Serial kryminalny „Belfer” na DVD. Od 17 marca w sieci salonów Empik

Serial kryminalny „Belfer” na DVD. Od 17 marca w sieci salonów Empik

Opublikowany

Po spektakularnym sukcesie serialu kryminalnego „Belfer”, oryginalna produkcja CANAL+ została wydana na DVD. Wydawnictwo trafi do sklepów 17 marca. Tego samego dnia, o godzinie 18:00, w Empiku Junior w Warszawie odbędzie się spotkanie z twórcami oraz obsadą serialu.

W piątek, 17 marca, o godz. 18:00 w Empiku Junior (ul. Marszałkowska 116/122, Warszawa) odbędzie się spotkanie z okazji premiery „Belfra” na DVD. W wydarzeniu udział wezmą twórcy i obsada serialu – scenarzystka Monika Powalisz oraz aktorzy: Patryk Pniewski, Kamil Mróz, Paulina Szostak i Malwina Buss.  

„Belfer” na DVD jest już dostępny w przedsprzedaży: http://www.empik.com/belfer-palkowski-lukasz,p1138079160,film-p 

Oryginalna produkcja CANAL+ „Belfer” cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród widzów. Finał serialu śledziło na żywo blisko pół miliona widzów, a o ostatnim odcinku tweetował nawet Robert Lewandowski. Produkcja zdobyła Specjalną Telekamerę za Serialowe Wydarzenie Roku  oraz tytuł Wydarzenia Roku 2016 w tegorocznych Bestsellerach Empiku. Ma również nominację do Polskich Nagród Filmowych ORŁY 2017 w kategorii Najlepszy Filmowy Serial Fabularny.

„Belfer” na DVD 

Śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zawadzki. Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy. Jednak, chociaż wszyscy się tu znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt nic nie powie. Belfer zostaje sam.  

Polski serial kryminalny CANAL+. Reżyseria: Łukasz Palkowski („Bogowie”, „Rezerwat”). Scenariusz: Jakub Żulczyk, Monika Powalisz. W roli głównej: Maciej Stuhr („Pokłosie”, „Listy do M.”, „Ekscentrycy”). Zdjęcia: Marian Prokop („Miasto 44”, „Wojna polsko – ruska”, „Listy do M.”). Muzyka: Atanas Valkov („Bodo”, „Ostatnia rodzina”). Oryginalna produkcja CANAL+ Polska.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Belfer_okładka DVD.jpg

grafika | 196 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
„BELFER” z największą liczbą nominacji do Złotych Spinaczy

temu

Serial kryminalny „BELFER” został nominowany do nagrody w konkursie Złote Spinacze. Oryginalna produkcja CANAL+ zdobyła najwięcej nominacji i powalczy o statuetki w aż czterech kategoriach. Nagroda przyznawana jest przez Związek Firm Public Relations dla najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonanych projektów zrealizowanych w Polsce.
„BELFER”: nowy, jeszcze bardziej tajemniczy teaser drugiego sezonu

temu

CANAL+ zaprasza do obejrzenia kolejnego teasera serialu „BELFER” Sezon 2. W roli głównej ponownie Maciej Stuhr. W pozostałych rolach: Aleksandra Konieczna, Mirosław Haniszewski, Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Eliza Rycembel i Szymon Piotr Warszawski. Za kamerą stanęło dwóch nowych reżyserów: Krzysztof Łukaszewicz („Karbala”, „Lincz”) oraz Maciej Bochniak („Disco Polo”). Scenariusz wyszedł spod pióra Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka oraz Wojciecha Bockenheima. „BELFER” Sezon 2. od 22 października 2017 w każdą niedzielę o 21:30. Tylko w CANAL+.
„BELFER”. SEZON 2. Data premiery i nowi uczniowie Pawła Zawadzkiego

temu

Nowe miasto, nowa klasa i nowi uczniowie. Ujawniamy kolejne nazwiska aktorów, którzy pojawią się w drugim sezonie oryginalnej produkcji CANAL+ „BELFER”. Oprócz Michaliny Łabacz, Zofii Wichłacz i Elizy Rycembel, w młodzieżowej obsadzie serialu znaleźli się m.in. Bartosz Sak („Moje córki krowy”), Damian Kret („Śpiewający obrusik”) czy Adrian Zaremba („Wołyń”). „BELFER”. SEZON 2. od 22 października 2017 w każdą niedzielę o 21:30. Tylko w CANAL+.
Mordercza gra zaczyna się jesienią. Prezentujemy teaserowy zwiastun 2. sezonu „BELFRA”

temu

„BELFER”. SEZON 2. Za kamerą stanie dwóch nowych reżyserów: Krzysztof Łukaszewicz („Karbala”, „Lincz”) oraz Maciej Bochniak („Disco Polo”). Scenariusz wyszedł spod pióra Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka oraz Wojciecha Bockenheima. W roli głównej ponownie Maciej Stuhr. W pozostałych rolach: Aleksandra Konieczna, Mirosław Haniszewski, Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Eliza Rycembel i Szymon Piotr Warszawski. Ujawniamy pierwsze szczegóły dotyczące fabuły oraz nowej obsady. Premiera serialu „BELFER”. SEZON 2. planowana jest na jesień 2017.

LOTTO Ekstraklasa w nc+: ligowy klasyk na Łazienkowskiej

Hitem 25. rundy LOTTO Ekstraklasy będzie niedzielne starcie Legii Warszawa z Wisłą Kraków. Wrześniowa rywalizacja tych zespołów zakończyła się bezbramkowym remisem. Czy druga odsłona ligowego klasyku przyniesie wynik rozstrzygający? Początek spotkania o 17:35 w CANAL+.