Wzmocnienie Działu Komunikacji i PR nc+

Wzmocnienie Działu Komunikacji i PR nc+

Opublikowany

Od stycznia do Działu Komunikacji i PR platformy nc+ dołączają: Piotr Kaniowski, jako Koordynator ds. PR Korporacyjnego oraz Marcin Przybylski, jako Koordynator ds. Mediów Społecznościowych, Technologii i Ofert.

Piotr Kaniowski ma ponad 10 lat doświadczenia w obszarze komunikacji zewnętrznej, które zdobywał m.in. w polskim oddziale firmy Microsoft, gdzie zajmował się PR-em produktowym oraz zarządzał marketingiem konsumenckim systemów operacyjnych Windows. Przez ostatnie dwa lata Piotr był związany z Grupą Onet-Ringier Axel Springer Polska, gdzie pełnił rolę rzecznika prasowego portalu Onet.pl oraz odpowiadał za działania PR należące do Grupy serwisów internetowych, tytułów prasowych, usług online i oferty video. Prywatnie skoczek spadochronowy, fan lotnictwa i tatuaży.

Marcin Przybylski swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w najlepszych agencjach marketingu społecznościowego (They.pl, Feno) oraz firmach handlowych (Studio Moderna Polska), w których zajmował się mediami społecznościowymi zarówno pod kątem reklamowym jak i PR-owym. Marcin posiada również doświadczenie w produkcji contentu i obsłudze fanpage’y w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Youtube, Instagram, Snapchat, Google+. Marcin prywatnie jest kinomanem, lubi starą motoryzację, sporty walki oraz bieganie.

Bardzo się cieszę, że Piotr i Marcin dołączają do naszego zespołu. Jestem przekonana, że korzystając ze swoich doświadczeń, zdynamizują działania komunikacyjne platformy nc+ i głęboko wierzę, że nasza współpraca przyniesie zamierzone cele. Obydwu panom życzę samych sukcesów i satysfakcji z pracy nad wspólnymi projektami – mówi Paulina Smaszcz-Kurzajewska, rzecznik prasowy, dyrektor ds. Komunikacji i PR nc+.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Właściciel futbolhd.tv skazany. 160 tys. zł nawiązki i 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu.

temu

Właściciel pirackiego serwisu www.futbolhd.tv, który rozpowszechniał za jego pośrednictwem oryginalne nadania telewizyjne nc+ w postaci transmisji meczów piłki nożnej bez posiadanych uprawnień, został skazany na karę 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres 3 lat  oraz zapłatę 160 000 zł nawiązki na rzecz ITI Neovision S.A., operatora  platformy nc+. To finał toczącego się od ubiegłego roku postępowania  sądowego, wyrok jest prawomocny.
Paulina Tyczkowska w dziale komunikacji i PR platformy nc+

temu

Paulina Tyczkowska dołączyła do działu komunikacji i PR platformy nc+, gdzie objęła stanowisko koordynatora ds. komunikacji i PR filmów i seriali.
EDYTA SADOWSKA JAKO NOWY SZEF PIONU PROGRAMOWEGO DOŁĄCZY DO ZARZĄDU NC+

temu

Edyta Sadowska nowym Szefem Pionu Programowego nc+. Będzie odpowiadać m.in. za strategię programową nc+, rozwój kanałów własnych, lokalne produkcje, kanały zewnętrzne, a także strategiczne partnerstwa biznesowe.
Platforma nc+ i Havas Warsaw rozpoczynają współpracę

temu

Platforma nc+ rozstrzygnęła rozpisany w listopadzie 2017 roku przetarg na przygotowanie nowej platformy komunikacyjnej marki. Agencja Havas Warsaw została wyłoniona spośród innych zaproszonych do przetargu agencji. Firmy rozpoczną stałą współpracę w połowie stycznia tego roku.