Serial kryminalny „Belfer” na DVD. Od 17 marca w sieci salonów Empik

Serial kryminalny „Belfer” na DVD. Od 17 marca w sieci salonów Empik

Po spektakularnym sukcesie serialu kryminalnego „Belfer”, oryginalna produkcja CANAL+ została wydana na DVD. Wydawnictwo trafi do sklepów 17 marca. Tego samego dnia, o godzinie 18:00, w Empiku Junior w Warszawie odbędzie się spotkanie z twórcami oraz obsadą serialu.

W piątek, 17 marca, o godz. 18:00 w Empiku Junior (ul. Marszałkowska 116/122, Warszawa) odbędzie się spotkanie z okazji premiery „Belfra” na DVD. W wydarzeniu udział wezmą twórcy i obsada serialu – scenarzystka Monika Powalisz oraz aktorzy: Patryk Pniewski, Kamil Mróz, Paulina Szostak i Malwina Buss.  

„Belfer” na DVD jest już dostępny w przedsprzedaży: http://www.empik.com/belfer-palkowski-lukasz,p1138079160,film-p 

Oryginalna produkcja CANAL+ „Belfer” cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród widzów. Finał serialu śledziło na żywo blisko pół miliona widzów, a o ostatnim odcinku tweetował nawet Robert Lewandowski. Produkcja zdobyła Specjalną Telekamerę za Serialowe Wydarzenie Roku  oraz tytuł Wydarzenia Roku 2016 w tegorocznych Bestsellerach Empiku. Ma również nominację do Polskich Nagród Filmowych ORŁY 2017 w kategorii Najlepszy Filmowy Serial Fabularny.

„Belfer” na DVD 

Śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zawadzki. Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy. Jednak, chociaż wszyscy się tu znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt nic nie powie. Belfer zostaje sam.  

Polski serial kryminalny CANAL+. Reżyseria: Łukasz Palkowski („Bogowie”, „Rezerwat”). Scenariusz: Jakub Żulczyk, Monika Powalisz. W roli głównej: Maciej Stuhr („Pokłosie”, „Listy do M.”, „Ekscentrycy”). Zdjęcia: Marian Prokop („Miasto 44”, „Wojna polsko – ruska”, „Listy do M.”). Muzyka: Atanas Valkov („Bodo”, „Ostatnia rodzina”). Oryginalna produkcja CANAL+ Polska.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Belfer_okładka DVD.jpg

grafika | 196 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Strategia i działania Public Relations serialu „BELFER” z pierwszą w historii nagrodą publiczności oraz trzema statuetkami na gali Złote Spinacze 2017

Działania  Public Relations wokół serialu kryminalnego „BELFER” wyróżnione zostały w 3 kategoriach podczas oficjalnej gali konkursu Złote Spinacze, organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Koncepcja PR serialu zdobyła dwa Złote Spinacze w kategoriach „Launch produktu, usługi lub firmy" oraz „Media Relations” oraz Srebrnego Spinacza w kategorii „Kultura i media”. Aktywności zostały docenione nie tylko przez branżę, ale także przez publiczność, co jest ogromnym wyróżnieniem i pokazuje, że były pozytywnie ocenione. Platforma nc+ za działania Public Relations serialu „BELFER” otrzymała również przyznawaną po raz pierwszy w historii konkursu Nagrodę Publiczności. Na wybrany projekt głosy można było oddawać za pośrednictwem strony internetowej.
Rekordowy start 2. sezonu serialu kryminalnego „BELFER” – oryginalnej produkcji CANAL+

Blisko 620 tysięcy widzów – tyle osób w ciągu dwóch pierwszych dni od premiery zobaczyło pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu „BELFER” z Maciejem Stuhrem w roli głównej. W tym 423 tysiące obejrzało niedzielną premierę bezpośrednio w CANAL+. Wynik premierowej emisji na antenie stacji to rekord, jeśli chodzi o oglądalność seriali i filmów w całej historii CANAL+.
Paweł Zawadzki wraca do CANAL+. Premiera 2. sezonu serialu „BELFER” w paśmie odkodowanym dla wszystkich

W niedzielę 22 października o godzinie 21:30 premiera długo oczekiwanego drugiego sezonu serialu „BELFER”. Z tej okazji platforma nc+ przygotowała dla swoich widzów oraz operatorów kablowych specjalne pasmo odkodowane. Od godziny 17:00 CANAL+ dostępny będzie dla wszystkich widzów – nawet tych, którzy nie mają na co dzień wykupionego abonamentu CANAL+.
„BELFER” z największą liczbą nominacji do Złotych Spinaczy

Serial kryminalny „BELFER” został nominowany do nagrody w konkursie Złote Spinacze. Oryginalna produkcja CANAL+ zdobyła najwięcej nominacji i powalczy o statuetki w aż czterech kategoriach. Nagroda przyznawana jest przez Związek Firm Public Relations dla najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonanych projektów zrealizowanych w Polsce.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.