Kto zabił Asię Walewską, uczennicę klasy 2 A? To pytanie powtarzają sobie widzowie CANAL+ od 2 października. Zagadka zostanie rozwiązana już 27 listopada podczas premiery ostatniego, 10. odcinka serialu „Belfer”. Zanim prawda wyjdzie na jaw CANAL+ oraz twórcy zaangażowani w produkcję zapraszają do wzięcia udziału w konkursie rozgrywanym w mediach społecznościowych.

Zabawa polega na wymyśleniu hashtaga, oddającego klimat serialu np. #ŚmierćNieCzekaNaPrzerwę i umieszczeniu go na swoim Twitterze, Instagramie lub Facebooku razem z hasthagiem #Belfer. Obecność kreatywnego zdjęcia zwiększa szansę na wygraną. Użytkownicy mogą także zabawić się w detektywa i wytypować sprawcę przy wykorzystaniu hashtaga #BelferMorderca. Aktualne trendy można śledzić na stronie:

Największą gratkę stanowi kolacja w towarzystwie aktora wcielającego się w role osoby zamieszanej w morderstwo… Tożsamość sprawcy oczywiście pozostanie tajemnicą do samego końca…


To niejedyna atrakcja przeznaczona dla fanów. Wśród nagród znalazły się także: także torba z kompletem materiałów promocyjnych podobna do tej noszonej przez Pawła Zawadzkiego, granego przez Macieja Stuhra i 20 koszulek z cytatami z serialu (np. „Wesołe k…a miasteczko”).

CANAL+ zaprasza do typowania sprawcy oraz śledzenia ostatniego odcinka serialu „Belfer”. Już w niedzielę 27 listopada o godzinie 21:30 wielki finał sezonu oraz zakończenie akcji.

Martyna Tomczyk

Młodszy Konsultant

Havas PR

martyna.tomczyk@havasww.com

+48 508 346 821

Puchar Davisa w nc+: Pasjonujący finał pomiędzy reprezentacjami Chorwacji i Argentyny

Od piątku do niedzieli platforma nc+ zaprasza fanów tenisa na finał Pucharu Davisa, w którym Chorwaci podejmą w Zagrzebiu reprezentację Argentyny. Gospodarze mają szansę na swój drugi tytuł w historii, gracze z Ameryki Południowej jeszcze nigdy nie poznali smaku zwycięstwa w najbardziej prestiżowych międzynarodowych rozgrywkach tenisistów. Relacje w CANAL+ SPORT2 - gry singlowe na żywo w piątek od 13:45 oraz niedzielę od 14:00, spotkania deblowe w sobotę od 15:30. Wszystkie mecze skomentują Bartosz Ignacik i Tomasz Wolfke.