Wygraj kolację w towarzystwie mordercy z serialu CANAL+ „Belfer”
Wygraj kolację w towarzystwie mordercy z serialu CANAL+ „Belfer”

Wygraj kolację w towarzystwie mordercy z serialu CANAL+ „Belfer”

Kolacja w towarzystwie osoby odpowiedzialnej za śmierć filmowej Asi Walewskiej, torba inspirowana serialem oraz koszulki z cytatami… To atrakcje konkursu CANAL+ w ostatnim tygodniu przed premierą finałowego odcinka „Belfra”.

Kto zabił Asię Walewską, uczennicę klasy 2 A? To pytanie powtarzają sobie widzowie CANAL+ od 2 października. Zagadka zostanie rozwiązana już 27 listopada podczas premiery ostatniego, 10. odcinka serialu „Belfer”. Zanim prawda wyjdzie na jaw CANAL+ oraz twórcy zaangażowani w produkcję zapraszają do wzięcia udziału w konkursie rozgrywanym w mediach społecznościowych.
Zabawa polega na wymyśleniu hashtaga, oddającego klimat serialu np. #ŚmierćNieCzekaNaPrzerwę i umieszczeniu go na swoim Twitterze, Instagramie lub Facebooku razem z hasthagiem #Belfer. Obecność kreatywnego zdjęcia zwiększa szansę na wygraną. Użytkownicy mogą także zabawić się w detektywa i wytypować sprawcę przy wykorzystaniu hashtaga #BelferMorderca. Aktualne trendy można śledzić na stronie:

Belfer. Śmierć nie czeka na przerwę. Sprawdź, kto zabił.

Czytaj więcej

Największą gratkę stanowi kolacja w towarzystwie aktora wcielającego się w role osoby zamieszanej w morderstwo… Tożsamość sprawcy oczywiście pozostanie tajemnicą do samego końca…


To niejedyna atrakcja przeznaczona dla fanów. Wśród nagród znalazły się także: także torba z kompletem materiałów promocyjnych podobna do tej noszonej przez Pawła Zawadzkiego, granego przez Macieja Stuhra i 20 koszulek z cytatami z serialu (np. „Wesołe k…a miasteczko”).

CANAL+ zaprasza do typowania sprawcy oraz śledzenia ostatniego odcinka serialu „Belfer”. Już w niedzielę 27 listopada o godzinie 21:30 wielki finał sezonu oraz zakończenie akcji.
Powiązane artykuły
Strategia i działania Public Relations serialu „BELFER” z pierwszą w historii nagrodą publiczności oraz trzema statuetkami na gali Złote Spinacze 2017

Działania  Public Relations wokół serialu kryminalnego „BELFER” wyróżnione zostały w 3 kategoriach podczas oficjalnej gali konkursu Złote Spinacze, organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Koncepcja PR serialu zdobyła dwa Złote Spinacze w kategoriach „Launch produktu, usługi lub firmy" oraz „Media Relations” oraz Srebrnego Spinacza w kategorii „Kultura i media”. Aktywności zostały docenione nie tylko przez branżę, ale także przez publiczność, co jest ogromnym wyróżnieniem i pokazuje, że były pozytywnie ocenione. Platforma nc+ za działania Public Relations serialu „BELFER” otrzymała również przyznawaną po raz pierwszy w historii konkursu Nagrodę Publiczności. Na wybrany projekt głosy można było oddawać za pośrednictwem strony internetowej.
Rekordowy start 2. sezonu serialu kryminalnego „BELFER” – oryginalnej produkcji CANAL+

Blisko 620 tysięcy widzów – tyle osób w ciągu dwóch pierwszych dni od premiery zobaczyło pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu „BELFER” z Maciejem Stuhrem w roli głównej. W tym 423 tysiące obejrzało niedzielną premierę bezpośrednio w CANAL+. Wynik premierowej emisji na antenie stacji to rekord, jeśli chodzi o oglądalność seriali i filmów w całej historii CANAL+.
Paweł Zawadzki wraca do CANAL+. Premiera 2. sezonu serialu „BELFER” w paśmie odkodowanym dla wszystkich

W niedzielę 22 października o godzinie 21:30 premiera długo oczekiwanego drugiego sezonu serialu „BELFER”. Z tej okazji platforma nc+ przygotowała dla swoich widzów oraz operatorów kablowych specjalne pasmo odkodowane. Od godziny 17:00 CANAL+ dostępny będzie dla wszystkich widzów – nawet tych, którzy nie mają na co dzień wykupionego abonamentu CANAL+.
„BELFER” z największą liczbą nominacji do Złotych Spinaczy

Serial kryminalny „BELFER” został nominowany do nagrody w konkursie Złote Spinacze. Oryginalna produkcja CANAL+ zdobyła najwięcej nominacji i powalczy o statuetki w aż czterech kategoriach. Nagroda przyznawana jest przez Związek Firm Public Relations dla najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonanych projektów zrealizowanych w Polsce.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.