„Belfer” – wszystkie odcinki w jedną noc. Spędź Sylwestra w Dobrowicach!

„Belfer” – wszystkie odcinki w jedną noc. Spędź Sylwestra w Dobrowicach!

Opublikowany

Czy wiesz już, kto zabił Asię Walewską? Chcesz ponownie spotkać się z „Belfrem” i sprawdzić, jakie tropy w sprawie mordercy zostawiali widzom scenarzyści? Najbliższa okazja już w sylwestrowy wieczór – CANAL+ SERIALE zaprasza na maraton wszystkich 10 odcinków „Belfra”. Sylwestrowa noc obfitować będzie w emocje także na pozostałych kanałach CANAL+.

Na każdym z czterech kanałów CANAL+ sylwestrowy wieczór będzie można przeżyć w innym klimacie. Najwięcej emocji dostarczy CANAL+ SERIALE i maraton z produkcją własną CANAL+ - „Belfer”. Początek 31 grudnia o godz. 20:00. Asia Walewska, uczennica klasy 2A liceum w Dobrowicach, ginie w tajemniczych i tragicznych okolicznościach. W tym samym czasie w miejscowości pojawia się Paweł Zawadzki, nauczyciel języka polskiego. Belfer na własną rękę postanawia odnaleźć mordercę Asi.

Serial kryminalny w reżyserii Łukasza Palkowskiego („Bogowie”) był najchętniej oglądaną produkcją w historii kanału, a nad rozwiązaniem intrygi zastanawiał się między innymi sam Robert Lewandowski. W roli głównej wystąpił Maciej Stuhr. Oryginalny scenariusz jest dziełem Jakuba Żulczyka i dramatopisarki Moniki Powalisz.

"Belfer" jest wciągającą intrygą, która emocjonuje od samego początku aż do końca
- Filmweb.pl 

Już dawno polski serial nie był tematem rodzinnych, koleżeńskich i medialnych rozmówWtelewizji.pl 

"Belfer" jest jednym z lepszych seriali ostatnich lat, nie tylko ze względu na dobrze napisany i trzymający w napięciu scenariusz, ale przede wszystkim dzięki mistrzowskiej grze aktorskiej - NaEkranie.pl 

Oglądanie produkcji Canal+ w niedzielny wieczór stało się przez ostatnie 10 tygodni rytuałem, z którego nie chciałem rezygnować. A teraz pokażcie mi drugi taki polski serial, z którym macie podobnie - Serialowa.pl 

Noc mocnych wrażeń zapewni swoim widzom również CANAL+, który przygotował SYLWESTRA Z TWARDZIELEM. Bohaterami wieczoru, który rozpocznie się o godzinie 20:00, będą: dzielni, ale i nieco gapowaci policjanci z „Brygady ponad prawem”, nieustraszony „Łowca czarownic” czyli Vin Diesel podróżujący między światami, walczący o przetrwanie Samuel L. Jackson w „Polowaniu na prezydenta”, okrutny i szukający zemsty „John Wick” o aparycji Keanu Reevesa, a także bezwzględni gangsterzy Ronald i Reggie Kray, w których brawurowo wciela się Tom Hardy w filmie „Legenda”. Cykl zakończy spotkanie z „Rekinem z jeziora”.

CANAL+ FILM zaprasza natomiast na SYLWESTRA ROMANTYCZNEGO, w czasie którego zaprezentuje sześć ciepłych i skłaniających do refleksji filmów o miłości. Wieczór rozpocznie urzekająca komedia rodzinna prosto z Francji Miłość od pierwszego dziecka” z nagrodzoną Cezarem za film „Wspominać rzeczy piękne” Isabelle Carré w roli głównej. Kolejnym prezentowanym obrazem będzie ekranizacja bestsellera Cecelii Ahern (autorki m.in. „P.S. Kocham Cię”) „Love, Rosie”. Na romantycznej mapie nie zabraknie również takich pozycji jak: Seks, miłość i terapia” z laureatką Cezara Sophie Marceau i nominowanym do tej nagrody Patrickiem Bruelem w rolach głównych, „Miłosne antidotum”, czyli szwedzka komedia o trudach dojrzałego związku oraz ukazujący magiczny klimat francuskiej prowincji obraz „Cudowny smak faworków”. Ostatnim z serii romantycznym obrazem będzie kanadyjski romans „Z całego serca”. Start cyklu o godzinie 20:00.

W tę wyjątkową noc nie zabraknie również miejsca dla animacji. SYLWESTER ANIMOWANY na antenie CANAL+ FAMILY rozpocznie się o godzinie 20:00 prawdziwie nieziemską, nominowaną do Kryształowej Statuetki, produkcją twórców „Madagaskaru” - „Dom”. Głosu bajkowym postaciom użyczają m.in. gwiazda serialu „Teoria wielkiego podrywu” Jim Parsons, znany komik Steve Martin („Różowa pantera") oraz Rihanna. Na antenie także wielki powrót bohaterów kultowych opowieści rysunkowych, czyli „Fistaszki - wersja kinowa”. W programie również: komedia familijna producentów superprzeboju „Shrek”, czyli „Rabusie fistaszków”, historia potopu z perspektywy zwierząt w obrazie „Ups! Arka odpłynęła” oraz pełnometrażowa wersja przygód sympatycznego baranka „Baranek Shaun”. Wyjątkowe potkanie z animacją zakończy nominowany do Oscara® i Cezara najlepszy europejski film animowany 2015 (Europejska Nagroda Filmowa) - „Sekrety morza”.

31 GRUDNIA – SYLWESTER Z nc+: 

CANAL+ SERIALE – maraton 10 odcinków „Belfra”godz. 20:00 

CANAL+ - SYLWESTER Z TWARDZIELAMI 
„Brygada ponad prawem” – godz. 20:00
„Łowca czarownic” – godz. 21:30
„John Wick” – godz. 23.15
„Polowanie na prezydenta” – godz. 00:55
„Legenda” – godz. 2:25
„Rekin z jeziora” – godz. 4:35


CANAL+ FILM - SYLWESTER ROMANTYCZNY
„Miłość od pierwszego dziecka” – godz. 20:00
„Love, Rosie” – godz. 21:30
„Seks, miłość i terapia” – godz. 23:10
„Miłosne antidotum” – godz. 00:40
„Cudowny smak faworków” – godz. 2:20
„Z całego serca” – godz. 4:00


CANAL+ FAMILY – SYLWESTER ANIMOWANY
„Dom” – godz. 20:00
„Fistaszki – wersja kinowa” – godz. 21:35
„Rabusie fistaszków” – godz. 23:05
„Ups! Arka odpłynęła” – godz. 00:30
„Baranek Shaun” – godz. 2:00
„Sekrety morza” – godz. 3:30

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

copyrights_BELFER.docx

docx | 12,6 KB

Pobierz
BELFER_CANAL+_2.jpg

grafika | 6,26 MB

Pobierz
BELFER_CANAL+_1.jpg

grafika | 6,11 MB

Pobierz
BELFER_CANAL+_8.jpg

grafika | 553 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Mordercza gra zaczyna się jesienią. Prezentujemy teaserowy zwiastun 2. sezonu „BELFRA”

„BELFER” Sezon 2. Za kamerą stanie dwóch nowych reżyserów: Krzysztof Łukaszewicz („Karbala”, „Lincz”) oraz Maciej Bochniak („Disco Polo”). Scenariusz wyszedł spod pióra Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka oraz Wojciecha Bockenheima. W roli głównej ponownie Maciej Stuhr. W pozostałych rolach: Aleksandra Konieczna, Mirosław Haniszewski, Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Eliza Rycembel i Szymon Piotr Warszawski. Ujawniamy pierwsze szczegóły dotyczące fabuły oraz nowej obsady. Premiera „BELFRA 2” planowana jest na jesień 2017.
„BELFER” Sezon 2. Aleksandra Konieczna i Mirosław Haniszewski w obsadzie

Belfer, Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr), zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. W nowym mieście spotka bohaterów granych między innymi przez Aleksandrę Konieczną, Mirosława Haniszewskiego, Aleksandrę Domańską, Krystiana Pestę, Radosława Krzyżowskiego czy Annę Smołowik. Aktorzy dołączyli tym samym do Macieja Stuhra, Zofii Wichłacz, Michaliny Łabacz, Elizy Rycembel i Szymona Piotra Warszawskiego, którzy wcielili się w kluczowe role. „BELFER” sezon 2. jesienią. Tylko w CANAL+.
„BELFER” sezon 2. Mordercza gra zaczyna się jesienią

CANAL+ prezentuje zapowiedź drugiego sezonu serialu kryminalnego „BELFER”. Produkcja promowana jest hasłem „Mordercza gra zaczyna się jesienią”. Na teaserowych plakatach pojawiają się trzy młode gwiazdy: Michalina Łabacz, Eliza Rycembel i Zofia Wichłacz. „BELFER”. Sezon 2. Premiera: jesień 2017. Tylko w CANAL+.
„BELFER 2”: Ruszyły zdjęcia do serialu kryminalnego CANAL+. To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie

We wtorek, 4 kwietnia, ruszyły zdjęcia do serialu kryminalnego CANAL+ „BELFER 2”. Za kamerą stanie dwóch nowych reżyserów: Krzysztof Łukaszewicz („Karbala”, „Lincz”) oraz Maciej Bochniak („Disco Polo”). Scenariusz wyszedł spod pióra Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka oraz Wojciecha Bockenheima. W roli głównej ponownie Maciej Stuhr. Ujawniamy pierwsze szczegóły dotyczące fabuły oraz nowej obsady. Premiera „BELFRA 2” planowana jest na jesień 2017.

Złóż śpiewające życzenia na Święta i Nowy Rok razem z platformą nc+

Z okazji zbliżających się Świąt platforma nc+ udostępniła na stronie internetowej prezenty.ncplus.pl „Życzeniomat” - internetowe narzędzie, za pomocą którego można samodzielnie stworzyć muzyczną kompozycję z życzeniami na Święta oraz Nowy Rok. Życzenia wyśpiewuje profesjonalny chór, można również wybrać wykonawców poszczególnych fraz spośród czterech operowych głosów: barytonu, tenoru, altu i sopranu. Dedykowane życzenia nagrane są też przez aktorów znanych z kampanii nc+ Rafała Cieszyńskiego i Krzysztofa Stelmaszyka.