ZOSTAŃ GWIAZDĄ TELEWIZJI – RUSZA WIELKI CASTING MINIMINI+

ZOSTAŃ GWIAZDĄ TELEWIZJI – RUSZA WIELKI CASTING MINIMINI+

Opublikowany

 Rybka MiniMini zaprasza do udziału w Wielkim Castingu MiniMini+ do drugiej, odświeżonej edycji muzyczno-tanecznego programu „Wygibajki”. Impreza odbędzie się w 10 miastach w Polsce w dwa kolejne weekendy: 20-21 maja oraz 27-28 maja. 

Rybka MiniMini szuka 76 roztańczonych i rozśpiewanych dzieci w wieku 5 - 10 lat, które chcą wystąpić w drugiej edycji muzyczno-tanecznej produkcji „Wygibajki”. Casting MiniMini+ to nie tylko szansa, aby zostać młodą gwiazdą telewizji, ale także okazja do dobrej zabawy. Na najmłodszych czekać będą liczne gry i zabawy oraz Rybka MiniMini.

Tegoroczne castingi są już drugą edycją konkursu. Pierwszy Wielki Casting MiniMini+ cieszył się ogromnym zainteresowaniem – udział w nim wzięło ponad 2000 dzieci. W tym roku stacja odwiedzi 10 miast: Warszawę, Kraków, Białystok, Lublin, Rzeszów oraz Poznań, Gdańsk, Wrocław, Szczecin i Toruń.

Program muzyczny z udziałem finalistów zostanie wyemitowany w MiniMini+ jesienią. Nową prowadzącą „Wygibajek” będzie Kasia Klich. Piosenkarka angażuje się w liczne muzyczno-edukacyjne projekty dla najmłodszych. Jest autorką tekstów i ilustracji do książki z płytą CD „Bajkowa Drużyna”, która zdobyła wielu dziecięcych fanów w Polsce.
W każdym odcinku uczestnicy będą uczyć się innego układu tanecznego oraz wykonywać nową piosenkę, skomponowaną przez Filipa Jaślara – skrzypka z grupy MoCarta, autora piosenek i prowadzącego pierwszą edycję programu.

 W tym roku będziemy aż w 10 miastach w całej Polsce. Jesteśmy przygotowani na przecastingowanie ponad 8 tys. dzieci. Pierwsza edycja castingów okazała się wielkim sukcesem. Liczymy na to, że i w tym roku cieszyć się będzie ogromną popularnością, a dzieci spędzą czas na wspólnej zabawie z Rybką MiniMini. Bardzo się cieszymy, że prowadzącą tegorocznej edycję programu „Wygibajki” będzie Kasia Klich.
Kasia uwielbia pracę z dziećmi, ma mnóstwo pozytywnej energii. Jestem przekonana, że dla dzieci będzie to niezapomniana przygoda. 

Anna Gryglewicz, brand manager kanałów dziecięcych platformy nc+

Rejestracja online do Wielkiego Castingu MiniMini+ odbędzie się w 4 turach, które startują: 10 kwietnia, 20 kwietnia, 5 maja i 15 maja, zawsze o godzinie 10.00. O dostaniu się na Casting decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegóły dotyczące lokalizacji wydarzenia w poszczególnych miastach, a także wyniki Wielkiego Castingu MiniMini+ zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.casting.miniminiplus.pl
W lipcu udostępnimy także relację fotograficzna i materiały wideo  z castingów.

Rybka MiniMini czeka na wszystkie dzieci, które uwielbiają świetną zabawę!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Logo_casting.png

grafika | 156 KB

Pobierz
MINIMINI_Casting_.jpg

grafika | 3,38 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.