Orange Polska we współpracy z platformą nc+ wprowadza nową ofertę dla klientów telewizji satelitarnej

Orange Polska we współpracy z platformą nc+ wprowadza nową ofertę dla klientów telewizji satelitarnej

Opublikowany

Orange Polska we współpracy z platformą nc+ wprowadza nową ofertę dla klientów telewizji satelitarnej, dostępną w pakiecie z szybkim domowym internetem. W ramach abonamentu za cały zestaw usług (internet i telewizja lub internet, telewizja i telefon domowy) otrzymają pakiet Optymalny z niemal 90 kanałami telewizyjnymi dla całej rodziny. Dzięki strategicznej współpracy Orange Polska z platformą nc+ klienci pakietu Optymalnego mają również dostęp do oferty kanałów premium, w tym zestaw kanałów CANAL+ cenionych przez miłośników sportu i filmu oraz HBO, słynącego ze znakomitej oferty filmów i seriali. 

Pakiet Optymalny zawiera 87 kanałów telewizyjnych, w tym 30 w jakości HD. W pakiecie Optymalnym klienci znajdą popularne polskie kanały TVP1 HD, TVP2 HD, TVN HD, Polsat, kilkanaście kanałów filmowych (m.in. AXN HD, Fox HD, Comedy Central HD, Paramount Channel HD, Universal Channel HD, FilmBox, TVP Seriale), najbardziej popularne kanały dziecięce: ulubiony przez najmłodszych MiniMini+ HD, Nickelodeon, Cartoon Network, pakiet kanałów Disney, TVP ABC. W zestawie znajduje się także kilkanaście kanałów informacyjnych, sportowych (m.in. obydwa kanały Eurosportu w wersji HD oraz TVP Sport HD, kanały muzyczne (m.in. MTV, VIVA, Eska TV, Kino Polska Muzyka), rozrywkowe (np. TVN Turbo HD, TVN Style HD, TLC HD czy TVP Rozrywka) czy popularno – naukowe: m.in. Planete+ HD, Discovery HD, National Geographic Channel HD, History HD i ID Discovery HD.   
Cały zestaw usług, czyli telewizja z pakietem Optymalnym oraz internet i telefon domowy jest dostępny już od 69,90 zł z VAT miesięcznie. Ponadto, klienci usług stacjonarnych, którzy są zainteresowani także usługami mobilnymi, mogą otrzymać abonament komórkowy przez rok w prezencie. W ten sposób zyskują kompletny zestaw usług dla całej rodziny, w bardzo korzystnej cenie.
We współpracy z platformą nc+ Orange Polska przygotował także dodatkowe pakiety kanałów, dzięki którym klienci telewizji satelitarnej Orange mogą dopasować ofertę do swoich potrzeb i zainteresowań. Do wyboru są:
Pakiet Extra +, zawierający m.in. Ale kino+ HD, nSport+ HD, DOMO+ HD, Kuchnia+ HD, teleTOON+ HD, BBC HD, BBC Brit HD, Fox Comedy HD, Nat Geo Wild HD, Nat Geo People HD, Discovery Life, Discovery Turbo Xtra HD, AMC HD, Polsat Film HD, Cbeebies, czy Animal Planet HD. W sumie łącznie z pakietem Optymalnym, to ponad 140 kanałów, w tym 61 w jakości HD. Dla abonentów pakietu Optymalnego Pakiet Extra+ dostępny jest za dodatkową dopłatą 29,99 zł z VAT miesięcznie.
Nowością są także dwa pakiety CANAL+, dostępne dla wszystkich klientów Orange TV (w technologii satelitarnej i IPTV). Aby z nich skorzystać, wystarczy mieć pakiet Optymalny:
Pakiet CANAL+ Select to duża dawka filmowych emocji dla całej rodziny (CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+Family ), sportu ( CANAL+ Sport, CANAL+ Sport2), a także propozycja dla tych, którzy nie zdążyli na początek ulubionego programu: w CANAL+ >>1 emisja wszystkich programów jest przesunięta o godzinę. Ten pakiet dostępny jest w promocji świątecznej już za 39,99 zł z VAT miesięcznie i dodatkowo przez pierwsze 3 miesiące w prezencie.
Pakiet CANAL+ Prestige zawiera dodatkowo CANAL+ Discovery z unikatowymi dokumentami, nieprzerywanymi reklamami oraz CANAL+ Seriale. To wszystko w promocji świątecznej w cenie 49,99 zł z VAT miesięcznie i aż 6 miesięcy jest w prezencie.
Ponadto, w ramach nowej oferty CANAL+ Prestige, klienci Orange TV, mogą dokupić także kanały HBO z oferty nc+, czyli pakiet składający się z HBO HD, HBO2 HD, HBO 3 HD przez 6 miesięcy bez dodatkowych opłat. Znajdą tu najnowsze hollywoodzkie produkcje filmowe, wielokrotnie nagradzane seriale produkcji HBO, kontrowersyjne dokumenty, programy rozrywkowe oraz koncerty.
Nowa oferta pakietów telewizyjnych jest dostępna dla klientów podpisujących nowe umowy na Neostradę z telewizją lub FunPack, bądź przedłużających obecne.

Usługa Orange TV jest dostępna w pakiecie z szybkim internetem domowym lub
z internetem i telefonem domowym. W zależności od łącza internetowego, z jakiego korzysta klient, telewizja może być oferowana w technologii kablowej (IPTV) lub satelitarnej.
Klienci IPTV od lutego mogą korzystać z oferty telewizyjnej samodzielnie stworzonej przez Orange Polska. W ramach abonamentu za internet z telewizją lub internet z telewizją
i telefonem domowym, otrzymują pakiet Optymalny, a dodatkowo mogą dokupić pakiety Bogaty, HBO lub Maksymalny. Od dziś do tej oferty dołączają także 2 pakiety CANAL+, przygotowane we współpracy z nc+, czyli CANAL+ Select i CANAL+ Prestige. Jednocześnie, dla klientów oferty telewizyjnej IPTV pakiety Optymalny i Bogaty zostały uatrakcyjnione o kanały własne nc+ Pakiet Optymalny został rozszerzony o kanały MiniMini+ i Planete+, a pakiet Bogaty: aleKino+ HD, nSport+ HD, DOMO+ HD, Kuchnia+ HD, teleTOON+ HD. Z kolei klienci telewizji satelitarnej mogą korzystać z nowej oferty pakietów telewizyjnych, przygotowanej we współpracy z nc+, prostszej, atrakcyjniejszej i bardziej ujednoliconej z ofertą dla klientów IPTV.
Kontakt dla mediów:

Wojciech Jabczyński
Rzecznik Orange Polska
biuro.prasowe@orange.com
https://twitter.com/RzecznikOrange

Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Rzecznik Prasowy, Dyrektor ds. Komunikacji i PR
Paulina.Smaszcz-Kurzajewska@ncplus.pl
tel.: +48795-501-063
Kopiuj tekst

Udostępnij

Sportowy tydzień w nc+: powrót rozgrywek LOTTO Ekstraklasy i Premier League, zmagania polskich drużyn w EHF VELUX Lidze Mistrzów oraz Lidze Mistrzów FIBA oraz rozgrywki NBA.

Po reprezentacyjnej przerwie powracają emocje w LOTTO Ekstraklasie oraz Premier League. Meczem kolejki w polskiej lidze będzie z pewnością piątkowe starcie Jagiellonii Białystok z Legią Warszawa (20:25, CANAL+ SPORT). Czy lider tabeli poradzi sobie przed własną publicznością z będącymi na fali mistrzami Polski? Na Wyspach szlagierowo zapowiada się sobotnie, klasyczne starcie Manchesteru United z Arsenalem (13:25, CANAL+ SPORT2). O punkty w EHF Velux Lidze Mistrzów powalczą VIVE Tauron Kielce oraz Wisła Płock, które w nadchodzącym tygodniu zmierzą się odpowiednio z HC Zagreb (środa, 18:55, CANAL+ SPORT) oraz Kadetten Schaffhausen (czwartek, 18:30, CANAL+ SPORT). Na fanów koszykówki czekają mecze polskich zespołów w Lidze Mistrzów FIBA oraz najlepsza liga świata – NBA. Od czwartku platforma nc+ będzie transmitować prestiżowy turniej golfowy DP World Tour Championship.