Wygraj kolację w towarzystwie mordercy z serialu CANAL+ „Belfer”

Wygraj kolację w towarzystwie mordercy z serialu CANAL+ „Belfer”

Opublikowany

Kolacja w towarzystwie osoby odpowiedzialnej za śmierć filmowej Asi Walewskiej, torba inspirowana serialem oraz koszulki z cytatami… To atrakcje konkursu CANAL+ w ostatnim tygodniu przed premierą finałowego odcinka „Belfra”.

Kto zabił Asię Walewską, uczennicę klasy 2 A? To pytanie powtarzają sobie widzowie CANAL+ od 2 października. Zagadka zostanie rozwiązana już 27 listopada podczas premiery ostatniego, 10. odcinka serialu „Belfer”. Zanim prawda wyjdzie na jaw CANAL+ oraz twórcy zaangażowani w produkcję zapraszają do wzięcia udziału w konkursie rozgrywanym w mediach społecznościowych.
Zabawa polega na wymyśleniu hashtaga, oddającego klimat serialu np. #ŚmierćNieCzekaNaPrzerwę i umieszczeniu go na swoim Twitterze, Instagramie lub Facebooku razem z hasthagiem #Belfer. Obecność kreatywnego zdjęcia zwiększa szansę na wygraną. Użytkownicy mogą także zabawić się w detektywa i wytypować sprawcę przy wykorzystaniu hashtaga #BelferMorderca. Aktualne trendy można śledzić na stronie:

Belfer. Śmierć nie czeka na przerwę. Sprawdź, kto zabił.

Największą gratkę stanowi kolacja w towarzystwie aktora wcielającego się w role osoby zamieszanej w morderstwo… Tożsamość sprawcy oczywiście pozostanie tajemnicą do samego końca…


To niejedyna atrakcja przeznaczona dla fanów. Wśród nagród znalazły się także: także torba z kompletem materiałów promocyjnych podobna do tej noszonej przez Pawła Zawadzkiego, granego przez Macieja Stuhra i 20 koszulek z cytatami z serialu (np. „Wesołe k…a miasteczko”).

CANAL+ zaprasza do typowania sprawcy oraz śledzenia ostatniego odcinka serialu „Belfer”. Już w niedzielę 27 listopada o godzinie 21:30 wielki finał sezonu oraz zakończenie akcji.

Udostępnij

Powiązane artykuły
„BELFER 2”: Ruszyły zdjęcia do serialu kryminalnego CANAL+. To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie

We wtorek, 4 kwietnia, ruszyły zdjęcia do serialu kryminalnego CANAL+ „BELFER 2”. Za kamerą stanie dwóch nowych reżyserów: Krzysztof Łukaszewicz („Karbala”, „Lincz”) oraz Maciej Bochniak („Disco Polo”). Scenariusz wyszedł spod pióra Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka oraz Wojciecha Bockenheima. W roli głównej ponownie Maciej Stuhr. Ujawniamy pierwsze szczegóły dotyczące fabuły oraz nowej obsady. Premiera „BELFRA 2” planowana jest na jesień 2017.
ORŁY 2017: „BELFER” ze statuetką za „Najlepszy Filmowy Serial Fabularny”

Oryginalna produkcja CANAL+ „BELFER” została doceniona przez Polską Akademię Filmową. Serial kryminalny z Maciejem Stuhrem w roli głównej zdobył statuetkę za „Najlepszy Filmowy Serial Fabularny”.
Serial kryminalny „Belfer” na DVD. Od 17 marca w sieci salonów Empik

Po spektakularnym sukcesie serialu kryminalnego „Belfer”, oryginalna produkcja CANAL+ została wydana na DVD. Wydawnictwo trafi do sklepów 17 marca. Tego samego dnia, o godzinie 18:00, w Empiku Junior w Warszawie odbędzie się spotkanie z twórcami oraz obsadą serialu.
„Belfer” Wydarzeniem Roku 2016 w plebiscycie Bestsellery Empiku

Serial kryminalny produkcji CANAL+ „Belfer” zdobył tytuł „Wydarzenia Roku 2016” w tegorocznych Bestsellerach Empiku. Zwycięzcę wyłoniono w internetowym głosowaniu.

Puchar Davisa w nc+: Pasjonujący finał pomiędzy reprezentacjami Chorwacji i Argentyny

Od piątku do niedzieli platforma nc+ zaprasza fanów tenisa na finał Pucharu Davisa, w którym Chorwaci podejmą w Zagrzebiu reprezentację Argentyny. Gospodarze mają szansę na swój drugi tytuł w historii, gracze z Ameryki Południowej jeszcze nigdy nie poznali smaku zwycięstwa w najbardziej prestiżowych międzynarodowych rozgrywkach tenisistów. Relacje w CANAL+ SPORT2 - gry singlowe na żywo w piątek od 13:45 oraz niedzielę od 14:00, spotkania deblowe w sobotę od 15:30. Wszystkie mecze skomentują Bartosz Ignacik i Tomasz Wolfke.