Wzmocnienie Działu Komunikacji i PR nc+

Wzmocnienie Działu Komunikacji i PR nc+

Opublikowany

Od stycznia do Działu Komunikacji i PR platformy nc+ dołączają: Piotr Kaniowski, jako Koordynator ds. PR Korporacyjnego oraz Marcin Przybylski, jako Koordynator ds. Mediów Społecznościowych, Technologii i Ofert.

Piotr Kaniowski ma ponad 10 lat doświadczenia w obszarze komunikacji zewnętrznej, które zdobywał m.in. w polskim oddziale firmy Microsoft, gdzie zajmował się PR-em produktowym oraz zarządzał marketingiem konsumenckim systemów operacyjnych Windows. Przez ostatnie dwa lata Piotr był związany z Grupą Onet-Ringier Axel Springer Polska, gdzie pełnił rolę rzecznika prasowego portalu Onet.pl oraz odpowiadał za działania PR należące do Grupy serwisów internetowych, tytułów prasowych, usług online i oferty video. Prywatnie skoczek spadochronowy, fan lotnictwa i tatuaży.

Marcin Przybylski swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w najlepszych agencjach marketingu społecznościowego (They.pl, Feno) oraz firmach handlowych (Studio Moderna Polska), w których zajmował się mediami społecznościowymi zarówno pod kątem reklamowym jak i PR-owym. Marcin posiada również doświadczenie w produkcji contentu i obsłudze fanpage’y w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Youtube, Instagram, Snapchat, Google+. Marcin prywatnie jest kinomanem, lubi starą motoryzację, sporty walki oraz bieganie.

Bardzo się cieszę, że Piotr i Marcin dołączają do naszego zespołu. Jestem przekonana, że korzystając ze swoich doświadczeń, zdynamizują działania komunikacyjne platformy nc+ i głęboko wierzę, że nasza współpraca przyniesie zamierzone cele. Obydwu panom życzę samych sukcesów i satysfakcji z pracy nad wspólnymi projektami – mówi Paulina Smaszcz-Kurzajewska, rzecznik prasowy, dyrektor ds. Komunikacji i PR nc+.

Kopiuj tekst

Udostępnij

„Dicte” powraca - 3. sezon serialu tylko w Ale kino+

W styczniu Ale kino+ zaprasza na 3. sezon „Dicte”, znakomitego serialu kryminalnego opartego na bestsellerowych kryminałach duńskiej pisarki Elsebeth Egholm. W postać Dicte ponownie wcieliła się Iben Hjejle, znana widzom z takich produkcji jak „Wallander” czy „Opór”. Premierowe odcinki w każdą niedzielę, od 8 stycznia, od godziny 20:10. Po raz pierwszy w telewizji, tylko w Ale kino+.