Wzmocnienie Działu Komunikacji i PR nc+

Wzmocnienie Działu Komunikacji i PR nc+

Opublikowany

Do Działu Komunikacji i PR nc+ dołączyła Paulina Grabska, jako Koordynator ds. Kanałów Filmowych i Seriali.

Media oraz film od zawsze znajdowały się w centrum zainteresowania Pauliny. Skończyła Socjologię ze specjalizacją w kierunku „Media i Komunikacja Społeczna”, a wiedzę z zakresu filmu rozwinęła podczas kursu „History of Film Theory” University of California, Berkeley.

Paulina ma wieloletnie doświadczenie w pracy w mediach. W onet.pl zajmowała się, między innymi, pisaniem i korektą artykułów, recenzji, relacji oraz newsów, przeprowadzaniem wywiadów z polskimi oraz zagranicznymi artystami oraz bieżącą pracą redakcyjną. Przez kilka lat pełniła funkcję Redaktora Naczelnego najstarszego polskiego portalu internetowego o tematyce filmowej: stopklatka.pl, a ostatnio była PR Managerem w Fundacji Legalna Kultura.

Paulina reprezentuje to, czego bardzo nam na tym stanowisku potrzeba: kombinację doświadczenia pr’owego oraz wiedzy z zakresu filmoznawstwa. Skoro film stanowi jej pasję, to nc+ jest doskonałym miejscem, aby tę pasję w pełni realizować. Jestem głęboko przekonana, że odnajdzie się na tym stanowisku. Z całego serca życzę Paulinie powodzenia - powiedziała Paulina Smaszcz-Kurzajewska, rzecznik prasowy, dyrektor ds. Komunikacji i PR nc+.
Paulina Grabska zdjęcie.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Właściciel futbolhd.tv skazany. 160 tys. zł nawiązki i 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu.

temu

Właściciel pirackiego serwisu www.futbolhd.tv, który rozpowszechniał za jego pośrednictwem oryginalne nadania telewizyjne nc+ w postaci transmisji meczów piłki nożnej bez posiadanych uprawnień, został skazany na karę 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres 3 lat  oraz zapłatę 160 000 zł nawiązki na rzecz ITI Neovision S.A., operatora  platformy nc+. To finał toczącego się od ubiegłego roku postępowania  sądowego, wyrok jest prawomocny.
Paulina Tyczkowska w dziale komunikacji i PR platformy nc+

temu

Paulina Tyczkowska dołączyła do działu komunikacji i PR platformy nc+, gdzie objęła stanowisko koordynatora ds. komunikacji i PR filmów i seriali.
EDYTA SADOWSKA JAKO NOWY SZEF PIONU PROGRAMOWEGO DOŁĄCZY DO ZARZĄDU NC+

temu

Edyta Sadowska nowym Szefem Pionu Programowego nc+. Będzie odpowiadać m.in. za strategię programową nc+, rozwój kanałów własnych, lokalne produkcje, kanały zewnętrzne, a także strategiczne partnerstwa biznesowe.
Platforma nc+ i Havas Warsaw rozpoczynają współpracę

temu

Platforma nc+ rozstrzygnęła rozpisany w listopadzie 2017 roku przetarg na przygotowanie nowej platformy komunikacyjnej marki. Agencja Havas Warsaw została wyłoniona spośród innych zaproszonych do przetargu agencji. Firmy rozpoczną stałą współpracę w połowie stycznia tego roku.