Serial kryminalny „Belfer” na DVD. Od 17 marca w sieci salonów Empik

Serial kryminalny „Belfer” na DVD. Od 17 marca w sieci salonów Empik

Opublikowany

Po spektakularnym sukcesie serialu kryminalnego „Belfer”, oryginalna produkcja CANAL+ została wydana na DVD. Wydawnictwo trafi do sklepów 17 marca. Tego samego dnia, o godzinie 18:00, w Empiku Junior w Warszawie odbędzie się spotkanie z twórcami oraz obsadą serialu.

W piątek, 17 marca, o godz. 18:00 w Empiku Junior (ul. Marszałkowska 116/122, Warszawa) odbędzie się spotkanie z okazji premiery „Belfra” na DVD. W wydarzeniu udział wezmą twórcy i obsada serialu – scenarzystka Monika Powalisz oraz aktorzy: Patryk Pniewski, Kamil Mróz, Paulina Szostak i Malwina Buss.  

„Belfer” na DVD jest już dostępny w przedsprzedaży: http://www.empik.com/belfer-palkowski-lukasz,p1138079160,film-p 

Oryginalna produkcja CANAL+ „Belfer” cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród widzów. Finał serialu śledziło na żywo blisko pół miliona widzów, a o ostatnim odcinku tweetował nawet Robert Lewandowski. Produkcja zdobyła Specjalną Telekamerę za Serialowe Wydarzenie Roku  oraz tytuł Wydarzenia Roku 2016 w tegorocznych Bestsellerach Empiku. Ma również nominację do Polskich Nagród Filmowych ORŁY 2017 w kategorii Najlepszy Filmowy Serial Fabularny.

„Belfer” na DVD 

Śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zawadzki. Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji? Paweł rozpoczyna własne śledztwo. W obliczu zbrodni nie ma miejsca na półprawdy. Jednak, chociaż wszyscy się tu znają i wiedzą o sobie wszystko, Pawłowi nikt nic nie powie. Belfer zostaje sam.  

Polski serial kryminalny CANAL+. Reżyseria: Łukasz Palkowski („Bogowie”, „Rezerwat”). Scenariusz: Jakub Żulczyk, Monika Powalisz. W roli głównej: Maciej Stuhr („Pokłosie”, „Listy do M.”, „Ekscentrycy”). Zdjęcia: Marian Prokop („Miasto 44”, „Wojna polsko – ruska”, „Listy do M.”). Muzyka: Atanas Valkov („Bodo”, „Ostatnia rodzina”). Oryginalna produkcja CANAL+ Polska.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Belfer_okładka DVD.jpg

grafika | 196 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Mordercza gra zaczyna się jesienią. Prezentujemy teaserowy zwiastun 2. sezonu „BELFRA”

„BELFER” Sezon 2. Za kamerą stanie dwóch nowych reżyserów: Krzysztof Łukaszewicz („Karbala”, „Lincz”) oraz Maciej Bochniak („Disco Polo”). Scenariusz wyszedł spod pióra Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka oraz Wojciecha Bockenheima. W roli głównej ponownie Maciej Stuhr. W pozostałych rolach: Aleksandra Konieczna, Mirosław Haniszewski, Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Eliza Rycembel i Szymon Piotr Warszawski. Ujawniamy pierwsze szczegóły dotyczące fabuły oraz nowej obsady. Premiera „BELFRA 2” planowana jest na jesień 2017.
„BELFER” Sezon 2. Aleksandra Konieczna i Mirosław Haniszewski w obsadzie

Belfer, Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr), zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. W nowym mieście spotka bohaterów granych między innymi przez Aleksandrę Konieczną, Mirosława Haniszewskiego, Aleksandrę Domańską, Krystiana Pestę, Radosława Krzyżowskiego czy Annę Smołowik. Aktorzy dołączyli tym samym do Macieja Stuhra, Zofii Wichłacz, Michaliny Łabacz, Elizy Rycembel i Szymona Piotra Warszawskiego, którzy wcielili się w kluczowe role. „BELFER” sezon 2. jesienią. Tylko w CANAL+.
„BELFER” sezon 2. Mordercza gra zaczyna się jesienią

CANAL+ prezentuje zapowiedź drugiego sezonu serialu kryminalnego „BELFER”. Produkcja promowana jest hasłem „Mordercza gra zaczyna się jesienią”. Na teaserowych plakatach pojawiają się trzy młode gwiazdy: Michalina Łabacz, Eliza Rycembel i Zofia Wichłacz. „BELFER”. Sezon 2. Premiera: jesień 2017. Tylko w CANAL+.
„BELFER 2”: Ruszyły zdjęcia do serialu kryminalnego CANAL+. To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie

We wtorek, 4 kwietnia, ruszyły zdjęcia do serialu kryminalnego CANAL+ „BELFER 2”. Za kamerą stanie dwóch nowych reżyserów: Krzysztof Łukaszewicz („Karbala”, „Lincz”) oraz Maciej Bochniak („Disco Polo”). Scenariusz wyszedł spod pióra Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka oraz Wojciecha Bockenheima. W roli głównej ponownie Maciej Stuhr. Ujawniamy pierwsze szczegóły dotyczące fabuły oraz nowej obsady. Premiera „BELFRA 2” planowana jest na jesień 2017.

LOTTO Ekstraklasa w nc+: ligowy klasyk na Łazienkowskiej

Hitem 25. rundy LOTTO Ekstraklasy będzie niedzielne starcie Legii Warszawa z Wisłą Kraków. Wrześniowa rywalizacja tych zespołów zakończyła się bezbramkowym remisem. Czy druga odsłona ligowego klasyku przyniesie wynik rozstrzygający? Początek spotkania o 17:35 w CANAL+.