Wzmocnienie Działu Komunikacji i PR nc+

Wzmocnienie Działu Komunikacji i PR nc+

Opublikowany

Do Działu Komunikacji i PR nc+ dołączyła Paulina Grabska, jako Koordynator ds. Kanałów Filmowych i Seriali.

Media oraz film od zawsze znajdowały się w centrum zainteresowania Pauliny. Skończyła Socjologię ze specjalizacją w kierunku „Media i Komunikacja Społeczna”, a wiedzę z zakresu filmu rozwinęła podczas kursu „History of Film Theory” University of California, Berkeley.

Paulina ma wieloletnie doświadczenie w pracy w mediach. W onet.pl zajmowała się, między innymi, pisaniem i korektą artykułów, recenzji, relacji oraz newsów, przeprowadzaniem wywiadów z polskimi oraz zagranicznymi artystami oraz bieżącą pracą redakcyjną. Przez kilka lat pełniła funkcję Redaktora Naczelnego najstarszego polskiego portalu internetowego o tematyce filmowej: stopklatka.pl, a ostatnio była PR Managerem w Fundacji Legalna Kultura.

Paulina reprezentuje to, czego bardzo nam na tym stanowisku potrzeba: kombinację doświadczenia pr’owego oraz wiedzy z zakresu filmoznawstwa. Skoro film stanowi jej pasję, to nc+ jest doskonałym miejscem, aby tę pasję w pełni realizować. Jestem głęboko przekonana, że odnajdzie się na tym stanowisku. Z całego serca życzę Paulinie powodzenia - powiedziała Paulina Smaszcz-Kurzajewska, rzecznik prasowy, dyrektor ds. Komunikacji i PR nc+.
Paulina Grabska zdjęcie.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Serial kryminalny na podstawie kultowego filmu „Uśpieni” oraz 5. sezon serialu „Grimm”. W grudniu po raz pierwszy w polskiej telewizji, tylko w CANAL+ SERIALE

W grudniu CANAL+ SERIALE zaprasza na 5. sezon, inspirowanego baśniami braci Grimm serialu fantasy. Premierowe odcinki w każdy wtorek, środę i czwartek od 6 grudnia, o godz. 20:00. Dla fanów nieoczywistych zagadek kryminalnych CANAL+ SERIALE przygotował również serial „Uśpieni”, oparty na thrillerze Barry’ego Levinsona z 1996 roku z Bradem Pittem i Robertem De Niro w rolach głównych. Ekranizacja filmu zagości na antenie CANAL+ już w niedzielę 11 grudnia, o godz. 20:00. Emisja kolejnych odcinków w pozostałe niedziele grudnia. Po raz pierwszy w polskiej telewizji, tylko w CANAL+ SERIALE.