrzymał Polską Nagrodę Filmową ORŁY 2017 w kategorii Najlepszy Filmowy Serial Fabularny, Specjalną Telekamerę Tele Tygodnia 2017 w kategorii Serialowe Wydarzenie Roku oraz tytuł Wydarzenia Roku 2016 w plebiscycie Bestsellery Empiku.

Pierwszy sezon serialu „BELFER” jest dostępny dla abonentów nc+ w serwisie nc+ GO TV w kolekcji CANAL+ VOD lub (dla nieposiadających CANAL+) w odrębnej kolekcji „BELFER”. Natomiast widzowie, którzy jeszcze nie są abonentami nc+, mogą zakupić „BELFRA” na DVD w sieci sklepów Empik.

„BELFER”. SEZON 2. MORDERCZA GRA ZACZYNA SIĘ JESIENIĄ. TYLKO W CANAL+.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Strategia i działania Public Relations serialu „BELFER” z pierwszą w historii nagrodą publiczności oraz trzema statuetkami na gali Złote Spinacze 2017

temu

Działania  Public Relations wokół serialu kryminalnego „BELFER” wyróżnione zostały w 3 kategoriach podczas oficjalnej gali konkursu Złote Spinacze, organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Koncepcja PR serialu zdobyła dwa Złote Spinacze w kategoriach „Launch produktu, usługi lub firmy" oraz „Media Relations” oraz Srebrnego Spinacza w kategorii „Kultura i media”. Aktywności zostały docenione nie tylko przez branżę, ale także przez publiczność, co jest ogromnym wyróżnieniem i pokazuje, że były pozytywnie ocenione. Platforma nc+ za działania Public Relations serialu „BELFER” otrzymała również przyznawaną po raz pierwszy w historii konkursu Nagrodę Publiczności. Na wybrany projekt głosy można było oddawać za pośrednictwem strony internetowej.
Rekordowy start 2. sezonu serialu kryminalnego „BELFER” – oryginalnej produkcji CANAL+

temu

Blisko 620 tysięcy widzów – tyle osób w ciągu dwóch pierwszych dni od premiery zobaczyło pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu „BELFER” z Maciejem Stuhrem w roli głównej. W tym 423 tysiące obejrzało niedzielną premierę bezpośrednio w CANAL+. Wynik premierowej emisji na antenie stacji to rekord, jeśli chodzi o oglądalność seriali i filmów w całej historii CANAL+.
Paweł Zawadzki wraca do CANAL+. Premiera 2. sezonu serialu „BELFER” w paśmie odkodowanym dla wszystkich

temu

W niedzielę 22 października o godzinie 21:30 premiera długo oczekiwanego drugiego sezonu serialu „BELFER”. Z tej okazji platforma nc+ przygotowała dla swoich widzów oraz operatorów kablowych specjalne pasmo odkodowane. Od godziny 17:00 CANAL+ dostępny będzie dla wszystkich widzów – nawet tych, którzy nie mają na co dzień wykupionego abonamentu CANAL+.
„BELFER” z największą liczbą nominacji do Złotych Spinaczy

temu

Serial kryminalny „BELFER” został nominowany do nagrody w konkursie Złote Spinacze. Oryginalna produkcja CANAL+ zdobyła najwięcej nominacji i powalczy o statuetki w aż czterech kategoriach. Nagroda przyznawana jest przez Związek Firm Public Relations dla najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonanych projektów zrealizowanych w Polsce.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.