Serial kryminalny „Belfer” na DVD. Od 17 marca w sieci salonów Empik

Serial kryminalny „Belfer” na DVD. Od 17 marca w sieci salonów Empik

Opublikowany

Po spektakularnym sukcesie serialu kryminalnego „Belfer”, oryginalna produkcja CANAL+ została wydana na DVD. Wydawnictwo trafi do sklepów 17 marca. Tego samego dnia, o godzinie 18:00, w Empiku Junior w Warszawie odbędzie się spotkanie z twórcami oraz obsadą serialu.

W piątek, 17 marca, o godz. 18:00 w Empiku Junior (ul. Marszałkowska 116/122, Warszawa) odbędzie się spotkanie z okazji premiery „Belfra” na DVD. W wydarzeniu udział wezmą twórcy i obsada serialu – scenarzystka Monika Powalisz oraz aktorzy: Patryk Pniewski, Kamil Mróz, Paulina Szostak i Malwina Buss.  

„Belfer” na DVD jest już dostępny w przedsprzedaży: http://www.empik.com/belfer-palkowski-lukasz,p1138079160,film-p 

Oryginalna produkcja CANAL+ „Belfer” cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród widzów. Finał serialu śledziło na żywo blisko pół miliona widzów, a o ostatnim odcinku tweetował nawet Robert Lewandowski. Produkcja zdobyła Specjalną Telekamerę za Serialowe Wydarzenie Roku  oraz tytuł Wydarzenia Roku 2016 w tegorocznych Bestsellerach Empiku. Ma również nominację do Polskich Nagród Filmowych ORŁY 2017 w kategorii Najlepszy Filmowy Serial Fabularny.

„Belfer” na DVD 

Śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zawadzki. Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy. Jednak, chociaż wszyscy się tu znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt nic nie powie. Belfer zostaje sam.  

Polski serial kryminalny CANAL+. Reżyseria: Łukasz Palkowski („Bogowie”, „Rezerwat”). Scenariusz: Jakub Żulczyk, Monika Powalisz. W roli głównej: Maciej Stuhr („Pokłosie”, „Listy do M.”, „Ekscentrycy”). Zdjęcia: Marian Prokop („Miasto 44”, „Wojna polsko – ruska”, „Listy do M.”). Muzyka: Atanas Valkov („Bodo”, „Ostatnia rodzina”). Oryginalna produkcja CANAL+ Polska.

Kopiuj tekst

Share

Belfer_okładka DVD.jpg

image | 196 KB

Download
Related Stories
„BELFER 2”: Ruszyły zdjęcia do serialu kryminalnego CANAL+. To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie
We wtorek, 4 kwietnia, ruszyły zdjęcia do serialu kryminalnego CANAL+ „BELFER 2”. Za kamerą stanie dwóch nowych reżyserów: Krzysztof Łukaszewicz („Karbala”, „Lincz”) oraz Maciej Bochniak („Disco Polo”). Scenariusz wyszedł spod pióra Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka oraz Wojciecha Bockenheima. W roli głównej ponownie Maciej Stuhr. Ujawniamy pierwsze szczegóły dotyczące fabuły oraz nowej obsady. Premiera „BELFRA 2” planowana jest na jesień 2017.
ORŁY 2017: „BELFER” ze statuetką za „Najlepszy Filmowy Serial Fabularny”
Oryginalna produkcja CANAL+ „BELFER” została doceniona przez Polską Akademię Filmową. Serial kryminalny z Maciejem Stuhrem w roli głównej zdobył statuetkę za „Najlepszy Filmowy Serial Fabularny”.
„Belfer” Wydarzeniem Roku 2016 w plebiscycie Bestsellery Empiku
Serial kryminalny produkcji CANAL+ „Belfer” zdobył tytuł „Wydarzenia Roku 2016” w tegorocznych Bestsellerach Empiku. Zwycięzcę wyłoniono w internetowym głosowaniu.
„Belfer” nagrodzony „Specjalną Telekamerą 2017”
Oryginalna produkcja CANAL+ „Belfer” zdobyła prestiżową statuetkę Telekamer 2017. Serial kryminalny z Maciejem Stuhrem w roli głównej został nagrodzony „Specjalną Telekamerą” przyznawaną przez redakcję „Tele Tygodnia”.

LOTTO Ekstraklasa w nc+: ligowy klasyk na Łazienkowskiej

Hitem 25. rundy LOTTO Ekstraklasy będzie niedzielne starcie Legii Warszawa z Wisłą Kraków. Wrześniowa rywalizacja tych zespołów zakończyła się bezbramkowym remisem. Czy druga odsłona ligowego klasyku przyniesie wynik rozstrzygający? Początek spotkania o 17:35 w CANAL+.